Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

1500 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1494) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna Łyżwy, ul. Czachowskiego
Skarżysko-Kamienna Łyżwy, ul. Czachowskiego · Działka budowlana · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 000 zł
78 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Łyżwy na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka budowlana o pow.ok 500m2, na osiedlu Łyżwy ul. Czachowskiego . Prawo własności , akt notarialny. Działka uzbrojona w wodę i kanalizacje. Nowe ogrodzenie, brama 4m, furtka.droga utwardzona.spokojna okolica, dobrze skomunikowana pkp, staja S-sko Kośc , komunikacja miejska. Pla...

Działka rolno-budowlana Milczany
Milczany · Działka rolno-budowlana · 9900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
13 zł / m²

Działka Milczany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną 0,99ha na całości owocujący sad odmiany Idared nr działki 166 ...

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna · Działka budowlana · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
9 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest pomiędzy ul.Kościelną a ul.Książęcą .Wymiary działki to 16/500 m. Media są w pasie drogowym...

Działka budowlana Staszów, ul. Opatowska
Staszów, ul. Opatowska · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
205 000 zł
89 zł / m²

Działka Staszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Staszowie na ulicy Opatowskiej przy trasie 757. Działka uzbrojona w media. Cała działka posiada 23 ary z czego 15.5 jest ogrodzone. 7.5 a przylega do działki. Brama wjazdowa. Sprzedaje tylko w całości. Cena 205tys. Cena oczywiście do negocjacji...

Działka budowlana Staszów, ul. Tatrzańska
Staszów, ul. Tatrzańska · Działka budowlana · 1145 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
118 zł / m²

Działka Staszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną działkę na ul.Tatrzańskiej na samym szczycie , os na Stoku , bardzo cicha i spokojna okolica , droga asfaltowa , gaz , woda ,kanalizacja , księgą wieczysta .Działkę mozna podzielić na dwie mniejsze działki pod budowę , nr działek 1122/8 i 1121/7 , łącznie obie działki to 11,45 ar...

Działka budowlana Staszów, ul. Pocieszka
Staszów, ul. Pocieszka · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
90 zł / m²

Działka Staszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną na ul. Pocieszka. Powierzchnia: 10 arów. Cena do uzgodnienia. ...

Działka budowlana Świątniki
Świątniki · Działka budowlana · 2496 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
26 zł / m²

Działka Świątniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Świątnikach obok nr 18 2496 m2 ! Polecam...

Działka budowlana Mosty
Mosty · Działka budowlana · 989 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
76 zł / m²

Działka Mosty na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki w Mostach, gmina Chęciny. Pierwsza (109/2) wymiary: 21,5 m x 46 m powierzchnia 989 m kw. Cena 75000 zł Druga (109/3) wymiary: 25 m x 42,5 m powierzchnia 949 m kw. Cena 72 000 zł Działki położone w bardzo malowniczym miejscu. W niedalekiej odległości las. Działki uzbro...

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna, ul. Parkingowa
Skarżysko-Kamienna, ul. Parkingowa · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
65 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlane ogrodzone z możliwością zabudowy od 1 do 3 domów / trzy działki - dwie po 600 metrów kwadratowych i jedna 1100 metrów kwadratowych + droga dojazdowa 600 metrów kwadratowych - 2/3 udziału w drodze/. Działki posiadają wydane aktualne warunki zabudowy i zagospodarowania terenu....

Działka rolno-budowlana Miedzierza
Miedzierza · Działka rolno-budowlana · 2450 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
37 zł / m²

Działka Miedzierza na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka w miejscowości Miedzierza. Możliwość sprzedaży jednej części działki 2450 m(kw) - 90 000 zł bądź całej powierzchni 4900 m(kw) - 140m x 35m - 165 000 zł. Działka budowlana zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Smyków. Działka zlokalizo...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.