Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

1438 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1433) oraz niepowtarzające się oferty agencji (5).

Działka budowlana Kielce
Kielce · Działka budowlana · 860 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
291 zł / m²

Działka Kielce na sprzedaż bezpośrednio
Z działki rozpościera się przepiękny widok na panoramę Kielc. Pozwolenie na budowę ! Posiadam również do sprzedaży większą sąsiadującą działkę - 1157m2 - 260zł/m2 http://kielce.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/tak-bedzie-wygladac-nowe-wielkie-osiedle-w-kielcach-zobacz,4111178,artgal,25287754,t,i...

Działka budowlana Janaszów
Janaszów · Działka budowlana · 1608 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
169 000 zł
105 zł / m²

Działka Janaszów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka o powierzchni 1608 m2. Szerokość 22 m. Na działce znajduje się drewniany domek o powierzchni 45 m2 przygotowany do remontu lub rozbiórki. Wszystkie media dostępne. Posiadamy pozwolenie i plany na rozbudowę tego domku. Piękna okolica, ok. 500 m Dąb Bartek...

Działka rolna Trzebica
Trzebica · Działka rolna · 14860 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
2 zł / m²

Działka Trzebica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny o powierzchni 1,48ha w miejscowości Trzebica , gmina Pacanów...

Działka rolno-budowlana Lipnica
Lipnica · Działka rolno-budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 000 zł
14 zł / m²

Działka Lipnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o równej powierzchni 1800m2, szerokość ok 23m, długość 94m , z możliwością przyłączenia wody oraz prądu, zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Lipnica gm Małogoszcz (powiat Jędrzejowski, woj. Świętokrzyskie), numer działki 245. Dojazd do nieruchomości asf...

Działka rolno-budowlana Lipnica
Lipnica · Działka rolno-budowlana · 4300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
9 zł / m²

Działka Lipnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o równej powierzchni 4300m2, szerokość ok 25m, długość 180m, uzbrojoną (przyłącze prądu na działce, możliwość przyłączenia wody), zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Lipnica gm Małogoszcz (powiat Jędrzejowski, woj. Świętokrzyskie), numer działki 256. Do...

Działka rolno-budowlana Rataje Nadleśnictwo Rataje
Rataje Nadleśnictwo Rataje · Działka rolno-budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
68 zł / m²

Działka Rataje Nadleśnictwo Rataje na sprzedaż bezpośrednio
Działka w miejscowości Rataje pod Starachowicami. wymiary 17m na 170m. Dojazd od południa gruntowy utwardzony, od północy asfalt. Przyjazne sąsiedztwo, blisko las. ...

Działka budowlana Brynica Sucha
Brynica Sucha · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
34 zł / m²

Działka Brynica Sucha na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w miejscowości Brynica Sucha, 6km od Jędrzejowa. Powierzchnia 25 arów, wymiary ok 25 x 97 metry. Położona w bardzo cichej okolicy, otoczona lasem z bardzo dobrym dojazdem do tras krajowych: 78 (11km) oraz 7 (6km). 85000 złotych. Oferta bez pośredników....

Działka budowlana Pierzchnica, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego
Pierzchnica, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego · Działka budowlana · 33000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
66 000 zł
2 zł / m²

Działka Pierzchnica na sprzedaż bezpośrednio
Działka pierwsza w pasie zabudowy, wszystkie media w sąsiedztwie, w pobliżu szkoła i dom seniora....

Działka budowlana Starachowice, ul. Kornatka
Starachowice, ul. Kornatka · Działka budowlana · 1025 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
63 zł / m²

Działka Starachowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlane w m. Starachowice ul. Kornatka. Powierzchnia działek D1 - 1025m2 (27mx37m). Działka położone w cichej i spokojnej okolicy. Działki uzbrojone. Możliwość zakupu działki z decyzją pozwolenia na budowę z wybranym przez kupującego projektem budynku mieszkalnego. Po więcej in...

Działka budowlana Bilcza, ul. Pogodna
Bilcza, ul. Pogodna · Działka budowlana · 1992 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 000 zł
100 zł / m²

Działka Bilcza na sprzedaż bezpośrednio
Droga będzie nie długo asfaltowa ,zapewnienie gminy ze do konca roku. Po sąsiedzku działki już zamieszkane....

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.