Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

1317 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1315) oraz niepowtarzające się oferty agencji (2).

Działka budowlana Łaziska, Łaziska 12E
Łaziska, Łaziska · Działka budowlana · 1080 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
82 000 zł
76 zł / m²

Działka Łaziska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o wymiarach 40x27. na terenie działki jest kanalizacja, a w drodze przy działce prąd i woda. działka w miejscowości Łaziska koło Piekoszowa....

Działka inwestycyjna Jędrzejów, ul. Strażacka 16b
Jędrzejów, ul. Strażacka · Działka inwestycyjna · 278 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
750 000 zł
2698 zł / m²

Działka Jędrzejów na sprzedaż bezpośrednio
Na działce znajduje się dom oraz inne zabudowania gospodarcze. Komunikacja od strony ul strażackiej i Daszyńskiego. Doskonała lokalizacja pod działalność gospodarczą...

Działka budowlana Jaworznia
Jaworznia · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 000 zł
52 zł / m²

Działka Jaworznia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę (281/3) o pow. 10 arów. Warunki zabudowy, prąd, woda, kanalizacja, internet światłowód, cicha okolica pod lasem, dojazd drogą asfaltową. 15km do centrum Kielc, dojazd komunikacja miejską lub busem, szkoła, plac zabaw. Możliwość kupna razem z działką 281/4 za około 100tys. Łączna pow...

Działka budowlana Starachowice, ul. Żytnia
Starachowice, ul. Żytnia · Działka budowlana · 507 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
101 400 zł
200 zł / m²

Działka Starachowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Starachowicach na ul. Żytniej , ogrodzona. 200zł. za metr. Więcej inf. pod nr tel....

Działka budowlana Kielce Zalesie, ul. Łopuszniańska
Kielce Zalesie, ul. Łopuszniańska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
130 zł / m²

Działka Kielce Zalesie na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka w Kielcach przy ulicy Łopuszniańskiej. Jest to połowa działki o nr 173/2 obręb 0019 (podział już wykonany, czekam na aktualizację na mapach) Działka ma wymiary ok 47mx21m i powierznię dokładnie 1000m2 Znajduje się w cichej okolicy z dobrym dojazdem do centrum (10-15min) oraz...

Działka budowlana Starochęciny
Starochęciny · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
82 zł / m²

Działka Starochęciny na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania ładną dużą działkę w Starochęcinach, przy głównej drodze. Działka o powierzchni 2200 m2 (szerokość - 32 m, długość ok. 68 m). Działka w pełni uzbrojona (prąd, woda, kanalizacja, gaz) przy drodze asfaltowej w zabudowie domami jednorodzinnymi. Cicha i spokojna okolica. W pobliżu ...

Działka budowlana Starochęciny
Starochęciny · Działka budowlana · 3090 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
57 zł / m²

Działka Starochęciny na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania bardzo ładną dużą działkę w Starochęcinach, przy głównej drodze. Działka o nr 388/1 o powierzchni 3090 m2 (szerokość - 32 m, długość ok. 96 m). Działka w pełni uzbrojona (prąd, woda, kanalizacja, gaz) przy drodze asfaltowej w luźnej zabudowie domami jednorodzinnymi. Działkę można p...

Działka budowlana Rogów
Rogów · Działka budowlana · 430 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
81 zł / m²

Działka Rogów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 430 m2 i wymiarach 29m x 16m . Działka w pełni uzbrojona. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta Końskie....

Działka budowlana Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Las Rzeczki
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Las Rzeczki · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
53 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną przy ulicy Las Rzeczki w Ostrowcu Św...

Działka rolna Wąchock, ul. Ogrodowa
Wąchock, ul. Ogrodowa · Działka rolna · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
100 zł / m²

Działka Wąchock na sprzedaż bezpośrednio
DZIAŁKA DLA FIRM POGRZEBOWYCH LUB PRODUKUJĄCYCH NAGROBKI. Szanowni Państwo Posiadam w Wąchocku działkę nr 1989 położoną częściowo przy ul. Ogrodowej. Działka ta sąsiaduje z cmentarzem parafialnym w Wąchocku. Jeżeli posiadają Państwo firmę pogrzebową i macie w planach jej rozwój w oparciu o...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.