Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

1119 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1001) oraz niepowtarzające się oferty agencji (118).

Działka inwestycyjna Milejczyce
Milejczyce · Działka inwestycyjna · 12277 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
15 zł / m²

Działka Milejczyce na sprzedaż bezpośrednio
Opis nieruchomości Działka przemysłowo-inwestycyjna położona w miejscowości Milejczyce. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Działka usytuowana bezpośrednio przy drodze głównej z trzech kierunków - Bardzo dobrze skomunikowana. Przeznaczenie: zabudowa przemysłowa, magazynowa; zabudowa usługow...

Augustów, ul. Przemysłowa · Działka budowlana · 972 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
206 zł / m²

Działka Augustów na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona przy ul. Przemysłowej w Augustowie. Przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną....

Działka budowlana Czaplino
Czaplino · Działka budowlana · 1050 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
100 zł / m²

Działka Czaplino na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną o pow. 1050 m. w gminie Choroszcz, 9 kh od Białegostoku. Na dzień dzisiejszy dojazd do posesji drogą gruntową, aczkolwiek gmina planuje w roku 2017 doprowadzić drogę asfaltową. Na działce jest doprowadzony prąd. Okolica cicha i spokojna, powoli dookoła zaczynają s...

Wysokie Mazowieckie, ul. Długa · Działka inwestycyjna · 1387 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
324 zł / m²

Działka Wysokie Mazowieckie na sprzedaż bezpośrednio
Działka pod budownictwo wielorodzinne z towarzyszeniem usług usytuowana w centrum miasta w sąsiedztwie osiedla spóldzielni mieszkaniowej Centrum II.Atrakcyjna lokalizacja....

Działka budowlana Ogrodniczki, ul. Białostocka
Ogrodniczki, ul. Białostocka · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
127 zł / m²

Działka Ogrodniczki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio 700 m2 pod zabudowy jednorodzinną + 421 m2 współwłasność w drodze. W odległości 500 m , znajdują się dwa sklepy spożywcze, szkoła podstawowa i przystanek autobusowy. W bliskiej odległości las, piękne trasy rowerowe i biegowe, rzeka Supraśl oraz rybne stawy powstałe po wyrobi...

Działka budowlana Bielsk Podlaski, ul. Słoneczna
Bielsk Podlaski, ul. Słoneczna · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
74 000 zł
93 zł / m²

Działka Bielsk Podlaski na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 800m (30x28) w Bielsku Podlaskim przy ulicy Słonecznej. Działka znajduje się na spokojnej dzielnicy na nowo powstałym osiedlu, dostęp do mediów, prąd, woda. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Żółtki-Kolonia
Żółtki-Kolonia · Działka budowlana · 2285 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
297 000 zł
130 zł / m²

Działka Żółtki-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka, wokół lasy, 70m od drogi asfaltowej. media: prąd, woda, gaz...

Działka Białystok
Białystok · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
35 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Zaczerlany. Dojazd do działki: droga asfaltowa, droga polna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda głębinowa, prąd - planowane przyłącze marzec 2013 ...

Działka budowlana Supraśl
Supraśl · Działka budowlana · 1000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
210 zł / m²

Działka Supraśl na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Supraśl. Dojazd do działki: polbruk. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: wodociąg, kanalizacja, gaz, prąd, linia telefoniczna. Okolice działki: ...

Działka budowlana Halickie
Halickie · Działka budowlana · 1310 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
222 700 zł
170 zł / m²

Działka Halickie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Halickie. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: budowlana z warunkami zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 1310 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Opis lokalizacji: Odleg...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.