Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

1231 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1119) oraz niepowtarzające się oferty agencji (112).

Działka budowlana Księżyno
Księżyno · Działka budowlana · 1079 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
221 195 zł
205 zł / m²

Działka Księżyno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Księżynie pod Białymstokiem z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni 1079 m kw Działka położona jest przy utwardzonej kostką brukową drodze około 500 m od trasy Białystok-Łapy. W bezpośrednim sąsiedztwie są domy...

Izabelin, ul. Husarska · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
100 zł / m²

Działka Izabelin na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest w Izabelinie koło Olmont. W pobliżu działki znajdują się domy jednorodzinne. Cena za m2 100zł...

Działka rolna Borysowszczyzna
Borysowszczyzna · Działka rolna · 51000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
2 zł / m²

Działka Borysowszczyzna na sprzedaż bezpośrednio
Witam posiadam na sprzedaż działkę rolną 5.10ha w jednym kawałku. Blisko zabudowań...

Działka budowlana Nowosady
Nowosady · Działka budowlana · 3116 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
56 zł / m²

Działka Nowosady na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę budowlaną w Nowosadach o powierzchni 3116m2. Działka położona jest blisko ronda, znajduje się na niej stary budynek gospodarczy.Działka posiada również przyłącze do sieci wodno-kanalizacyjnej oraz decyzję o ustaleniu warunków zabudowy ( budynek mieszkalny jednorodzinny ...

Działka budowlana Bielsk Podlaski
Bielsk Podlaski · Działka budowlana · 1047 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 000 zł
89 zł / m²

Działka Bielsk Podlaski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Działka znajduje się jako druga od głównej ulicy Asnyka. Na pierwszej działce stoi już dom. Na kolejnej działce oznaczonej nr. 241/3 na wiosnę doprowadzony będzie prąd i rozpocznie się budowa domu. Wszystkie działki po przeciwległej stronie zostały teraz wystawione przez ...

Działka rekreacyjna Białystok Jaroszówka
Białystok Jaroszówka · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
21 000 zł
53 zł / m²

Działka Białystok Jaroszówka na sprzedaż bezpośrednio
Sptzedsm działkę w Białymstoku na Jaroszówce o powierzchni ok.400m wraz z domkiem mieszkalnym całorocznyn o powierzchni ok. 20m. Pokój, kuchenka, sień, ubikacja. Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz z butli. Brama umożliwia wjazd na teren działki samochodem. Dogodny dojazd autobusami miejskimi lini...

Działka rolna Szczuczyn
Szczuczyn · Działka rolna · 18945 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
7 zł / m²

Działka Szczuczyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka nr 414, wchodzimy na http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?gpmap=gp0&actions=acShowWgPlot wpisujemy szczuczyn 414, zaznaczamy obręb 5. Część sąsiednich działek jest zabudowana, pozostałe działki stanowią pola. na stronie https://www.google.pl/maps w polu szukaj proszę wkleić...

Działka Białystok
Białystok · 16000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
21 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka rolno - budowlana położona w miejscowości Pomigacze. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa siedliskowa. Opis działki: Działka o powierzchni 16000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, zalesiony na około 7000 m2. Dostępne media: prąd (około 200 m), woda - st...

Działka budowlana Białystok
Białystok · Działka budowlana · 15673 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
785 000 zł
50 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Klepacze. Dojazd do działki: brak. Przeznaczenie: rolna z możliwością zmiany na działki budowlane po ustanowieniu drogi koniecznej. Istnieje możliwość dokupienia działek w bezpośrednim sąsiedztwie (4000 m2, w cenie 60 PLN/m2). Opis działki: Działka o ...

Działka rolna Cieliczanka
Cieliczanka · Działka rolna · 6900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 000 zł
7 zł / m²

Działka Cieliczanka na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Cieliczanka granicząca z rzeką. Dojazd do działki: polną. Przeznaczenie: działka rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 6900 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: brak. Okolice działki: Sąsiedztwo: wieś. Tereny rekreacyjne: ...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.