Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1223 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1111) oraz niepowtarzające się oferty agencji (112).

Działka budowlana Białystok Marczuk, ul. Hetmańska 77
Białystok Marczuk, ul. Hetmańska · Działka budowlana · 1522 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
700 000 zł
460 zł / m²

Działka Białystok Marczuk na sprzedaż bezpośrednio
Wymienione media są podłączone , gaz przebiega w linii ogrodzenia.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Jeroniki
Jeroniki · Działka budowlana · 2255 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
271 000 zł
120 zł / m²

Działka Jeroniki na sprzedaż bezpośrednio
Działka złożona z dwóch , kształt nieregularny , na obrzeżu wsi pod lasem , las osłonowy. Kształt działki na rzucie .... dodano przedwczoraj

Kleszczele · Działka rolna · 15800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
2 zł / m²

Działka Kleszczele na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż łąką zadbana, użytkowana położona w miejscowości Kleszczele, powiat. hajnowski... dodano przedwczoraj

Działka siedliskowa Jelenia Góra
Jelenia Góra · Działka siedliskowa · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
17 zł / m²

Działka Jelenia Góra na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z możliwością budowy. Powierzchnia 3000 metrów kwadratowych, dojazd drogą asfaltową od drogi krajowej nr 19. Na zdjęciu działka jest widoczna na lewo od drogi. Gmina Sokółka. Miejscowość Jelenia Góra.... dodano przedwczoraj

Działka siedliskowa Ćwikły-Krajewo
Ćwikły-Krajewo · Działka siedliskowa · 9900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
35 zł / m²

Działka Ćwikły-Krajewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam siedlisko o powierzchni 0,99 ha we wsi Ćwikły-Krajewo(powiat zambrowski, gmina Kołaki Kościelne). Siedlisko jest położone niedaleko drogi ekspresowej S8. W skład siedliska wchodzi murowany dom i budynki gospodarcze. Sprzedam w całości lub dom z budynkami gospodarczymi(0,3 ha). Numer siedliska na mapce 106. Kontakt telefoniczny pod numerem podanym w ogłoszeniu. ... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Promiski
Promiski · Działka budowlana · 3001 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
23 zł / m²

Działka Promiski na sprzedaż bezpośrednio
Działka z wydanym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz z projektem budowlanym. Nieruchomość o powierzchni 3001 mkw położona w miejscowości Promiski, 10 km od Augustowa. Projekt domu parterowego z poddaszem o powierzchni użytkowej 146 mkw, składający się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 40 mkw, dwóch sypialni (15 mkw, 12 mkw), łazienki, wc. Garaż o powierzchni 35 mkw. Dom projektu " WIERZBA 2". Taki jak na zdjęciu. Działka uzbrojona. Dojazd drogą asfaltową. ... dodano przedwczoraj

Sielachowskie · Działka rolno-budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
100 zł / m²

Działka Sielachowskie na sprzedaż bezpośrednio
Działka w urokliwym miejscu , z dostępem do rzeki . Możliwość budowy domu. Uzbrojona . Śliczne zachody słońca !!! Do centrum Białegostoku 4 km.... dodano przedwczoraj

Działka Białystok
Białystok · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
144 000 zł
48 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rafałówka - Kolonia. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: nowa zabudowa jednorodzinna. Posiadamy również działki o powierzchni 3000 m2 oraz 3200m2 w cenie 40 PLN / m2 oraz działki po 3000 m2 przy drodze asfaltowej w cenie 45 PLN / m2. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd na działce, woda w drodze, przyłącza wodne w 2014 roku, szambo lub przydomowa oczyszczalnia ści...

Działka Zabłudów
Zabłudów · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
35 zł / m²

Działka Zabłudów na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Kowalowce. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, studnia głębinowa, szambo. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Zabłudowa: około 3 km. Odległość od centrum Białegostoku: około 25 km. Sąsiedztwo: nowa zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: las, łąki....

Działka rolna Białystok
Białystok · Działka rolna · 11300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
340 000 zł
30 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka rolna w miejscowości Skrybicze. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 11 300 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd- w odległości około 50 metrów. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centrum Białegostoku: około 10 km. Rekreacja: las....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.