Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

1314 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1312) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka inwestycyjna Brudzów Załawie
Brudzów Załawie · Działka inwestycyjna · 9600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
163 200 zł
17 zł / m²

Działka Brudzów Załawie na sprzedaż bezpośrednio
Działka o lekkim spadku w dół. Teren suchy, piaszczysty, wzdłuż działki biegnie od asfaltu wytyczona droga o szerokości 6m nieutwardzona. W pobliżu zabudowania, bez bezpośrednich zabudowań sąsiadów, idealnie nadaje się na działalność gospodarczą. Kanalizacja i prąd znajdują się na początku działk...

Działka budowlana Kielce Nowy Folwark, ul. Ciekocka
Kielce Nowy Folwark, ul. Ciekocka · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
438 zł / m²

Działka Kielce Nowy Folwark na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 800m² (nr ewid. 68/15 obręb 0012) z warunkami zabudowy, o wymiarach 32,84m x 24,36m, położoną przy zbiegu ulic: Świerczyńska / Ciekocka w Kielcach. Z działki można podziwiać malowniczą panoramę Kielc i okolic. W pogodne dni dostrzec można wieże zamku w Chęcinac...

Działka rolna Kielce, ul. Spacerowa
Kielce, ul. Spacerowa · Działka rolna · 32100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
3 zł / m²

Działka Kielce na sprzedaż bezpośrednio
Gm .Morawica Chmielowice sprzedam dzialke rolna 3,21 ha 3 zl m2 cena do negocjacji...

Działka budowlana Promnik
Promnik · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
41 600 zł
32 zł / m²

Działka Promnik na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Promnik.Cena od 41600,00 tysięcy złotych w zależności od położenia działki.Cena 32,00 zł/m2. Media: prąd na działce. Woda i kanalizacja. Dojazd: droga asfalt + droga wewnętrzna prowadząca bezpośrednio do działek. Krajobraz wokół działek, to ...

Działka inwestycyjna Busko-Zdrój Kaczowa Dolna, ul. Wincentego Witosa
Busko-Zdrój Kaczowa Dolna, ul. Wincentego Witosa · Działka inwestycyjna · 605 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 000 zł
86 zł / m²

Działka Busko-Zdrój Kaczowa Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Działka usługowa w Busko_Zdrój przy ul Witosa położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 973 relacji Kielce Kraków'plan zagospodarowania przestrzennego obsługa trasy.W pobliżu szpital ,Straż pożarna,uzdrowisko park zdrojowy....

Działka budowlana Momina
Momina · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
67 zł / m²

Działka Momina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam położoną około 10 km od Ostrowca Świętokrzyskiego działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 wraz z znajdującym się na jej terenie budynkiem. Nieruchomość stanowi była mleczarnia. Duży utwardzony plac z przodu budynku. Działka jest całościowo ogrodzona płotem metalowym, 2 bramy wjazdowe. Zn...

Działka budowlana Chełmce, ul. Górna 10
Chełmce, ul. Górna · Działka budowlana · 1900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
100 zł / m²

Działka Chełmce na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana, na działce jest 100 letni domek cały czas użytkowany, oraz budynek gospodarczy. Działka położona jest na górze Chełmieckiej w centrum, nie daleko kościoła, przy drodze asfaltowej gminnej. Miejscowość Chełmce leży przy drodze wojewódzkiej. Do Kielc tylko 15 km. Gmina bardzo solidna...

Działka rolno-budowlana Trzebiesławice Krysin
Trzebiesławice Krysin · Działka rolno-budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
8 zł / m²

Działka Trzebiesławice Krysin na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam do sprzedania działkę o powierzchni 1h w kształcie prostokąta. Działka znajduje się w Trzebiesławicach-Krysin wzdłuż drogi asfaltowej. ...

Działka rolna Sieradzice Przymiarki
Sieradzice Przymiarki · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
4 zł / m²

Działka Sieradzice Przymiarki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedaż dzialki rolnej o powierzchni 2 ha powierzchni polozonej przy drodze asfaltowej ....

Działka budowlana Marzysz
Marzysz · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
83 zł / m²

Działka Marzysz na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlane w rozmiarach : 2 działki po 1200m2 Działka 1200m2+4700m2 las. Szerokość działek 30 m2. Media przy działkach...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.