Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

1217 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1214) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka budowlana Stopnica
Stopnica · Działka budowlana · 2554 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
176 000 zł
69 zł / m²

Działka Stopnica na sprzedaż bezpośrednio
Działki znajdują się w Stopnicy na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Staszowskiej na działce są wszystkie media...

Mokra · Działka budowlana · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
27 zł / m²

Działka Mokra na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w Mokrej obok Stąporkowa w cichej i przyjaznej okolicy ok.30 km od Kielc i 15km do Końskich. Posiada pozwolenie na budowę. Dostępne media: prąd, woda, . Wymiary działki to ok. 32 x 150 m. Istnieje możliwość zakupu połowy działki z lasem. Możliwość negocjacji. Więcej informacji p...

Działka rekreacyjna Życiny
Życiny · Działka rekreacyjna · 1192 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
71 zł / m²

Działka Życiny na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rekreacyjna położona ok. 350m od zalewu Chańcza. Cicha, spokojna okolica, z dala od "rozrywkowej" części zalewu. Idealna na wypoczynek. Typ działki: U5 (tereny turystyki, rekreacji i sportu). Działka posiada: - zaświadczenie z urzędu gminy - możliwość budowy domku - dostę...

Działka rolno-budowlana Nowy Skoszyn Stary Skoszyn
Nowy Skoszyn Stary Skoszyn · Działka rolno-budowlana · 10260 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
4 zł / m²

Działka Nowy Skoszyn Stary Skoszyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 1,26 ha. Znajdująca się w cichej okolicy i atrakcyjnym położeniu. W pobliżu znajduje się kościół, szkoła ...

Wilków · Działka budowlana · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
43 zł / m²

Działka Wilków na sprzedaż bezpośrednio
Działka w pięknej okolicy. Częściowo ogrodzona z mediami + kanalizacja i możliwość podpięcia wody....

Działka budowlana Miedziana Góra, ul. Ławęczna
Miedziana Góra, ul. Ławęczna · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
100 zł / m²

Działka Miedziana Góra na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana 2100 m kw. (21 arów) w Miedzianej Górze ul. Ławęczna. 7 km od Kielc. Działka położona przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie lasu. Na działce prąd, woda, internet światłowodowy, TV....

Działka budowlana Busko-Zdrój, ul. Wojska Polskiego 81
Busko-Zdrój, ul. Wojska Polskiego · Działka budowlana · 2154 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
116 zł / m²

Działka Busko-Zdrój na sprzedaż bezpośrednio
Cena : 250.000zł. Cena za m2: 116zł/m2 Powierzchnia: 2154m2 Wymiary: 16mx134m Działka budowlana w Busku-Zdroju, przy ulicy Mikułowickiej, przy drodze asfaltowej, nr działki 17/6. Działka płaska, równa. Plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo – us...

Daleszyce · Działka budowlana · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
63 zł / m²

Działka Daleszyce na sprzedaż bezpośrednio
W pełni uzbrojona, przy głównej drodze, atrakcyjna lokalizacja....

Działka inwestycyjna Ćmińsk Kobylaki
Ćmińsk Kobylaki · Działka inwestycyjna · 10340 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
313 000 zł
30 zł / m²

Działka Ćmińsk Kobylaki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 10340 m2 , pod zabudowę usług komercyjnych i budownictwa mieszkalnego . Działka położona przy drodze kielce-łódź w miejscowości ćmińsk , bezpośredni wjazd . Działka szerokość 50 m .Aktualny plan zagospodarowania . Możliwość sprzedaży połowy . Działka częściowo zalesio...

Rudki · Działka leśna · 43000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
43 000 zł
1 zł / m²

Działka Rudki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole o powierzchni 4,3ha z czego około 1,5ha jest rolne, a pozostała część to las. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.