Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

1204 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1092) oraz niepowtarzające się oferty agencji (112).

Narew · Działka rolna · 75000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 500 zł
2 zł / m²

Działka Narew na sprzedaż bezpośrednio
Łąki pakietowe Natura 2000 w miejscowości Narew. Nr działek 577 15tys. zł/ha...

Kaniuki · Działka rolna · 450000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
675 000 zł
2 zł / m²

Działka Kaniuki na sprzedaż bezpośrednio
Łąki pakietowe w miejscowości Kaniuki o łącznej powierzchni 45ha. Natura 2000. 15tys. zł/ha...

Działka rolno-budowlana Jeleniewo
Jeleniewo · Działka rolno-budowlana · 4386 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 000 zł
58 zł / m²

Działka Jeleniewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę nad jeziorem Hańcza o powierzchni 4386m2 z linią brzegową oraz dojazdem z drogi publicznej. Działka posiada warunki zabudowy. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Gruszki · Działka leśna · 18900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
2 zł / m²

Działka Gruszki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las mieszany wraz z gruntem 1,89 hektara, 30km od Bielska Podlaskiego. Gęste zalesienie, nie poprzecinany. Mieszany, sosna, brzoza, świerk, dąb itp. Z konkretnym kupującym negocjacja ceny po obejrzeniu lasu. Pozdrawiam ...

Działka inwestycyjna Szepietowo
Szepietowo · Działka inwestycyjna · 22000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
13 zł / m²

Działka Szepietowo na sprzedaż bezpośrednio
Oferta skierowana do szerokiego grona odbiorców. Do klientów indywidualnych, jak i inwestorów poszukujących nieruchomości pod działalność gospodarczą. Działka o powierzchni 22000m2 usytuowana jest 1 km od miasta Wysokie Mazowieckie. Przylega do ulicy Brykowskiej (Bryki - Wysokie Mazowieckie), dzięki...

Działka leśna Zajma
Zajma · Działka leśna · 11600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
5 zł / m²

Działka Zajma na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las LsIV o pow. 1,16 ha, położenie - woj. podlaskie, pow. białostocki, gm. Michałowo, obręb Zajma. Las około 100-letni. W przybliżeniu: świerk 120 szt. średnica ok. 20 do 45 cm., sosna 30 szt. średnica ok. 20 do 35 cm., olszyna 30 szt., nieliczne brzozy. Grunt torfowy, miejscami podmokły....

Działka rolna Bokiny
Bokiny · Działka rolna · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
9 zł / m²

Działka Bokiny na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjnie położona działka. Do początku wsi Bokiny i najbliższych zabudowań 50 m. Aktualnie użytkowana jako pastwisko, część jako grunty orne. Działka rolna, ale idealna do odrolnienia, gdyż działka jest duża, płaska, równa, położona przy głównej drodze przebiegającej przez wieś. Świetny ...

Działka Białystok
Białystok · 16000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
21 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka rolno - budowlana położona w miejscowości Pomigacze. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa siedliskowa. Opis działki: Działka o powierzchni 16000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, zalesiony na około 7000 m2. Dostępne media: prąd (około 200 m), woda - st...

Działka budowlana Białystok
Białystok · Działka budowlana · 15673 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
785 000 zł
50 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Klepacze. Dojazd do działki: brak. Przeznaczenie: rolna z możliwością zmiany na działki budowlane po ustanowieniu drogi koniecznej. Istnieje możliwość dokupienia działek w bezpośrednim sąsiedztwie (4000 m2, w cenie 60 PLN/m2). Opis działki: Działka o ...

Działka rolna Cieliczanka
Cieliczanka · Działka rolna · 6900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
7 zł / m²

Działka Cieliczanka na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Cieliczanka granicząca z rzeką. Dojazd do działki: polną. Przeznaczenie: działka rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 6900 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: brak. Okolice działki: Sąsiedztwo: wieś. Tereny rekreacyjne: ...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.