Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

1475 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1469) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka budowlana Bilcza, ul. Kasztanowa
Bilcza, ul. Kasztanowa · Działka budowlana · 715 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
123 000 zł
172 zł / m²

Działka Bilcza na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam najprawdopodobniej jedną z ostatnich działek budowlanych na pięknym i urokliwym zorganizowanym, zamkniętym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu ECHO I w Bilczy przy ul. Kasztanowej. Działka przygotowana pod budowę czyli wyrównana usunięto drzewa z korzeniami. Działka od tyłu zagrodzona. P...

Działka rolno-budowlana Krajno-Zagórze Zagórze Pierwsze
Krajno-Zagórze Zagórze Pierwsze · Działka rolno-budowlana · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
7 zł / m²

Działka Krajno-Zagórze Zagórze Pierwsze na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam pięknie położone dwie sąsiadujące ze sobą działki w cichej miejscowości - Krajno-Zagórze. Łączna szerokość działek to 23 m, a ich powierzchnia wynosi prawie 1,5 ha. Pierwsza linia zabudowy, dojazd asfaltowy drogą gminną. Możliwość podłączenia wszystkich mediów: prąd, woda, kanaliz...

Działka rekreacyjna Marzysz Marzysz Drugi
Marzysz Marzysz Drugi · Działka rekreacyjna · 1830 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
107 zł / m²

Działka Marzysz Marzysz Drugi na sprzedaż bezpośrednio
Działka w miejscowości Marzysz Drugi o specyficznym mikroklimacie o powierzchni 18 arów (wyodrębnione dwie działki, jedna budowlana, druga rekreacyjna, wspólnie ogrodzone płotem betonowym), zagospodarowane, na terenie suchym, niezalewowym, przy drodze asfaltowej (odśnieżanej przez gminę). Działka za...

Działka budowlana Stara Kuźnica
Stara Kuźnica · Działka budowlana · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
19 zł / m²

Działka Stara Kuźnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Starej Kuźnicy. Działka duża, wieś spokojna położona w lesie w pobliżu zalew. Do najbliższego miasta-Końskie 12 km....

Działka budowlana Pasturka Krzywda
Pasturka Krzywda · Działka budowlana · 19800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
9 zł / m²

Działka Pasturka Krzywda na sprzedaż bezpośrednio
3 działki ewidencyjne w 1 kawalku ...

Działka budowlana Dąbie
Dąbie · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
32 zł / m²

Działka Dąbie na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana , zlokalizowana w lesie sosnowym, tereny jury o klimacie morskim. Powierzchnia działki to 1000m2. Dostępne media - prąd. Woda i kanalizacja przewidziane w nowym planie zagospodarowania przestrzennego. Bez ogrodzenia lub ogrodzona z dwóch stron, poprzez sąsiedztw...

Działka budowlana Wolica
Wolica · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
23 000 zł
23 zł / m²

Działka Wolica na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana pod lasem , zlokalizowana na nieskazitelnie czystych terenach jury. Powierzchnia działki to 1000 m2 , kształt kwadratu. Dostępne media : woda i prąd , kanalizacja przewidziana jest w nowym planie zagospodarowania przestrzennego. Olbrzymie połacie lasów sosnowych , powodują, iż ...

Działka budowlana Radoszyce, ul. Glinianki
Radoszyce, ul. Glinianki · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
75 zł / m²

Działka Radoszyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w miejscowości Radoszyce ul.Glinianki. Działka w pełni uzbrojona. Dostęp do wody, prądu oraz kanalizacji. Położona jest w cichej i przyjaznej okolicy. Zapraszam do kontaktu....

Działka rolna Jaworznia
Jaworznia · Działka rolna · 11900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
7 zł / m²

Działka Jaworznia na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno-leśna o powierzchni 1,19ha,lasu około 40a,połozona przy drodze gminnej,szerokość działki 20m....

Działka rolna Święta Katarzyna
Święta Katarzyna · Działka rolna · 26000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
11 zł / m²

Działka Święta Katarzyna na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 2,6000 ha tj. (trzy działki, szerokość ok. 40 m) obszar rolny: działka nr 115/1 powierzchnia 0,6870 ha, działka nr 115/2 powierzchnia 0,6868 ha, działka nr 116 powierzchnia 1,2200 ha, Lokalizacja nieruchomości w miejscowości Święta Katarzyna, gmina B...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.