Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1276 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1182) oraz niepowtarzające się oferty agencji (94).

Działka budowlana Jeziorko Nowe Jeziorko
Jeziorko Nowe Jeziorko · Działka budowlana · 2836 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
24 zł / m²

Działka Jeziorko Nowe Jeziorko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną we wsi Jeziorko tzw. „Jeziorko Nowe” o powierzchni 0.2836 ha (24m x 118m). Działka uzbrojona (woda, prąd). Posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy. Na drodze biegnącej przy działce ma być w najbliższym czasie ułożona nawierzchnia asfaltowa wraz z towarzyszącą infrastrukturą drogową.... dodano wczoraj

Działka budowlana Czyżew
Czyżew · Działka budowlana · 744 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
202 zł / m²

Działka Czyżew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczym zaadaptowanym na cele mieszkalne.... dodano wczoraj

Działka rolno-budowlana Sobolewo, ul. Wiejska 55
Sobolewo, ul. Wiejska · Działka rolno-budowlana · 950 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
73 zł / m²

Działka Sobolewo na sprzedaż bezpośrednio
Działka z warunkami zabudowy 950 m, szerokość 26m, długość 35m... dodano wczoraj

Działka budowlana Kuriany
Kuriany · Działka budowlana · 988 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
91 zł / m²

Działka Kuriany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną we wsi Kuriany. Więcej informacji telefonicznie. ... 4 dni temu

Działka budowlana Koszarówka
Koszarówka · Działka budowlana · 1045 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 400 zł
120 zł / m²

Działka Koszarówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana na Koszarówce o kształcie prostokąta, ogrodzona z 3 stron przez sąsiadów. Dojazd nową drogą asfaltową od szosy Grajewo-Białystok (DK65) i ul. Topolową. Atrakcyjnie położona tuż obok Grajewa, blisko zakłady pracy, kościół MBNP, supermarkety Intermarche, Bricomarche i stacje paliw. Nieopodal lasy, łaki i rzeka Ełk, spokojna i cicha okolica. Media: przyłącze wody - TAK przyłącze prądu - TAK dojazd nową drogą asfaltową Cena: 125 400 zł do negocjacji !!... 5 dni temu

Działka leśna Widowo Widowo
Widowo Widowo · Działka leśna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
6 zł / m²

Działka Widowo Widowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las liściasty w okolicy miejscowości Widowo (niedaleko Bielska Podlaskiego), powierzchnia 1 ha, ok 50-cio letni, głównie brzoza, dąb, grab, cena 55 000 zł do negocjacji, ...

Działka rolna Litwinowicze
Litwinowicze · Działka rolna · 58600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
1 zł / m²

Działka Litwinowicze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o pow.5,86ha w gm. Nurzec Stacja wieś LITWINOWICZE. Szczegóły pod nr. telefonu....

Działka budowlana Nowogród
Nowogród · Działka budowlana · 1062 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 000 zł
51 zł / m²

Działka Nowogród na sprzedaż
Działka pod budowę domu jednorodzinnego w miejscowości Nowogród, przy ul. Dębowej na osiedlu Skarpa (13 km od centrum Łomży). Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25 x 42,5 metrów z dojazdem drogą szutrową. Cicha, spokojna okolica, pobliskie lasy stanowią doskonałe miejsce dla ludzi kochających przyrodę, wspaniała lokalizacja na budowę wymarzonego domu. Atrakcyjna okolica zapewnia idealne warunki do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, to własnie może być wspaniałe mi... dodano wczoraj

Działka budowlana Stare Kupiski
Stare Kupiski · Działka budowlana · 2400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
56 zł / m²

Działka Stare Kupiski na sprzedaż
Działka z której Będziesz miał bezpośredni wyjazd na drogę asfaltową.  Imponująca powierzchnia 2400 m2. Dogodny dojazd, spokojna okolica z ogromną perspektywą rozwoju, media zlokalizowane przy działce. To nieliczne atuty tej nieruchomości.    W niewielkiej odległości znajduje się kompleks leśny wymarzony na rodzinne przejażdżki rowerem lub niedzielny spacer. ... dodano wczoraj

Działka budowlana Pniewo, ul. Łomżyńska
Pniewo, ul. Łomżyńska · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
53 zł / m²

Działka Pniewo na sprzedaż
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Pniewo (gmina Łomża) - 13 km od centrum miasta.  Działka znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych, gospodarstw rolnych oraz pięknych terenów rekreacyjnych (łąki, pola, lasy oraz rzeka Narew). Idealna propozycja dla osób chcących relaksować się z dala od miasta, z jednocześnie szybkim dojazdem. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 25 metrów (od ulicy Łomżyńskiej) x 60 metrów w głąb. Niewątpliwym atutem dział... dodano wczoraj

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.