Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

1269 działek na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1266) oraz niepowtarzające się oferty agencji (3).

Działka budowlana Ostrowiec Świętokrzyski Gutwin, ul. Siennieńska 145
Ostrowiec Świętokrzyski Gutwin, ul. Siennieńska · Działka budowlana · 545 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 000 zł
53 zł / m²

Działka Ostrowiec Świętokrzyski Gutwin na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana GUTWIN ,ul Siennienska 145,atrakcyjna...

Działka budowlana Kowala Kowala Mała
Kowala Kowala Mała · Działka budowlana · 1698 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
94 zł / m²

Działka Kowala Kowala Mała na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ W przyjaznej okolicy, bez zgiełku miasta z dogodnym dojazdem. 8 km od Kielc, 2,5 km do Bilczy, 6,5km do Morawicy Nie ma problemu na otrzymanie pozwolenia na budowę. W otoczeniu domy jednorodzinne i wolna przestrzeń Na działce prąd, kanalizacja oraz woda w ulicy. Działk...

Działka siedliskowa Ciekoty
Ciekoty · Działka siedliskowa · 29820 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
745 500 zł
25 zł / m²

Działka Ciekoty na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę siedliskową o powierzchni 3ha w kształcie prostokąta. W granicy działki płynie rzeka Lubrzanka. D...

Działka budowlana Mostki Szelejtów, Szelejtów 24
Mostki Szelejtów, Szelejtów · Działka budowlana · 1380 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
138 000 zł
100 zł / m²

Działka Mostki Szelejtów na sprzedaż bezpośrednio
Działka ogrodzona, dookoła posadzone tuje, blisko lasu, zdrowe powietrze, na działce jest woda, gaz, prąd, w pobliżu zalew ok 300m. Lokalizacja- Mostki ul. Szelejtów 24...

Staszów, ul. Jodłowa · Działka budowlana · 497 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
111 zł / m²

Działka Staszów na sprzedaż bezpośrednio
Witam Oferuję do sprzedania działkę budowlaną w Staszowie przy ul. Jodłowej (za szpitalem powiatowym w Staszowie, kierunek Osiek) na terenie osiedla z domami jednorodzinnymi. Działka znajduje się bezpośrednio przy ulicy, wykonany zjazd, wszelkie media znajdują się w ulicy i jest konieczność ich doc...

Działka rolno-budowlana Ćmińsk Podkościele, ul. Podkościele 6
Ćmińsk Podkościele, ul. Podkościele · Działka rolno-budowlana · 13800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
14 zł / m²

Działka Ćmińsk Podkościele na sprzedaż bezpośrednio
Działka sucha lekko pochyła 2 % od wjazdu do 2011 r zamieszkała ,spokojni i mili sąsiedzi ze względu na bliskość kościoła ,szkoły, przystanku idealna na prowadzenie cichej działalności duża część działki dobrze widoczna głównej drogi nr 74 na działce woda ,słup energetyczny ,telefoniczny .Do przyst...

Działka rolno-budowlana Sarbice Pierwsze
Sarbice Pierwsze · Działka rolno-budowlana · 18000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
3 zł / m²

Działka Sarbice Pierwsze na sprzedaż bezpośrednio
SARBICE PIERWSZE / ŁOPUSZNO, powiat kielecki,1.8364ha, działka rolno-budowlana, wjazd z drogi asfaltowej, możliwość podłączenia mediów, uprawiana-dopłaty. Cena do negocjacji....

Działka rolno-budowlana Dwikozy Za Koleją, ul. Kolejowa
Dwikozy Za Koleją, ul. Kolejowa · Działka rolno-budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
22 000 zł
10 zł / m²

Działka Dwikozy Za Koleją na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka z asfaltowym dojazdem , woda, gaz, kanalizacja ...

Działka budowlana Mąchocice Kapitulne
Mąchocice Kapitulne · Działka budowlana · 950 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
121 zł / m²

Działka Mąchocice Kapitulne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow. ok. 950 m2 na granicy Masłów/ Mąchocice Kapitulne k. Kielc Działka jest atrakcyjnie położona lekko pochylona w kierunku południowym z panoramicznym widokiem na miasto, 10 km od Kielc .Dojazd drogą asfaltową i 70m drogą utwardzoną. W pobliżu wybudowane są nowe d...

Działka rolno-budowlana Szyszczyce
Szyszczyce · Działka rolno-budowlana · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
83 500 zł
23 zł / m²

Działka Szyszczyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę,odległość od BUSKA-ZDROJU 16km, położoną w m.Szyszczyce k.Chmielnika województwo świętokrzyskie. Osada Szyszczyce - pierwsze datowania XI w. Położenie działki, bezpośrednio przy drodze asfaltowej Chmielnik-Suskrajowice. W działce są następujące media; woda (wodociąg ), prąd - li...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.