Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

1202 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1090) oraz niepowtarzające się oferty agencji (112).

Szymany · Działka rolno-budowlana · 50000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
5 zł / m²

Działka Szymany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 5 ha łąki, położonej nad rzeką Ełk we wsi Szymany, około 6 km od Grajewa, (możliwość przekształcenia na działki budowlane lub pod inwestycję). Atrakcyjne miejsce obok zabudowań wiejskich, przy drodze asfaltowej. Sprzedam 0,8 ha ponad 50-cio letniego lasu sosnowego z gruntem. Do lasu je...

Nowe Aleksandrowo, ul. Kościelna · Działka budowlana · 1068 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
117 zł / m²

Działka Nowe Aleksandrowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1068 m2, oznaczoną nr. 113/3 położoną przy ul. Kościelnej w Nowym Aleksandrowie gm. Dobrzyniewo Duże powiat białostocki. Działka uzbrojona, dostępne media: wodociąg, kanalizacja, prąd....

Suwałki, ul. Powstańców Wielkopolskich · Działka budowlana · 964 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
145 zł / m²

Działka Suwałki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 964 m2 z miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, media doprowadzone do działki obok. Działka o kształcie trapezu, zbliżonym do kwadratu. Bardzo dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica. ...

Działka budowlana Gliniszcze Wielkie
Gliniszcze Wielkie · Działka budowlana · 5300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
14 zł / m²

Działka Gliniszcze Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Witam na sprzedaż wystawiam działkę w malowniczej miejscowości Gliniszcze Wielkie oddalonej o 10km od Sokółki. Działka w pełni uzbrojona jest dociągnięta woda i jest przyłącze do prądu na słupie tuż przed działką. Na działce znaduje się stary chlew w słabym stanie technicznym do generalnego remontu ...

Działka budowlana Supraśl
Supraśl · Działka budowlana · 4500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
56 zł / m²

Działka Supraśl na sprzedaż bezpośrednio
Okazjonalnie sprzedaje wymarzone miejsce pod zabudowę. Cisza, czyste powietrze, dobra energia wszystko czego w dzisiejszym zabieganym życiu nam brakuje tu na tej działce znajdziemy. Gotowa działka pod budowę. Działka 4500m². Działka jest ogrodzona. Podłączenie prądu już jest. Przemili i p...

Działka inwestycyjna Wyszowate
Wyszowate · Działka inwestycyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
63 zł / m²

Działka Wyszowate na sprzedaż bezpośrednio
Budynek po byłym sklepie , z wodą i prądem....

Działka inwestycyjna Niewiarowo
Niewiarowo · Działka inwestycyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
83 zł / m²

Działka Niewiarowo na sprzedaż bezpośrednio
Budynek po byłym sklepie spożywczym. Z wodą i dostępem do prądu....

Działka budowlana Białystok Nowe Miasto
Białystok Nowe Miasto · Działka budowlana · 12146 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 578 980 zł
130 zł / m²

Działka Białystok Nowe Miasto na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Białymstok. Dojazd do działki: pośredni od ruchliwej drogi asfaltowej. Przeznaczenie: budowlana przemysłowa. Opis działki: Działka o powierzchni 12 146 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, częściowo zalesiony. Dostępne media: prąd, gaz. Opis ...

Działka budowlana Karakule, ul. Karakule
Karakule, ul. Karakule · Działka budowlana · 1152 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
165 zł / m²

Działka Karakule na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Karakule. Dojazd do działki: drogą asfaltową, ostatnie 300 m drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1152 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacj...

Działka rolna Kościuki
Kościuki · Działka rolna · 10186 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
244 464 zł
24 zł / m²

Działka Kościuki na sprzedaż
Działka rolna z możliwością przekształcenia na działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Kościuki, w gminie Choroszcz. Dojazd do działki: drogą utwardzona. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 10186 m2 w kształcie wielokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd przy gra...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.