Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

1174 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1062) oraz niepowtarzające się oferty agencji (112).

Białystok Dojlidy Górne · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
175 zł / m²

Działka Białystok Dojlidy Górne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ładnie położoną do okola zabudowa domków jednorodzinnych! Wiecej informacji udziele telefonicznie.Zapraszam!... dodano przedwczoraj

Łapy, ul. Czerwonego Krzyża · Działka budowlana · 795 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
201 zł / m²

Działka Łapy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną z domem murowanym do kapitalnego remontu, ul Czerwonego Krzyża 4 w Łapach... 4 dni temu

Działka budowlana Czarna Białostocka, ul. Młynowa
Czarna Białostocka, ul. Młynowa · Działka budowlana · 8039 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
12 zł / m²

Działka Czarna Białostocka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę Budowlaną o pow. 8039 Czarna Białostocka, powiat białostocki Dojazd drogą utwardzoną. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie działek niezabudowanych oraz nowych domów jednorodzinnych. Atutem jest bardzo atrakcyjna okolica z szybkim dojazdem do Białegostoku. ... 4 dni temu

Działka rolna Kaczały
Kaczały · Działka rolna · 85000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
1 zł / m²

Działka Kaczały na sprzedaż bezpośrednio
Łąki pakietowe Natura 2000 w miejscowości Kaczały, gmina Narew. Nr działek 178; 179; 180. 14tys. zł/ha... 4 dni temu

Narew · Działka rolna · 75000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 500 zł
2 zł / m²

Działka Narew na sprzedaż bezpośrednio
Łąki pakietowe Natura 2000 w miejscowości Narew. Nr działek 577 15tys. zł/ha... 4 dni temu

Kaniuki · Działka rolna · 450000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
675 000 zł
2 zł / m²

Działka Kaniuki na sprzedaż bezpośrednio
Łąki pakietowe w miejscowości Kaniuki o łącznej powierzchni 45ha. Natura 2000. 15tys. zł/ha... 4 dni temu

Działka rolno-budowlana Jeleniewo
Jeleniewo · Działka rolno-budowlana · 4386 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 000 zł
58 zł / m²

Działka Jeleniewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę nad jeziorem Hańcza o powierzchni 4386m2 z linią brzegową oraz dojazdem z drogi publicznej. Działka posiada warunki zabudowy. Więcej informacji pod numerem telefonu.... 4 dni temu

Działka budowlana Lewickie
Lewickie · Działka budowlana · 795 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
87 zł / m²

Działka Lewickie na sprzedaż
Działka rolna z warunkami zabudowy położona w miejscowości Lewickie. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 795 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: tr...

Działka rolna Porosły-Kolonia
Porosły-Kolonia · Działka rolna · 10147 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 800 000 zł
276 zł / m²

Działka Porosły-Kolonia na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Porosły- Kolonia. Dojazd do działki: drogą asfaltową ruchliwą. Przeznaczenie: usługi handlowe. Opis działki: Działka o powierzchni 1 0147 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski z sadem i budynkiem do wyburzenia. Dostępne media: woda, prąd. Opis lok...

Działka budowlana Czarna Wieś Kościelna
Czarna Wieś Kościelna · Działka budowlana · 2395 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 455 zł
29 zł / m²

Działka Czarna Wieś Kościelna na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Klimki. Dojazd do działki: drogą szutrową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 2 395 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja. Opis lokalizacji: Komunikacj...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.