Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2004 działek na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1950) oraz niepowtarzające się oferty agencji (54).

Działka budowlana Łuszczów Pierwszy
Łuszczów Pierwszy · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
100 zł / m²

Działka Łuszczów Pierwszy na sprzedaż bezpośrednio
Działka prostokątna, równa, , blisko woda , prąd, wymiary ok42m X31m dojazd droga asfaltowa, działka 40 m od drogi...

Działka rolna Gwizdów
Gwizdów · Działka rolna · 9200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
10 zł / m²

Działka Gwizdów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Gwizdów o powierzchni 92 ar ( numer działki 111/3). Działka znajduje sie przy drodze głównej z dostępem do wodociągu I prądu. Po obu stronach działki znajdują sie budynki. W okolicy duzo lasów i Rezerwat Przyrody Imielty Ług. Cena działki 90 000 zł do małej...

Działka budowlana Pachnowola
Pachnowola · Działka budowlana · 1440 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
76 zł / m²

Działka Pachnowola na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka budowlana w Pachnowoli, 5km od centrum Puław. Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1440m2 i wymiarach 24m x 60m. Działka uzbrojona w prąd i wodę. Ogrodzona z dwóch stron. Okolica jest piękna, cicha i spokojna, w sąsiedztwie znajdują się nowo pobudowane domy jednorodz...

Działka budowlana Wyżnianka-Kolonia
Wyżnianka-Kolonia · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
100 zł / m²

Działka Wyżnianka-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowośći Wyżnianka Kolonia k. Kraśnika Fabrycznego.Nr na mapce 107/14. Cena za jeden Ar to 10000 zł. Więcej informacji i szczegółów udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Lublin Rudnik
Lublin Rudnik · Działka budowlana · 120000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
1 zł / m²

Działka Lublin Rudnik na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Włodawa, ul. Okunińska
Włodawa, ul. Okunińska · Działka budowlana · 732 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
123 zł / m²

Działka Włodawa na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka budowlana, 732m2, przy ulicy Okuninskiej we Wlodawie. Doskonala likalizacja. Dzialka plaska w ksztalcie prostokata, ogrodzona, z mediami: prad, woda, kanalizacja. Na dzialce znajduje sie duzy drewniany dom do remontu lub rozbiorki, budynki gospodarcze drewniane i murowane oraz stodola. Numer...

Działka budowlana Rudka Kozłowiecka
Rudka Kozłowiecka · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
107 900 zł
83 zł / m²

Działka Rudka Kozłowiecka na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 13 arów w Rudce Kozłowieckiej, zaledwie 12 km od Lublina. Cicha i spokojna okolica dogodna do zamieszkania, w odległości 2 km kompleks lasów. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową.Działka jest uzbrojona w prąd, wodę, gaz. Cena 8300 zł za ar. ...

Działka budowlana Biała Podlaska Wola, ul. Żwirki i Wigury
Biała Podlaska Wola, ul. Żwirki i Wigury · Działka budowlana · 1169 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
102 zł / m²

Działka Biała Podlaska Wola na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Biała Podlaska, w dzielnicy Wola. Dojazd do działki: drogą piaskową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1169 m2, w kształcie trapezu o wymiarach: 28 m x 28 m x 36 m x 56 m. Teren: płaski. Media: prąd, gaz, kanalizacja oraz...

Działka budowlana Rakowiska, ul. Graniczna
Rakowiska, ul. Graniczna · Działka budowlana · 600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 000 zł
122 zł / m²

Działka Rakowiska na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rakowiska. Dojazd do działki: drogą piaskową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 600 m2, w kształcie prostokątna. Teren: płaski. Media: prąd, gaz, kanalizacja oraz woda indywidualna. Opis lokalizacji: Komunikacja: Lin...

Działka budowlana Biała Podlaska, ul. Graniczna
Biała Podlaska, ul. Graniczna · Działka budowlana · 600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 000 zł
122 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rakowiska. Dojazd do działki: drogą piaskową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 600 m2, w kształcie prostokątna. Teren: płaski. Media: prąd, gaz, kanalizacja oraz woda indywidualna. Opis lokalizacji: Komunikacja: Lin...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.