Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

1204 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1092) oraz niepowtarzające się oferty agencji (112).

Działka inwestycyjna Wyszowate
Wyszowate · Działka inwestycyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
63 zł / m²

Działka Wyszowate na sprzedaż bezpośrednio
Budynek po byłym sklepie , z wodą i prądem....

Działka inwestycyjna Niewiarowo
Niewiarowo · Działka inwestycyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
83 zł / m²

Działka Niewiarowo na sprzedaż bezpośrednio
Budynek po byłym sklepie spożywczym. Z wodą i dostępem do prądu....

Działka budowlana Zaścianki, ul. Rybacka 19
Zaścianki, ul. Rybacka · Działka budowlana · 908 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
209 zł / m²

Działka Zaścianki na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Działka położona tuż przy zalewie Dojlidy. Zaścianki ul. Rybacka 19 (ul Rybacka jest przedłużeniem ulicy Dojnowskiej), nr ew. działki 52/25, objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Gaz ma być doprowadzony w 2017 roku ( umowa jest już podpisana). W celu obejrzenia działki wirtualnie pro...

Gregorowce · Działka rolna · 100000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
3 zł / m²

Działka Gregorowce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki rolne w m. Gregorowce w gm. Orla powiat bielski o powierzchni łącznej około 10 ha. Cena do negocjacji....

Stara Łomża przy Szosie · Działka rolno-budowlana · 28500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
16 zł / m²

Działka Stara Łomża przy Szosie na sprzedaż bezpośrednio
Więcej informacji pod numerem telefonu....

Iwanki Rohozy · Działka leśna · 178900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
820 000 zł
5 zł / m²

Działka Iwanki Rohozy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę Leśno- Łąkowa położona w obrębie wsi Rohozy -Ogroniki w gminie Narew o powierzchni 17ha 8900 m2 ,oznaczonej nr 351 , ze starodrzewem różnych gatunków z przewagą ( sosna -świerk ). Las 14 ha 1700 m2 , Łąka 3ha 7200 m2. Wartość ogółem całości 820 tys zł do rozsądnej negocjacji. Więcej...

Działka siedliskowa Mieczki
Mieczki · Działka siedliskowa · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
65 zł / m²

Działka Mieczki na sprzedaż bezpośrednio
Siedlisko w bardzo spokojnej wsi z duża ilość lasów. Dom do zamieszkania całorocznego. Woda z ujęcia wiejskiego z mini-oczyszczalnia przydomową. 3 pokoje, kuchnia, łazienka.Polecam ....

Działka Zabłudów, ul. Sapiehów
Zabłudów, ul. Sapiehów · 612 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
113 zł / m²

Działka Zabłudów na sprzedaż
Działka rolna z warunkami zabudowy położona w miejscowości Zabłudów. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 612 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, kanalizacja, gaz, prąd. Opis lokalizacji...

Działka rolna Pogorzałki
Pogorzałki · Działka rolna · 3036 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
16 zł / m²

Działka Pogorzałki na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Pogorzałki. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3036 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: kanalizacja. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinn...

Działka budowlana Zygmunty
Zygmunty · Działka budowlana · 7366 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
206 248 zł
28 zł / m²

Działka Zygmunty na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zygmunty. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 7366 m2 w kształcie prostokąta (istnieje możliwość podziału działki na 2 lub 3 mniejsze). Teren: płaski. Dostępne me...

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.