Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Benenard Najwięcej bez pośredników

Średnia 114 zł/m² 4 oferty
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Benenarda - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Benenardzie można kupić za 220 tys zł, a najdroższe za 300 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 253 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 114 zł.

1
Działka rolno-budowlana Benenard, ul. Bukowa

250 000

2100

Sprzedam atrakcyjną działkę rolno budowlaną, Miejscowość Benenard , ul. Bukowa. Przy działce jest prąd . Powierzchnia: 2100m2 o wymiarach 35m x 60m Działka znajduje się blisko obwodnicy Żyrardowa , ok 100 m dalej piękny las . Dzialka na terenie płaskim , suchym częściowo zalesiona samosiejkami. Odle...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Benenard

300 000

3000

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3000m2 w Benenardzie, obok Żyrardowa. Działka o regularnym kształcie przybliżona do prostokąta. media: prąd, woda Bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej, dojazd drogą gminną, asfalt do samej działki. Działka świetna pod inwestycje, duże wy...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka budowlana Benenard, ul. Bukowa

220 000

1920

Sprzedam atrakcyjne działki budowlane, Miejscowość Benenard , ul. Bukowa. Przy każdej działce jest prąd w drodze . Powierzchnia: od 1920m2, 2075m2, 2079m2, 2900m2.w cenie 115 zł za metr. Działki znajdują się blisko obwodnicy Żyrardowa, 2 z nich graniczą z lasem , są częściowo zalesione starodrzewem....

Zobacz ogłoszenie

Dodaj ogłoszenie za darmo

3 mln osób szuka z adresowo.pl

Dodaj ogłoszenie
13
Działka budowlana Benenard, ul. Bukowa

248 760

2073

Sprzedam atrakcyjne działki budowlane, Miejscowość Benenard , ul. Bukowa. Przy każdej działce jest prąd w drodze . Powierzchnia: od 1920m2, 2075m2, 2079m2, 2900m2.... Działki znajdują się blisko obwodnicy Żyrardowa, 2 z nich graniczą z lasem , są częściowo zalesione starodrzewem. Odległość ok. 3km o...

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 10 km
9
Działka inwestycyjna Kopiska

135 000

2400

Działka z domkiem 35 m² w spokojnej okolicy - 135 000 zł  Na sprzedaż działka o powierzchni 2400 m², w tym około 700 m² działki budowlanej. Na działce znajduje się domek o powierzchni 35 m² - idealny na wypoczynek, weekendowe wyjazdy lub jako baza pod przyszłą budowę. ✔ Domek 35 m² ✔ Spokojna, zielo...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Budy Mszczonowskie

255 000

1620

Działka budowlana położona w Budach Mszczonowskich na terenie suchym częściowo zadrzewionym. Teren jest podzielony na kilka działek pierwsza i druga linia zabudowy. Do sprzedania są dwie działki w drugiej linii zabudowy. Parametry zabudowy wg. z planu zagospodarowania . -40% zabudowy -2 kon...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka inwestycyjna Budy Zosine, ul. Armii Krajowej

895 000

3700

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w konstrukcji szkieletowej, położony na dużej działce - idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. Dom posiada funkcjonalny układ pomieszczeń: przestronny salon z otwartą kuchnią, trzy ustawne pokoje, łazienkę z wanną oraz praktyczną spiżarnię. Układ...