Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Szopinek Najwięcej bez pośredników

Średnia 127 zł/m² 16 ofert
Zobacz 16 aktualnych działek na sprzedaż z Szopinka - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Szopinku można kupić za 90 tys zł, a najdroższe za 800 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 204 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 127 zł.

8
Działka rolno-budowlana Szopinek

210 000

2800

Sprzedam działkę rolno-budowlaną o numerze 168/11, położoną w Szopinku przy ul. Hrubieszowskiej. Powierzchnia działki wynosi 28 arów, z czego 7 arów jest objęte MPZP. Posiadam Warunki Zabudowy (WZ), dzięki którym można się wybudować na całości działki (oprócz 10 m od torów kolejowych). Powierzchni...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Szopinek

150 000

1034

Sprzedam działkę 152/25 o powierzchni 10,34a w miejscowości Szopinek(3 km.od Zamościa). Działka położona jest w okolicy domków jednorodzinnych i dojazd do działki jest z głównej drogi asfaltowej w drogę wewnętrzną

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Szopinek

zapytaj

1476

Sprzedam działkę 152/19 o powierzchni 14,76a w miejscowości Szopinek( 3 km.od Zamościa).Działka położona jest w okolicy domków jednorodzinnych z dojazdem z głównej drogi asfaltowej

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
1
Działka budowlana Szopinek

174 000

920

Sprzedam 3 działki budowlane w miejscowości Szopinek: 190 zł/m2! - 1 km od Zamościa - w drugiej linii zabudowy - dojazd do działek utwardzoną drogą gminną 8m - prąd w drodze - za działkę 0,092ha - 174 000 zł Więcej informacji na temat działek podam przez telefon.

Zobacz ogłoszenie
3
Działka rolna Szopinek

105 000

1035

Do sprzedania działka o nr..146/54 o powierzchni 1035 ha. Działka rolna położona 5km. od Zamościa w okolicy domków jednorodzinnych z dojazdem drogą wewnętrzną. Jest możliwość sprzedaży pozostałych 2 działek o nr 146/55 i 146/56.Cena do negocjacji

Zobacz ogłoszenie
16
Działka budowlana Szopinek Stara Wieś

369 000

3000

Witam posiadam do sprzedania działkę pod zabudowę jednorodzinna z wydana decyzja na zabudowe jednorodzinna budynku 17 m na 17 m. Działa położona w miejscowości Szopinek. Do działki dojazd możliwy jest droga asfaltową od strony miejscowości Majdan ok 900 metrów. Działka o wymiarach około 50 metrów sz...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Szopinek Przy Szosie Hrubieszowskiej

126 000

800

Na sprzedaż działka 173/28 w miejscowości SZOPINEK o wielkości 8 ar. Działka znajduję się w drugiej linii zabudowy od drogi krajowej Zamość - Hrubieszów, dojazd utwardzony drogą gminną 172/49. Wymiary szerokość. 21 długość 38

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Szopinek

200 000

1640

Sprzedam działkę budowlaną w m. Szopinek (16,40 ar). Kilka minut do Zamościa. Spokojne miejsce, idealne na budowę wymarzonego domu.

Zobacz ogłoszenie
22
Działka budowlana Szopinek

169 000

1300

Witam serdecznie do sprzedania posiadam działkę około 13 arów w miejscowości Szopinek dostęp do działki drogą asfaltową od miejscowości Majdan działka budowlana z wydana decyzja o zabudowie przy działce prąd, woda i gaz. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu cena do negocjacji Tel

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolno-budowlana Szopinek

120 000

1103

Sprzedam działkę w miejscowości Szopinek, 22-400 Zamość. Teren zabudowany nowymi warunkami zabudowy. Decyzje posiadam na obecną chwilę. Działka o nr 1176/4 o powierzchni 11,03 ha (szerokość 46x25 długość).

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Szopinek

120 000

1055

Sprzedam działkę 10,55 ara, nr 102/12. Szopinek 19. Działka jest świetnie położona, na delikatnym wzniesieniu, w linii pierwotnej zabudowy wiejskiej. Do działki prowadzi wydzielona, 8-metrowa droga. Możliwość zakupu kolejnej działki 102/13. Wszystkie wymiary widoczne są na załączonych zdjęciach. ...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Szopinek

149 000

1076

Super działki jedna prawie 11a w kwadracie ,druga ok 14a prostokąt media przy działkach ,działki przy drodze asfaltowej z oświetleniem ulicznym .komfortowy dojazd blisko do przystanku komunikacji miejskiej plus autobus szkolny ,do centrum 8 minut .Dziełka w cichym spokojnym miejscu z miłymi sąsiadam...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Szopinek

