Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

1492 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1490) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Węgleszyn
Węgleszyn · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
20 zł / m²

Działka Węgleszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana w Wegleszyn gmina Oksa. Powierzchnia dzialki 15 arow....

Działka rolno-budowlana Zawierzbie Doły Michałowskie, Zawierzbie 37
Zawierzbie Doły Michałowskie, Zawierzbie · Działka rolno-budowlana · 14000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
34 000 zł
2 zł / m²

Działka Zawierzbie Doły Michałowskie na sprzedaż bezpośrednio
Działka 15ar znajduje się w Zawierzbiu dojazd do Działki asfaltową drogą gminną. W drodze woda oraz gaz w pobliżu również prąd. Działka w kszatłcie kwadratu, jej wymiary 50/30 płaska, pusta, nieogrodzona. Leży 500m od trasy sandomierz-kraków oraz 5 min od Sadomierza. W sąsiedztwie działki znajduje ...

Działka budowlana Skarżysko-Kamienna Bzin, ul. Ponurego
Skarżysko-Kamienna Bzin, ul. Ponurego · Działka budowlana · 5600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
64 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna Bzin na sprzedaż bezpośrednio
Piękne i spokojne miejsce przy osiedlu domków jednorodzinnych.....

Działka rolna Koprzywnica
Koprzywnica · Działka rolna · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
7 zł / m²

Działka Koprzywnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam sad jabłoniowy w Koprzywnicy, przy drodze do Gnieszowic...

Działka rolno-budowlana Krasów
Krasów · Działka rolno-budowlana · 27000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
6 zł / m²

Działka Krasów na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działkę rolno-budowlaną w miejscowości Krasów. Działka posiada powierzchnię 1 ha i znajduje się przy głównej ulicy całej wsi. Istnieje możliwość szybkiego przyłączenia wody oraz prądu. Wraz z działką do sprzedania są działki w postaci łąk znajdujące się w tej samej miejscowoś...

Działka budowlana Końskie Browary, ul. Folwarczna
Końskie Browary, ul. Folwarczna · Działka budowlana · 870 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 000 zł
100 zł / m²

Działka Końskie Browary na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 870 m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Folwarcznej. Media.woda, prąd. Numer działki 475 która jest duża i wydzielona z niej część 870 m2 od strony ul. Browarnej....

Działka rolna Michałów
Michałów · Działka rolna · 5600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
6 zł / m²

Działka Michałów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 56a znajdującą się w miejscowości Michałów w pow. Pińczowskim. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod numerem telefonu...

Działka leśna Złota Woda
Złota Woda · Działka leśna · 13000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
3 zł / m²

Działka Złota Woda na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie, Do sprzedania zadbana działka rolno - leśna /dokładnie łąka z pastwiskiem/. Zarejestrowana powierzchnia lasu to 0.08 ha, chociaż autentycznie to praktycznie 50% działki. Las liściasty w większości to brzoza, grab, dąb i osika (las dodatkowy, nowy ok. 25 letni), Powierzchnia zar...

Działka inwestycyjna Brudzów Załawie
Brudzów Załawie · Działka inwestycyjna · 9600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
163 200 zł
17 zł / m²

Działka Brudzów Załawie na sprzedaż bezpośrednio
Działka o lekkim spadku w dół. Teren suchy, piaszczysty, wzdłuż działki biegnie od asfaltu wytyczona droga o szerokości 6m nieutwardzona. W pobliżu zabudowania, bez bezpośrednich zabudowań sąsiadów, idealnie nadaje się na działalność gospodarczą. Kanalizacja i prąd znajdują się na początku działk...

Działka budowlana Kielce Nowy Folwark, ul. Ciekocka
Kielce Nowy Folwark, ul. Ciekocka · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
438 zł / m²

Działka Kielce Nowy Folwark na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 800m² (nr ewid. 68/15 obręb 0012) z warunkami zabudowy, o wymiarach 32,84m x 24,36m, położoną przy zbiegu ulic: Świerczyńska / Ciekocka w Kielcach. Z działki można podziwiać malowniczą panoramę Kielc i okolic. W pogodne dni dostrzec można wieże zamku w Chęcinac...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.