Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Dywity ul. Olsztyńska Najwięcej bez pośredników

Średnia 350 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Dywit ul. Olsztyńska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Dywitach ul. Olsztyńska można kupić za 420 tys zł, a najdroższe za 420 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 420 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 350 zł.

9
Działka rolna Dywity, ul. Olsztyńska

420 000

1200

Witam, Mam do sprzedania nieruchomość gruntową niezabudowaną, położoną w Dywitach, ok. 4 km od granic administracyjnych Olsztyna, woj. warmińsko-mazurskie. Działka rolna nr 321/13, o powierzchni 1200 m2, położona przy ul. Olsztyńskiej 20e. Działka znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych. Bezp...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
14
Działka rolna Różnowo

199 000

1,72 ha

Działka rolna o powierzchni 1,7194 ha położona w Różnowie, w gminie Dywity. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do Olsztyna. Dostęp do drogi publicznej. Teren ma rolny charakter i znajduje się w sąsiedztwie pól oraz terenów zielonych. To propozycja dla osób szuk...

Zobacz ogłoszenie
17
Działka rolna Różnowo

499 000

4,05 ha

Oferta dotyczy dwóch działek rolnych o łącznej powierzchni 4,0547 ha położonych obok siebie w Różnowie, w gminie Dywity. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do Olsztyna. Działki tworzą dużą, funkcjonalną całość z dostępem do drogi publicznej. Teren ma rolny char...

Zobacz ogłoszenie
7
Działka Dywity

3 213 000

1,12 ha

Więcej informacji pod nr [numer]. MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę ujętą w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dywity - U H jako handlowo- usługowa o powierzchni 11 175 m2 położoną w Dywity gmina Dywity powiat Olsztyn. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach 90/135 ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Dywity, ul. Walentego Barczewskiego

269 000

2064

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Dywity (pow. olsztyński) przy ul. Barczewskiego. Powierzchnia działki to 2064 m 2 , nr identyfikacyjny 1/51, Działka jest o kształcie prostokąta, Na działce istnieje możliwość posadowienia zabudowy do celów mieszkaniowych, wzd...