90 000

824

Działka zlokalizowana tuż przy granicy Zamościa. Działka o powierzchni 8,24 ara i świetnych wymiarach prostokątnych 28x33 (nr ewid. 334/5). Działka jest sprzedawana wraz z udziałem w drodze. Dostępne media: prąd, gaz na sąsiedniej działce. Działka położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych (działk...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Szopinek Stara Wieś

120 000

1047

Mam na sprzedaż działkę w miejscowości Szopinek

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Szopinek

200 000

900

Sprzedam wydzieloną działkę (możliwość wyboru z 5ciu). Wielkość działki 9 ar. Zlokalizowana w odległości 2 km od Nowego Miasta. Wjazd od drogi krajowej Hrubieszowskiej (przed przystankiem autobusowym). Media - gaz, prąd. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do obejrzenia.

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rolno-budowlana Szopinek

800 000

1,4 ha

Sprzedam w całości bezpośrednio działkę z gruntem rolnym i starym sadem o powierzchni 1,4 ha (140 a) nr działki 181/5/6/7/8. Nieruchomość położona jest w miejscowości Szopinek 2 km do Nowego Miasta, przy bocznej ulicy łączącej ul Hrubieszowską z ul.Tomaszowską. Działka przy ulicy o szerokości 50 m, ...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
12
Działka rolno-budowlana Sitaniec-Wolica

150 000

1287

Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowo wydzielonych działek rolno-budowlanych w podzamojskiej miejscowości Sitaniec-Wolica. Lokalizacja: Sitaniec-Wolica, gmina Zamość, powiat zamojski, województwo lubelskie. Numery działek: 856/22 oraz 907/2. Identyfikatory ...

Zobacz ogłoszenie
10
Działka rolno-budowlana Zwódne

132 000

1160

Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowo wydzielonych działek rolno-budowlanych w podzamojskiej miejscowości Zwódne. Lokalizacja: Zwódne, gmina Zamość, powiat zamojski, województwo lubelskie. Numery działek: 59/2, 59/3, 59/4. Identyfikatory działek: - 062014_...

Zobacz ogłoszenie
11
Działka budowlana Sitaniec

137 000

1400

Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Sitaniec, gmina Zamość. Działka o powierzchni 1400 m2. Wymiary działki to około 42 metry długości i 33 metry szerokości. Lokalizacja: Sitaniec, gm. Zamość. Działka nr 882/13. Działka posiada księgę...

Zobacz ogłoszenie
12
Działka budowlana Zamość Karolówka

170 000

974

Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży czterech działek budowlanych na osiedlu Karolówka w Zamościu. Działki mieszczą się w pasie od ulicy Braterstwa Broni, przez Chełmońskiego, po Wyczółkowskiego. Lokalizacja: Zamość, Miasto Zamość, powiat zamojski, kolejne numery dzia...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Zamość Karolówka, ul. Braterstwa Broni

186 600

933

Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwóch niezależnych działek budowlanych na osiedlu Karolówka położonych przy ulicy Braterstwa Broni w Zamościu. Lokalizacja: Miasto Zamość, powiat zamojski Numery działek: 27/5 i 27/1 ( sprzedawane razem o łącznej powierzchni 933 m2)...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka budowlana Zamość Majdan

149 000

902

Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech działek budowlanych na Osiedlu Majdan, miasto Zamość. Działki o powierzchni kolejno: - 902 m2, - 985 m2, - 904 m2. Lokalizacja: Majdan, miasto Zamość, działka nr 309/4, 309/5, 309/6. Identyfikatory działek: 066401_1.0001.AR_...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Zamość Karolówka, ul. Braterstwa Broni

174 900

1030

*** NA SPRZEDAŻ - ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE W MIEŚCIE *** Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dogodnym dostępem do miejskiej infrastruktury? Ta propozycja spełni Twoje oczekiwania! Szczegóły oferty: Powierzchnia ok. 10 arów  Zamość ul. Braterstwa Broni Dostępne media: wo...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka budowlana Pniówek

129 000

1400

Działki budowlane w Pniówku - cisza, przestrzeń i szybki dojazd do miasta Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane po 14 arów każda, położone w miejscowości Pniówek, zaledwie kilka minut od Zamość. Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: 14 arów (możliwość zakupu jednej lub obu działe...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Zamość, ul. Droga Męczenników Rotundy

70 000

500

Działka położona jest zaledwie kilka kroków od Zalewu Miejskiego w Zamościu, na terenie ogródków działkowych ROD RELAKS. To świetna lokalizacja dla miłośników natury i wypoczynku nad wodą. Na terenie znajduje się malutki, przytulny domek wyposażony w lodówkę, telewizor, drewniany stolik z krzesłami...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Pniówek Kolonia Górna

110 000

11

Atrakcyjna działka w świetnej lokalizacji i wspaniałym widokiem na miasto Zamość.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka siedliskowa Płoskie Kolonia Pierwsza

