Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

1270 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1180) oraz niepowtarzające się oferty agencji (90).

Działka budowlana Tołcze
Tołcze · Działka budowlana · 1124 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 000 zł
83 zł / m²

Działka Tołcze na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Tołcze (gmina Turośń Kościelna) w odległości zaledwie 8 km od granic Białegostoku. Dojazd drogą asfaltową. Idealne wymiary i położenie. Media w drodze: kanalizacja, woda, prąd i gaz. Działka ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy dla budynku mieszkaln...

Działka budowlana Tołcze
Tołcze · Działka budowlana · 1027 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
83 zł / m²

Działka Tołcze na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Tołcze (gmina Turośń Kościelna) w odległości zaledwie 8 km od granic Białegostoku. Dojazd drogą asfaltową . Idealne wymiary i położenie. Media w drodze: kanalizacja, woda, prąd i gaz. Działka ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy dla budynku mieszkal...

Działka budowlana Tołcze
Tołcze · Działka budowlana · 1045 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 000 zł
83 zł / m²

Działka Tołcze na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Tołcze (gmina Turośń Kościelna) w odległości zaledwie 8 km od granic Białegostoku. Dojazd drogą asfaltową (działka bezpośrednio przy drodze). Idealne wymiary i położenie. Media w drodze: kanalizacja, woda, prąd i gaz. Działka ma wydaną decyzję o warun...

Działka budowlana Niewodnica Korycka, ul. Piaskowa
Niewodnica Korycka, ul. Piaskowa · Działka budowlana · 801 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
97 000 zł
121 zł / m²

Działka Niewodnica Korycka na sprzedaż bezpośrednio
Działka przy ulicy Piaskowej w Niewodnicy Koryckiej 801m2. Dostępne media....

Działka rolna Brzozówka
Brzozówka · Działka rolna · 38150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
5 zł / m²

Działka Brzozówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 3,8ha (Bargłów-Brzozówka) na początku Października....

Działka rolno-budowlana Księżyno
Księżyno · Działka rolno-budowlana · 4119 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
520 000 zł
126 zł / m²

Działka Księżyno na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO działkę rolno-budowlaną w Księżynie koło Białegostoku. Powierzchnia działki 4119 z dostępem do wody. Cena za m2 126zł. Kontakt tylko telefoniczny. Biurom nieruchomości i pośrednikom z góry dziękuję....

Działka rekreacyjna Augustów
Augustów · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
50 zł / m²

Działka Augustów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam Ogródek działkowy Rodzinne Ogrody Działkowe im. "Armii Krajowej" w Augustowie, Działka położona nad kanałem "Bystrym" na obiekcie znajduje się domek, prąd, kwiaty, krzewy, grill murowany itp. Bezpośrednie wyjście nad kanał oddalony około 15 metrów od działki, niedaleko biedronka,...

Działka inwestycyjna Nowogród, ul. Cmentarna
Nowogród, ul. Cmentarna · Działka inwestycyjna · 12300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
28 zł / m²

Działka Nowogród na sprzedaż
Na sprzedaż działka komercyjna w Nowogrodzie (13 km od Łomży) przy ulicy Cmentarnej.Teren o powierzchni 12 300 m2 w kształcie trapezu o wymiarach: od strony ulicy asfaltowej 125 metrów, od drogi wewnętrznej (gminnej) 100 metrów. Boki o długości 95 oraz 150 metrów. W skład nieruchomości wchodzą 4 dzi... 4 dni temu

Działka budowlana Miodusy-Stasiowięta
Miodusy-Stasiowięta · Działka budowlana · 1980 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
33 zł / m²

Działka Miodusy-Stasiowięta na sprzedaż
 Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Miodusy-Stasiowięta, 12 km od Wysokiego Mazowieckiego i 11 km od Zambrowa. Powierzchnia działki wynosi 1980 m2. Kształt zbliżony do prostokąta (18m x 110m). Dostępne media: prąd i woda. Teren płaski, suchy, uporządkowany. Dojazd drogą asfaltową. ... 4 dni temu

Działka rolna Nowy Cydzyn
Nowy Cydzyn · Działka rolna · 10700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 500 zł
4 zł / m²

Działka Nowy Cydzyn na sprzedaż
Szukasz w okazyjnej cenie działki rolnej w gminie Piątnica? Może jesteś rolnikiem i chcesz powiększyć swoje gospodarstwo? Zapoznaj się z tą ofertą. Na sprzedaż grunt orny położony w Nowym Cydzynie, gm. Piątnica. Działka oznaczona numerem geodezyjnym 290/2 o powierzchni 1,0685 ha. Nieruchomość w kszt... 5 dni temu

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.