Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

1517 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1512) oraz niepowtarzające się oferty agencji (5).

Działka rolna Dziewięczyce
Dziewięczyce · Działka rolna · 19200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
2 zł / m²

Działka Dziewięczyce na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, mam do sprzedania działkę rolną w gminie Działoszyce o powierzchni 1,92ha, z czego 0,5h to teren porośnięty drzewami. Dojazd do działki zapewnia droga polna, działka ma kształt prostokąta, wygodna w uprawie. Kontakt telefoniczny. ...

Działka rekreacyjna Szeligi
Szeligi · Działka rekreacyjna · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
38 zł / m²

Działka Szeligi na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjno-budowlana nad zalewem Wióry. W zagospodarowaniu przestrzennym ujęta jako działka pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd drogą asfaltową. Woda, prąd do doprowadzenia z odległości ok 50m. Piękne widoki, cisza, spokój i czyste powietrze....

Działka rolna Rębów Błonie
Rębów Błonie · Działka rolna · 13500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
1 zł / m²

Działka Rębów Błonie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę o powierzchni 1.35 h.Łąka w jednym kawałku.Dojazd droga asfaltową.Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Brzezinki Ściegna
Brzezinki Ściegna · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
71 zł / m²

Działka Brzezinki Ściegna na sprzedaż bezpośrednio
Zapraszam do zakupu pięknej i dużej działki budowlanej położonej w miejscowości Brzezinki w odległości 10 kilometrów od Kielc. Okolice działki są bardzo urokliwe, mnóstwo tu zieleni zadrzewień i lasów oraz widoki na Góry Świętokrzyskie. Jest też stały strumień, z którym działka graniczy krótszym bok...

Działka budowlana Kielce Białogon, ul. Pańska
Kielce Białogon, ul. Pańska · Działka budowlana · 804 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
224 zł / m²

Działka Kielce Białogon na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedamy atrakcyjna dzialke budowlana,polozona w dzielnicy Białogon,przy ul.Pańskiej.Nieruchomosc doskonale skomunikowana z centrum,w poblizu przystanki MPK,Delikatesy,apteka,przychodnia,szkola oraz przedszkole.Działka znajduje się w pierwszej linii zabudowy,przy drodze asfaltowej z chodnikiem z ko...

Działka budowlana Piaseczna Górka
Piaseczna Górka · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
108 zł / m²

Działka Piaseczna Górka na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w miejscowosci Piaseczna Górka, cena do uzgodnienia...

Działka rolno-budowlana Chełmce
Chełmce · Działka rolno-budowlana · 6900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
28 zł / m²

Działka Chełmce na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno-budowlana w miejscowości Chełmce o powierzchni 0,69 ha. Atrakcyjna okolica, w pobliżu przepływa rzeka Bobrza, miejscowość położona blisko Kielc (łatwy dojazd samochodem bądź transportem publicznym). W okolicy znajdują się sklepy, szkoła, oraz Kościół. Media - prąd, woda, kanalizacja....

Działka rolna Mokrsko Dolne
Mokrsko Dolne · Działka rolna · 9200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
2 zł / m²

Działka Mokrsko Dolne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę w miejscowości Mokrsko Dolne, gm.Sobków. Nr.dz.268, wielkość 92a. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu....

Działka budowlana Żarczyce Małe
Żarczyce Małe · Działka budowlana · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
83 zł / m²

Działka Żarczyce Małe na sprzedaż bezpośrednio
Działka częściowo ogrodzona...

Działka budowlana Niekłań Wielki, ul. Partyzantów
Niekłań Wielki, ul. Partyzantów · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
45 zł / m²

Działka Niekłań Wielki na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1100 m2 znajdującą się w miejscowości Niekłań Wielki przy głównej ulicy Partyzantów. Front działki ogrodzony jest przęsłami i bramą żeliwną natomiast reszta ogrodzenia to płot drewniany. Garaż znajdujący się na działce jest murowany ze stropem pokryty...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.