Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

1334 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1331) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Brzezie · Działka rolno-budowlana · 5600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 000 zł
20 zł / m²

Działka Brzezie na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlano-rolna położona jest przy głównej drodze w Brzeziu.Szeroka,długa i równa.Kanalizacja podłączona.Gaz,prąd i woda z możliwością podłączenia z pozwoleniem na budowę....

Działka siedliskowa Orzechówka
Orzechówka · Działka siedliskowa · 10660 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 000 zł
12 zł / m²

Działka Orzechówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka z najpiękniejszym widokiem na panoramę Gór Świętokrzyskich. Sprzedam działkę o powierzchni ok 10600m (1,06ha) położoną przy granicy wsi Orzechówka i Wzdół Kolonia gm. Bodzentyn natomiast dojazd od strony Orzechówki. Działka położna na najwyższym wzniesieniu powyżej wsi z pięknymi widok...

Działka budowlana Sędziejowice
Sędziejowice · Działka budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
10 zł / m²

Działka Sędziejowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 32 ary położoną w Sędziejowicach gmina Chmielnik (według studium gminnego) Słup linii niskiego napięcia w działce. Dojazd asfaltem na ostatnich 50 m. droga polna. Ładny widok na okoliczne pola praktycznie przy innych zabudowaniach aczkolwiek troszkę ...

Działka budowlana Bieleckie Młyny, ul. Grabowa
Bieleckie Młyny, ul. Grabowa · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
113 zł / m²

Działka Bieleckie Młyny na sprzedaż bezpośrednio
Działka bardzo ładnie położona , idealnie równa, bardzo dobry dojazd...

Działka budowlana Wilków
Wilków · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
58 zł / m²

Działka Wilków na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję do sprzedania trzy odrębne działki budowlane o powierzchni 1300 m2, szerokość około 35 m w miejscowości Wilków w odległości 0,5 km od Świętej Katarzyny w gm. Bodzentyn. Działki usytuowane w spokojnym miejscu z pięknymi widokami na lasy jak również najwyższy szczyt gór świętokrzyskich, Łysicę...

Działka rekreacyjna Grabowiec
Grabowiec · Działka rekreacyjna · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
5 zł / m²

Działka Grabowiec na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna 20 arów położona w m Grabowiec gm Chmielnik woj Świętokrzyskie . Położona od nasypu do stawu ....

Stara Olszówka · Działka rolna · 68000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
4 zł / m²

Działka Stara Olszówka na sprzedaż bezpośrednio
PILNIE sprzedam dwie działki rolne w miejscowości Stara Olszówka o powierzchni 5.11HA i 1.68 HA. ...

Działka inwestycyjna Starachowice
Starachowice · Działka inwestycyjna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
800 zł / m²

Działka Starachowice na sprzedaż bezpośrednio
Dom wolnostojący składający się z 4 samodzielnych mieszkań. Na działce znajduje się pomieszczenie po piekarni ze sklepem, magazyn oraz 4 garaże. Metraż mieszkań na parterze: każde po 98 m2, na piętrze dwa mieszkania o powierzchni 50 i 60 m2. Dom w połowie podpiwniczony, ogrodzony. Pomieszczenie po p...

Gadka · Działka rolno-budowlana · 5628 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
21 zł / m²

Działka Gadka na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się przy drodze Skarżysko-Kam - Starachowice dostęp do mediów znajduje się przy ulicy....

Włoszczowice Samorzątki · Działka leśna · 9800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
23 000 zł
2 zł / m²

Działka Włoszczowice Samorzątki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las w miejscowości Włoszczowice (Samorządki - Wierzbica) o powierzchni 0,98ha. Wiek lasu ok 55 lat. Zadbany....

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.