500 000

2290

Działka z budynkiem gospodarczym i domem dwukondygnacyjnym do remontu, niewielki sad, przy głównej drodze, duży ogród, idealny dla rodziny z dziećmi

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Zamość

29 000

900

Witam, sprzedam bardzo dużą działkę o powierzchni 9 arów. Działka z możliwością dojazdu i wjazdu na posesję. Działka jest ogrodzona, bardzo fajnie ulokowana. Posiada prąd oraz wodę. Na działce jest huśtawka, domek dla dzieci, kompostownik, WC drewniane oraz domek na narzędzia.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka rolna Pniówek

zapytaj

1,25 ha

Sprzedam grunt rolny - łąka o powierzchni 1,25 ha w miejscowości Pniówek. tel

Zobacz ogłoszenie
7
Działka rod Zamość, ul. Aleksandra Fredry

25 000

450

Sprzedam działkę ROD w Zamościu, boczna ul. Fredry. Na działce są 2 domki, stawik i liczne nasadzenia. Działka zadbana, ogrodzona. Powierzchnia: ok. 450m. Cena: 25 tys. Nie odpowiadam na SMS. Proszę dzwonić do skutku. Ogłoszenie grzecznościowe.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Kalinowice

250 000

1000

SPRZEDAM 7 DZIAŁEK BUDOWLANYCH w Kalinowicach – podział geodezyjny gotowy w maju 2026! Oferuję 7 atrakcyjnych działek budowlanych w Kalinowicach. Działki są obecnie przed podziałem geodezyjnym. Geodeta potwierdza, że podział zostanie zakończony już w maju 2026 – wtedy działki będą miały własne numer...

Zobacz ogłoszenie
4
Działka rod Zamość, ul. Czesława Miłosza

26 000

300

Sprzedam prawo użytkowania działki rekreacyjnej 3 ar, przy ulicy Miłosza w Zamościu.

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Sitaniec-Kolonia

120 000

2900

Działka 29 ar, z możliwością zabudowy, częściowo uzbrojona w miejscowości Sitaniec kolonia- Łapiguz - Kolonia nr działki 346/2, z dostępem do drogi asfaltowej, grunt kl III. Księga wieczysta. Do zabudowy z zachowaniem przepisowych odległości 18 ar ponieważ przez skraj działki przebiega linia energet...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Zamość Nowa Osada

138 000

556

Działka budowlana nr 18/1 o powierzchni 5,6 ara, położona między ulicą Krasnobrodzką a Nadrzeczną. Jest w trakcie podziału geodezyjnego działki nr 18. Aktualnie wyodrębniana jest również droga miejska przez sąsiednią działkę nr 17. Powyższe czynności zapewnią dojazd do działki drogą publiczną, aktua...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka rolno-budowlana Łapiguz

245 000

1740

Działka rolno-budowlana, 17 ar. Dojazd od drogi asfaltowej. W sąsiedztwie nowe budownictwo. Działka posiada wydane warunki zabudowy. Szerokość ok. 30 m. Media w działce obok. Wolna od obciążeń.

Zobacz ogłoszenie
6
Działka rod Zamość

72 000

600

Ogłoszenie sprzedaży działki - Zamość (okolice zalewu) Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni ok. 6 arów, położona w Zamościu, w pobliżu zalewu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy, idealnej do wypoczynku. Działka narożna, z bardzo dobrym dojazdem - blisko ulicy, a jednocz...

Zobacz ogłoszenie
3
Działka budowlana Kalinowice

120 000

1386

Na sprzedaż działka budowlana położona rzut beretem od Zamościa. Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony dom, a budżet ma dla Ciebie znaczenie – ta oferta jest dla Ciebie. ​Kluczowe informacje: ​Powierzchnia: ok. 1386m² (wymiary 17 m x 84 m). ​Cena: 120 000 zł (tylko 87zł/m²!). ​Ogrodzenie: Dział...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Kalinowice

225 000

1353

Sprzedam działki budowlane położone na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Kalinowicach. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, a jednocześnie chcących pozostać w bliskim sąsiedztwie Zamościa. ​Dostępne media: prąd, gaz, kanalizacja (w drodze gminnej). ​Szczegóły oferty: ​Działka 185...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Jarosławiec

150 000

1500

Sprzedam działki w miejscowości Jarosławiec, gmina Sitno, powiat Zamojski. Powierzchnia: Około 1500 m kwadratowych (15 arów). Wymiary: 31x50m. Lokalizacja: Bezpośrednio przy drodze publicznej. Działki przylegają zarówno do drogi publicznej, jak i drogi wewnętrznej. Położone w odległości 1,28 km ...

Zobacz ogłoszenie