Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

1474 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1468) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna Kamienna, ul. Bobowskich 31
Skarżysko-Kamienna Kamienna, ul. Bobowskich · Działka budowlana · 557 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
122 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Kamienna na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Wilków
Wilków · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
53 zł / m²

Działka Wilków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w m. Wilków k. Świętej Katarzyna w Górach Świętokrzyskich. Powierzchnia 20 a, uzbrojona; woda, kanalizacja, prąd. Bezpośrednio przy drodze asfaltowej. ...

Działka budowlana Sandomierz, ul. Salve Regina
Sandomierz, ul. Salve Regina · Działka budowlana · 2177 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
80 zł / m²

Działka Sandomierz na sprzedaż bezpośrednio
Zaciszna działka przy ul.Salve Regina ( i przepięknym widokiem na wzgórze o tej samej nazwie) ,doskonale zlokalizowana w pobliżu ul. Krakowskiej (kierunek Kraków) ;15 minut spacerkiem do Starówki Sandomierskiej. Działka częściowo uzbrojona,kanalizacja miejska w budowie....

Działka rolno-budowlana Chruszczyna Wielka
Chruszczyna Wielka · Działka rolno-budowlana · 10300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
4 zł / m²

Działka Chruszczyna Wielka na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam do sprzedania działkę rolno budowlaną w okolicach Kazimierzy Wielkiej województwo świętokrzyskie w miejscowości Chruszczyna Wielka. ...

Działka budowlana Szczukowskie Górki
Szczukowskie Górki · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
99 zł / m²

Działka Szczukowskie Górki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bardzo atrakcyjna działkę budowlaną (media do podłączenia w zasięgu ok 50 m) w miejscowości Górki Szczukowskie, 1 km od administracyjnej granicy z Kielcami. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, punkty usługowe. Bardzo dobra i szybka komunikacja z Kielcami. Działka położona jest przy d...

Działka rolna Zbójno Sępskie Niwy
Zbójno Sępskie Niwy · Działka rolna · 5400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 500 zł
2 zł / m²

Działka Zbójno Sępskie Niwy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,54 hektara. Działka jest niezalesiona. Znajduje się na terenie gminy Fałków - rejon Sępskie Niwy. Chętnie udzielę dodatkowych informacji. Kontakt tel. ...

Działka rolno-budowlana Bolmin
Bolmin · Działka rolno-budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
31 zł / m²

Działka Bolmin na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Posiadam na sprzedaż działkę rolno-budowlaną, częściowo zadrzewioną (sosny) znajdującą sie w miejscowości Bolmin gm. Chęciny. Działka położona jest niedaleko zalewu Bolmin ok. 2km Wymiary działki : 22m/145m Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu podany w ogłoszeniu....

Działka budowlana Micigózd
Micigózd · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 000 zł
60 zł / m²

Działka Micigózd na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 14 działek budowlanych o powierzchni 1200m² usytuowane w gm.Piekoszów miejscowości Micigózd. Istnieje możliwość zakupu większej bądź mniejszej działki wedle potrzeb kupującego. Działki posiadają dojazd z drogi gminnej przez drogę wewnętrzną. Bardzo dobra lokalizacja, do Kielc je...

Działka inwestycyjna Bogoria
Bogoria · Działka inwestycyjna · 11423 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
23 zł / m²

Działka Bogoria na sprzedaż bezpośrednio
Działka inwestycyjna w Bogorii o powierzchni 1,1423 ha przy drodze wojewódzkiej Opatów - Staszów. szerokość działki 95 m ....

Działka leśna Włoszczowice
Włoszczowice · Działka leśna · 8500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
2 zł / m²

Działka Włoszczowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka leśna na tzw. Chłopskich lasach. Powierzchnia 0.85ha...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.