Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

1423 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1418) oraz niepowtarzające się oferty agencji (5).

Działka inwestycyjna Rytwiany
Rytwiany · Działka inwestycyjna · 12600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 340 000 zł
106 zł / m²

Działka Rytwiany na sprzedaż bezpośrednio
Działka przemysłowo-budowlana ( w skład której wchodzą działki: Nr. 1128/1 o powierzchni 1.01 ha oraz Nr.1128/2 o powierzchni 0.25 ha ) z przeznaczeniem pod usługi, handel i rzemiosło z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Działka posiada dwa wjazdy z czego jeden z bezpośrednim dostępem do drogi ...

Działka budowlana Gierlachów
Gierlachów · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
88 zł / m²

Działka Gierlachów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 1300 m2 w Gierlachowie od strony Sandomierza. Nr działki 231/1. Położenie w cichej i spokojnej okolicy. Wokół zabudowa jednorodzinna. Dojazd do działki z dwóch przeciwległych stron ulicami asfaltowymi. Wydana decyzja o warunkach zabudowy - można bezzwłocznie przystą...

Działka budowlana Cisów
Cisów · Działka budowlana · 30900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 000 zł
6 zł / m²

Działka Cisów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka o powierzchni 3,09 ha z czego 20 000 m 2 jest przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług nie stanowiących przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko. Możliwość podziału na 8 dużych działek budowlanych. Obowiązuje Miejscowy Plan Z...

Działka budowlana Kielce Kawetczyzna, ul. Iłżecka
Kielce Kawetczyzna, ul. Iłżecka · Działka budowlana · 613 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 000 zł
416 zł / m²

Działka Kielce Kawetczyzna na sprzedaż bezpośrednio
Kielce - Kawetczyzna. Działka budowlana, położona 100 m2 od ul. Ściegiennego (bezpośredni dojazd), dzielnica spokojna. Media; prąd, woda, kanalizacja, gaz - planowane podłączenie w 2017r. Księga wieczysta, jeden właściciel, hipoteka bez obciążeń....

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna, ul. Krótka
Skarżysko-Kamienna, ul. Krótka · Działka budowlana · 5400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
15 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka skarzysko koscielne ul krotka nr dzialki 987 jest woda i prad cicha atrakcyjna okolica...

Działka rolna Psary-Podłazy
Psary-Podłazy · Działka rolna · 12000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
3 zł / m²

Działka Psary-Podłazy na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania dzialke 1.20 ha obecnie pastwisko (łaka) wiecej informacji udziele telefonicznie ...

Działka rolno-budowlana Nowa Wieś
Nowa Wieś · Działka rolno-budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
58 000 zł
18 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w miejscowości Nowa Wieś (ok. 4km od Klimontowa) o powierzchni 3200m2. Działka położona jest między dwiema zabudowanymi działkami. Nr działki 126. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka budowlana Gnojno
Gnojno · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
10 zł / m²

Działka Gnojno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładną działke budawlana o długości 100,81 m szerokość 30,27 m. W spokojnej okolicy. Przy działce znajduje sie droga asfaltowa. Media takie jak;woda, prąd wystarczy podciągnać z drogi przylegającej do działki. Szkoła podstawowa, przedszkole sklepy, ośrodek zdrowia, gmina w odległości 1,5 km...

Działka rolno-budowlana Sędziszów, ul. Dworcowa 4
Sędziszów, ul. Dworcowa · Działka rolno-budowlana · 2150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
93 zł / m²

Działka Sędziszów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno budowlana obok domu Caritas ul. Dworcowa media woda prąd kanalizacja w ulicy ogrodzenie częściowe droga dojazdowa asfaltowa . Powierzchnia działki 2150 m2...

Działka budowlana Bolmin
Bolmin · Działka budowlana · 970 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
39 zł / m²

Działka Bolmin na sprzedaż bezpośrednio
1.Działka budowlana o powierzchni 970 m2,w szeregowej zabudowie w miejscowości Bolmin. Miejscowość położona ok 7 km od Chęcin,19 km od Kielc. W sąsiedztwie nowo wybudowane domy. 2.Działka budowlana o powierzchni 1135 m2,również w zabudowie szeregowej.Cena 39 zł/m2. Posiadam wydane decyzje o ...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.