Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

1314 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1312) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Jęgrzna Zajamie
Jęgrzna Zajamie · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
30 zł / m²

Działka Jęgrzna Zajamie na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka/działki w spokojnej, malowniczej okolicy.Miejscowość oddalona od Kielc 20km, odległość od trasy S7- 4km.Działka położona w pobliżu lasu. Kolejne działki po drugiej stronie ulicy. Zachęcam do obejrzenia i kupna....

Działka budowlana Ostrowiec Świętokrzyski Piaski, ul. Las Rzeczki
Ostrowiec Świętokrzyski Piaski, ul. Las Rzeczki · Działka budowlana · 1737 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
55 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski Piaski na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działki budowlane na obszarze objętym planem zagospodarowania przestrzennego. Tere płaski o regularnych kształtach, niezabudowany. Sąsiedztwo nowej zabudowy mieszkaniowej i enklaw leśnych. Dogodny dojazd do centrum miasta drogami o nawierzchni asfaltowej i częściowo gruntowej. Ter...

Działka budowlana Kostomłoty Pierwsze Maciejówka, ul. Dworska 21
Kostomłoty Pierwsze Maciejówka, ul. Dworska · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
111 zł / m²

Działka Kostomłoty Pierwsze Maciejówka na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam działki budowlane w miejscowości Kostomłoty Pierwsze - Maciejówka dojazd od ul Łódzkiej . Działki położone są przy ul. Dworskiej na mapach Gogle widnieje jako ulica Jabłoniowa , posiadają plan zagospodarowania przestrzennego MN1 są uzbrojone ,woda ,prąd ,gaz kanalizacja ....

Działka budowlana Ogarka
Ogarka · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 500 zł
15 zł / m²

Działka Ogarka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 20 arów. Na działce stoi dom murowany - około 33 m2 - do remontu. Spokojne miejsce, dobry dojazd....

Działka budowlana Wilków
Wilków · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Wilków na sprzedaż bezpośrednio
Witam Mam do sprzedania działki budowlane w miejscowości Wilków. Działki położone niedaleko zalewu, jak również w pobliżu lasu, z pięknym widokiem na Łysicę ;). Działki do wyboru typowo budowlana czyli o powierzchni około 10arów =1000m2 z możliwością powiększenia w razie potrzeby do 1500-2000 m2....

Działka rolno-budowlana Lechów
Lechów · Działka rolno-budowlana · 12500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
225 000 zł
18 zł / m²

Działka Lechów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka około 1.25 ha. Spokojna okolica, Przy drodze asfaltowej, ok 500m od głownej trasy. Szkoła z placem zabaw, boisko - 1,4km Do przystanku - 500m Do sklepu - 300m Najblizszy market -Biedronka 8km, Lewiatan 7km Wymiary podane na zdjęciu. Na sąsiedniej działce wybudowany now...

Działka inwestycyjna Końskie, ul. Młyńska
Końskie, ul. Młyńska · Działka inwestycyjna · 7700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
770 000 zł
100 zł / m²

Działka Końskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość na terenach przemysłowych przy ul. Młyńskiej w Końskich. Na działce o powierzchni 7700 m kw. znajduję się: - hala o konstrukcji stalowej o powierzchni ok. 330 m kw, - budynek socjalny ok. 40 m kw, - biuro 25 m kw. - wiata. Działka jest ogrodzona, utwardzona. Przyłącze...

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna Pogorzałe, ul. Pogodna
Skarżysko-Kamienna Pogorzałe, ul. Pogodna · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
81 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Pogorzałe na sprzedaż bezpośrednio
Działka dostępna jest również dla osób bez kwalifikacji rolniczych . Posiada przyznane w grudniu 2014 roku warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego. 5 minut marszu do trasy Warszawa - Kraków , szkoły podstawowej , przystanków komunikacji miejskiej i międzymiastowej .Jeden właściciel , Księga wie...

Działka budowlana Ostrowiec Świętokrzyski Częstocice, ul. Łączna
Ostrowiec Świętokrzyski Częstocice, ul. Łączna · Działka budowlana · 410 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
122 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski Częstocice na sprzedaż bezpośrednio

Działka rolna Morawica, ul. Szkolna
Morawica, ul. Szkolna · Działka rolna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
140 zł / m²

Działka Morawica na sprzedaż bezpośrednio

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.