Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

1293 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1290) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka budowlana Rataje
Rataje · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
100 zł / m²

Działka Rataje na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana pod lasem w cichej okolicy 2400mk2 ,dojazd drogą asfaltową ,media w działce , Rataje koło Starachowic Kontakt tel.... 5 dni temu

Działka leśna Trzemosna
Trzemosna · Działka leśna · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
13 zł / m²

Działka Trzemosna na sprzedaż bezpośrednio
Działka leśna położona w miejscowości Trzemosna w gminie Daleszyce oznaczona nr.12. Druga działka oznaczona nr.34.... 5 dni temu

Działka rolna Gunów-Kolonia
Gunów-Kolonia · Działka rolna · 12600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
5 zł / m²

Działka Gunów-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 3 działki rolne, o łącznej powierzchni 1,26 ha. Działki znajdują się około 300 m. od drogi asfaltowej. Proszę o kontakt przez telefon. Na wiadomości i maile nie odpowiadam.... 5 dni temu

Masłów Pierwszy · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
178 000 zł
119 zł / m²

Działka Masłów Pierwszy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną położoną w atrakcyjnej części gminy Masłów. Działka usytuowana na górce, przy drodze asfaltowej. Cena do negocjacji.... 6 dni temu

Kielce, ul. Tarnowska · Działka budowlana · 2630 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
789 000 zł
300 zł / m²

Działka Kielce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 2630m2 obręb 0024 nr 1239/2-KW w kształcie trójkąta o wymiarach 100m x 55 m x 95 m z wjazdem z nowo budowanej drogi 764 (połączenie ul.Tarnowskiej z Rondem Czwartaków w Kielcach) droga bez ekranów. Cena za 1m 300,00 zł. Więcej informacji telefonicznie.... 6 dni temu

Starzechowice Starzechowice Górne · Działka rolna · 35000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
1 zł / m²

Działka Starzechowice Starzechowice Górne na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania są nieużytki rolne i działki leśne.... 6 dni temu

Pierzchnica · Działka rolno-budowlana · 3400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
35 zł / m²

Działka Pierzchnica na sprzedaż bezpośrednio
Dziełka rolno-budowlana w gminie pierzchnica woj. świętokrzyskie k/chmielnika blisko kielc, na działce znajduje się dom mieszkalny do remontu oraz zabudowania gospodarcze , jest też kawałek sadu. ... 6 dni temu

Zagórze Brzask · Działka leśna · 23700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 000 zł
2 zł / m²

Działka Zagórze Brzask na sprzedaż bezpośrednio
Dzialki z KW nr.2475 oraz 2501 o łacznej pow. 23.754 m2...

Działka rolno-budowlana Międzygórz
Międzygórz · Działka rolno-budowlana · 17000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
6 zł / m²

Działka Międzygórz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 1,7 ha z zabudowaniami położone w Międzygórzu, gmina Lipnik, powiat opatowski. Dom murowany, do częściowego remontu ( 2 pokoje, duża kuchnia, spiżarnia, pomieszczenie na łazienkę), budynek gospodarczy, letnia murowana kuchenka. Dogodna lokalizacja, 2 km asfa...

Radomice · Działka rolno-budowlana · 4546 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
22 zł / m²

Działka Radomice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlano-rolna o powierzchni 4546 m. kw. Położona w granicach wsi Radomice gmina Morawica, a w bezpośrednim sąsiedztwie Brudzowa . Województwo Świętokrzyskie .Wybudowana nowa droga asfaltowa .Woda kanalizacja na działce ,prąd na działce obok. Świetna lokalizacja blisko lasu w cichej okolic ...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.