Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

1334 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1331) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka rolno-budowlana Suchedniów, ul. Żeromskiego
Suchedniów, ul. Żeromskiego · Działka rolno-budowlana · 7500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
19 zł / m²

Działka Suchedniów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki w Suchedniowie przy ulicy Żeromskiego. Numer działki 1475/1 i 1465 o łącznej powierzchni 7500 m². Na działce znajduje sie studnia głębinowa , dom (budowa domu lata 60, pow. 90 m²) media: prąd,(gaz, kanalizacja, woda w granicy). ...

Szarbków · Działka rolna · 13000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
3 zł / m²

Działka Szarbków na sprzedaż bezpośrednio
DZIAŁKI ROLNE PO SĄSIEDZKU DZIAŁKA ZABUDOWANA NR DZIAŁEK 395 ;396/1 POWIERZCHNIA ŁĄCZNA 1,3 HA ...

Działka budowlana Ćmielów
Ćmielów · Działka budowlana · 2250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
36 zł / m²

Działka Ćmielów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną w wodę, kanalizację, prąd, natomiast gaz znajduje się w granicy szeregu działek z drogą dojazdową utwardzoną asfaltowaną. Działka znajduje się na osiedlu Kochanowskiego w Ćmielowie. Jest to ekskluzywne osiedle domków rodzinnych. Mam 2 takie działki, które z...

Działka rolna Chorzewa
Chorzewa · Działka rolna · 18000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
1 zł / m²

Działka Chorzewa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę 1,80 ha, cena jest do negocjacji. mam również do sprzedania pole 1,60 ha. cena do uzgodnienia dla zainteresowanych poważnie. grunty znajdują się koło miejscowości Caców, Chorzewa, Cierno, Tyniec, Węgleszyn....

Swoszowice · Działka rolno-budowlana · 6200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
10 zł / m²

Działka Swoszowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke rolno budowlana w Swoszowicach gmina Czarnocin o pow 62ar na dzialce znajduje sie przyłacz wody,dzialka miedzy domami wiecej info pod nr tel ...

Działka budowlana Bełk
Bełk · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
14 zł / m²

Działka Bełk na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania Idealna działka budowlana w miejscowości BEŁK powiat Jędrzejów. Działka w kształcie kwadratu w środku miejscowości. Zjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej.Na działce znajduje się stara stodoła . W granicy działki wodociąg prąd, za działką niewielka rzeczka i las. Pozostałe i...

Skarżysko-Kamienna, ul. Książęca · Działka budowlana · 3900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
22 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Książęcej o szerokości 16m. Całkowita powierzchnia działki 3900m....

Działka budowlana Przededworze
Przededworze · Działka budowlana · 1012 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
43 zł / m²

Działka Przededworze na sprzedaż bezpośrednio
Działka 1012m2, budowlana, spokojna okolica, Atrakcyjnie położona. Działka wśród nowo wytyczonych działek budowlanych. Możliwość połączenia z sąsiednimi działkami 2 x 1000 m2. Wjazd z drogi, płaska, szer. 23m. dł 44m. Media w sąsiedniej zabudowanej i zamieszkałej działce. Wydane warunki zabudowy....

Działka rolna Klimontówek
Klimontówek · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 000 zł
3 zł / m²

Działka Klimontówek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne 2 ha (20000m2)w jednym kawałku w miejscowości Klimontówek gm.Sędziszów....

Trzemoszna · Działka rolna · 10900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
3 zł / m²

Działka Trzemoszna na sprzedaż bezpośrednio
Działka nr 350/2 położona w Trzemosznie ,posiada księgę wieczystą o numerze KI1K/5137 0/2 ...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.