Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

1314 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1312) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Włoszczowice Brzyska
Włoszczowice Brzyska · Działka budowlana · 2688 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
29 zł / m²

Działka Włoszczowice Brzyska na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana we Włoszczowicach. Działka obok zagospodarowana, można z niej doprowadzić wodę i prąd. Cena do rozsądnej negocjacji....

Działka budowlana Kolonia Kiełczyna
Kolonia Kiełczyna · Działka budowlana · 6200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
7 zł / m²

Działka Kolonia Kiełczyna na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania działka budowlana 62 ary. (wymiary około metrów). Działka o numerze 130 położona w miejscowości Kiełczyna-Kolonia (gmina Bogoria), proszę sobie sprawdzić na stronie internetowej Geoportal. Dojazd drogą asfaltową (w zimie zawsze odśnieżaną) w odległości +/- 500m od drogi Powiat...

Działka inwestycyjna Kielce Zalesie, ul. Zgórska
Kielce Zalesie, ul. Zgórska · Działka inwestycyjna · 6173 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
750 000 zł
121 zł / m²

Działka Kielce Zalesie na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona na przedmieściach miasta Kielce, w pobliżu Chęcińsko - Kielecki Park Krajobrazowy. Atrakcyjna lokalizacja, w odległosci około 8 km od centrum miasta. Działka w kształcie prostokąta, o powierzchni 6 173 m2, szerokość działki 17 m. Dojazd do działki od ul. Zgórskiej. Nieruchomo...

Działka budowlana Węgleszyn
Węgleszyn · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
20 zł / m²

Działka Węgleszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana w Wegleszyn gmina Oksa. Powierzchnia dzialki 15 arow....

Działka rolno-budowlana Zawierzbie Doły Michałowskie, Zawierzbie 38
Zawierzbie Doły Michałowskie, Zawierzbie · Działka rolno-budowlana · 14000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
2 zł / m²

Działka Zawierzbie Doły Michałowskie na sprzedaż bezpośrednio
Działka 15ar znajduje się w Zawierzbiu dojazd do Działki asfaltową drogą gminną. W drodze woda oraz gaz w pobliżu również prąd. Działka w kszatłcie kwadratu, jej wymiary 50/30 płaska, pusta, nieogrodzona. Leży 500m od trasy sandomierz-kraków oraz 5 min od Sadomierza. W sąsiedztwie działki znajduje ...

Działka rolna Koprzywnica
Koprzywnica · Działka rolna · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
7 zł / m²

Działka Koprzywnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam sad jabłoniowy w Koprzywnicy, przy drodze do Gnieszowic...

Działka rolno-budowlana Krasów
Krasów · Działka rolno-budowlana · 27000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
6 zł / m²

Działka Krasów na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działkę rolno-budowlaną w miejscowości Krasów. Działka posiada powierzchnię 1 ha i znajduje się przy głównej ulicy całej wsi. Istnieje możliwość szybkiego przyłączenia wody oraz prądu. Wraz z działką do sprzedania są działki w postaci łąk znajdujące się w tej samej miejscowoś...

Działka budowlana Końskie Browary, ul. Folwarczna
Końskie Browary, ul. Folwarczna · Działka budowlana · 870 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 000 zł
100 zł / m²

Działka Końskie Browary na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 870 m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Folwarcznej. Media.woda, prąd. Numer działki 475 która jest duża i wydzielona z niej część 870 m2 od strony ul. Browarnej....

Działka rolna Michałów
Michałów · Działka rolna · 5600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
6 zł / m²

Działka Michałów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 56a znajdującą się w miejscowości Michałów w pow. Pińczowskim. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod numerem telefonu...

Działka leśna Złota Woda
Złota Woda · Działka leśna · 13000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
3 zł / m²

Działka Złota Woda na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie, Do sprzedania zadbana działka rolno - leśna /dokładnie łąka z pastwiskiem/. Zarejestrowana powierzchnia lasu to 0.08 ha, chociaż autentycznie to praktycznie 50% działki. Las liściasty w większości to brzoza, grab, dąb i osika (las dodatkowy, nowy ok. 25 letni), Powierzchnia zar...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.