Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

1380 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1373) oraz niepowtarzające się oferty agencji (7).

Działka budowlana Oblęgór
Oblęgór · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
53 zł / m²

Działka Oblęgór na sprzedaż bezpośrednio
Okazja! Witam, chętnie sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1500 m². Działka zlokalizowana jest w północnej części województwa świętokrzyskiego w miejscowości Oblęgór. Teren na którym jest usytuowana nieruchomość, charakteryzuje górzystość, co niewątpliwie sprzyja podziwianiu malowniczego ...

Działka rolno-budowlana Rudniki
Rudniki · Działka rolno-budowlana · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
17 zł / m²

Działka Rudniki na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 48 arów we wsi Rudniki gmina Baćkowice. Na działce dom drewniany dwuizbowy....

Kielce · Działka inwestycyjna · 16000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 000 000 zł
125 zł / m²

Działka Kielce na sprzedaż bezpośrednio
ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W KIELCACH Działka przemysłowa, ogrodzona, zabudowana budynkiem o powierzchni 800 metrów oraz halą o powierzchni 600 metrów. Działka w pełni uzbrojona. Działka znajduje się w idealnej lokalizacji u zbiegu dróg S7 (Kraków-Warszawa) i E74(Lublin-Łódź). Obiekt jest zlokal...

Działka budowlana Borki Przecinka
Borki Przecinka · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
65 zł / m²

Działka Borki Przecinka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Borki Przecinka. Działki od 1000 do 1500 m2(wielkość działki do uzgodnienia) Przy działce przebiega prąd i woda (planowana kanalizacja) Dojazd drogą asfaltową....

Działka budowlana Polichno
Polichno · Działka budowlana · 962 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
58 000 zł
60 zł / m²

Działka Polichno na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 962m2 zlokalizowana w Polichnie gm. Chęciny, woj. świętokrzyskie. Korzystna lokalizacja: 4km do Chęcin, 16km do Kielc. Posiada pozwolenie na budowę, podłączenie wody - sieć wodociągową i prąd. Szerokość 24m, długość 41m. Droga wewnętrzna utwardzona. Działk...

Działka budowlana Staszów Adamówka, ul. Tadeusza Kościuszki
Staszów Adamówka, ul. Tadeusza Kościuszki · Działka budowlana · 17000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
765 000 zł
45 zł / m²

Działka Staszów Adamówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę przeznaczoną pod inwestycję lub zabudowę jednorodzinna. Działka położona przy ul. Tadeusza Kościuszki w Staszowie. Działka niezagospodarowana, płaska, kształt - prostokąt, brak ogrodzenia. Teren przemysłowy Staszowa z bardzo dobrym dojazdem z dwóch stron działki. Dojazd gminny-asfal...

Danków · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
23 zł / m²

Działka Danków na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona przy drodze asfaltowej między zabudowaniami.W pobliżu las i rzeka.Aktualna księga wieczysta....

Jacentów · Działka rolno-budowlana · 27200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
6 zł / m²

Działka Jacentów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną o nr. działki327,328,329 .Atrakcyjne położenie centrum miejscowości. Piękna i cicha okolica ...

Działka budowlana Busko-Zdrój, ul. Mikułowicka
Busko-Zdrój, ul. Mikułowicka · Działka budowlana · 1060 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
99 zł / m²

Działka Busko-Zdrój na sprzedaż bezpośrednio
DZIAŁKA BUDOWLANA, EKSPOZYCJA POŁUDNIOWA, WODA, KANALIZACJA -W GRANICY DZIAŁKI; PRĄD, GAZ- W UL. MIKUŁOWICKIEJ. W ZAŁĄCZENIU PRZYKŁAD ZAGOSPODAROWANIA DLA WYBRANEGO BUDYNKU...

Działka rekreacyjna Kunów, ul. Małachowska
Kunów, ul. Małachowska · Działka rekreacyjna · 920 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
54 zł / m²

Działka Kunów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pięknie polożoną działkę w Kunowie przy ulicy Małachowskiej. Działka z dostępem do rzeki idealna na wypady rekreacyjne z rodziną. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie Zapraszam :)...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.