Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

1504 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1498) oraz niepowtarzające się oferty agencji (6).

Działka budowlana Szaniec
Szaniec · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
31 zł / m²

Działka Szaniec na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę 0,5ha, zabudowaną : budynek mieszkalny 15x10m, budynek gospodarczy murowany 12x10m, budynek garażowy 4x5m. Działka ogrodzona. Działka jest w pięknym cichym miejscu z widokiem na panoramę Szańca. Odległość od Buska Zdroju 6,2 km. Więcej zdj działki wyślę na email. Więc...

Działka budowlana Kuźniaki
Kuźniaki · Działka budowlana · 3216 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
36 zł / m²

Działka Kuźniaki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, w sąsiedztwie Perzowej Góry w Kuźniakach. Idealne miejsce dla amatorów ciszy i spokoju, bądź pod budowę domku letniskowego. Działka w pełni uzbrojona w media takie jak: woda, kanalizacja oraz prąd. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, agroturystyka, szlaki rowerowe....

Działka rekreacyjna Mędrów
Mędrów · Działka rekreacyjna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 000 zł
24 zł / m²

Działka Mędrów na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 3000 m2 położona w Mędrowie, w gminie Raków, z przeznaczeniem budowlano-rekreacyjnym. Nie jest ograniczona ustawą o ustroju rolnym. Nieruchomość jest otoczona lasem, częściowo uzbrojona, ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Położenie w sąsiedztwie Cisowsko - Orłowi...

Działka rolno-budowlana Podmaleniec, Podmaleniec 34
Podmaleniec, Podmaleniec · Działka rolno-budowlana · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
17 zł / m²

Działka Podmaleniec na sprzedaż bezpośrednio
Działka spełniająca nowe przepisy aby mogła kupić osoba nie posiadająca uprawnień rolniczych. Budynek na działce lub sprzedam całą nieruchomość rolną o powierzchni 1,81 ha bez lasu lub 2,49 z lasem. cena do uzgodnienia pod tym samym nr telefonu....

Działka rolno-budowlana Kawczyn, ul. Górna
Kawczyn, ul. Górna · Działka rolno-budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
25 zł / m²

Działka Kawczyn na sprzedaż bezpośrednio
Dwie drogi dojazdowe, istnieje możliwość podziału na dwie. Prąd na działce, kanalizacja nie przyłączona biegnie obok działki. Cena do uzgodnienia. ...

Działka budowlana Wilków, ul. Stara Wieś
Wilków, ul. Stara Wieś · Działka budowlana · 5300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
38 zł / m²

Działka Wilków na sprzedaż bezpośrednio
Możliwość zakupu połowy działki lub innej o pow. 1000 m2...

Działka budowlana Piaski, Piaski 195
Piaski, Piaski · Działka budowlana · 5300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
17 zł / m²

Działka Piaski na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działkę 5300 M2 w miejscowości Piaski koło Jędrzejowa na działce znajduje się dom do generalnego remontu oraz zabudowania gospodarcze, posesja jest ogrodzona gorąco polecam...

Działka rolna Parszów
Parszów · Działka rolna · 7400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
74 000 zł
10 zł / m²

Działka Parszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w Parszowie, działka leży przy drodze gminnej, jestem właścicielem nieruchomości, cena do negocjacji...

Działka inwestycyjna Skarżysko-Kamienna, ul. Pilota Janusza Rybickiego 6
Skarżysko-Kamienna, ul. Pilota Janusza Rybickiego · Działka inwestycyjna · 1096 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
209 000 zł
191 zł / m²

Działka Skarżysko-Kamienna na sprzedaż bezpośrednio
Działka do sprzedania oznaczona jest na mapie jako "Działka II 1096m2". Dojazd i media z ulicy Pilota J.Rybickiego przez "Działkę I", która będzie obciążona służebnością gruntową wobec działki przeznaczonej do sprzedania. Wszelkich informacji dotyczących nieruchomości udzielę telefonicznie. Istni...

Działka rolno-budowlana Wola Kiełczyńska
Wola Kiełczyńska · Działka rolno-budowlana · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
3 zł / m²

Działka Wola Kiełczyńska na sprzedaż bezpośrednio
Działka ok. 2ha położona pośrodku wsi ,częsciowo zadrzewiona...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.