Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż powiat lubartowski Najwięcej bez pośredników

Średnia 98 zł/m² 200 ofert
Zobacz 200 aktualnych działek na sprzedaż z powiatu lubartowskiego - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w powiecie lubartowskim można kupić za 10 tys zł, a najdroższe za 5.8 mln zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 221 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 98 zł.

1
Działka budowlana Lisów

330 000

2247

Nowe

Sprzedam działkę budowlaną, położoną w miejscowości Lisów koło Lubartowa. Działka ma powierzchnię 2247 m2. Numery działki to 411/8 i 411/11.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Wólka Rokicka

279 000

2392

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Wólka Rokicka, 21-100 Lubartów. Budownictwo zagrodowe. Działka składa się z dwóch numerów: Geoportal 634/4, 412/4. Lokalizacja: - Blisko szkoła podstawowa i basen - Przystanek autobusowy - Sklep spożywczy Uzbrojenie: - Częściowo uzbrojona - Kanalizacja - W...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka siedliskowa Orzechów-Kolonia

850 000

6,31 ha

Sprzedam gospodarstwo rolne o pow. 6.31ha, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w miejscowości Orzechów-Kolonia, ok. 60km od Lublina. Idealne pod agroturystykę. Około hektar działki to strefa wielofunkcyjna z zabudową zagrodową. Na terenie działki znajduje się murowany budynek gospodarczy o pow. ok...

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
9
Działka rolno-budowlana Kozłówka

289 000

1,02 ha

Na sprzedaż działka budowlano - rolna o powierzchni 1,0200 ha położona w Kozłówce gm. Kamionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Wymiary: ok. 27 m x 375 m Media: prąd, woda w drodze przy działce. Dojazd: gminna droga asfaltowa, działka w I linii zabu...

Zobacz ogłoszenie
28
Działka siedliskowa Tarło

900 000

1,86 ha

WYJĄTKOWA DZIAŁKA SIEDLISKOWA ZE STAWAMI I CAŁOROCZNYM DOMEM – TARŁO, GM. NIEDŹWIADA Powiat lubartowski | 18635m2 | Dom całoroczny | Dwa stawy | Media | Cisza i natura Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do Lubartowa czy Lublina? Ta nieruchomość to prawdziwa perełka dla ...