Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

1213 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1033) oraz niepowtarzające się oferty agencji (180).

Działka budowlana Konarzyce, ul. Leśna
Konarzyce, ul. Leśna · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
83 zł / m²

Działka Konarzyce na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w Konarzycach przy ul. Leśnej. Wszystkie media doprowadzone....

Działka budowlana Stara Łomża przy Szosie, ul. Wiejska 48
Stara Łomża przy Szosie, ul. Wiejska · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
63 zł / m²

Działka Stara Łomża przy Szosie na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana nr. 80/6 ul. Wiejska 48 w miejscowości Stara Łomża p. Szosie położona w dolinie parku krajobrazowego Narwi. W pobliżu wszystkie media, oraz las i rzeka, cicha i spokojna okolica. 5km do centrum miasta. Zapraszam....

Działka rolna Supraśl
Supraśl · Działka rolna · 7300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 387 000 zł
190 zł / m²

Działka Supraśl na sprzedaż bezpośrednio
Działka jest w 100% uzbrojona {woda, kanalizacja ,prąd i gaz} Do miasta jest 800 m ,200 m do stacji benzynowej ,400 m sklep biedronka oraz bank 800 m. Więcej szczegółów na tel. Cena działki to 190zł za m 2....

Działka budowlana Jeziorko Nowe Jeziorko
Jeziorko Nowe Jeziorko · Działka budowlana · 2836 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
24 zł / m²

Działka Jeziorko Nowe Jeziorko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną we wsi Jeziorko tzw. „Jeziorko Nowe” o powierzchni 0.2836 ha (24m x 118m). Działka uzbrojona (woda, prąd). Posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy. Na drodze biegnącej przy działce ma być w najbliższym czasie ułożona nawierzchnia asfaltowa wraz z towarzys...

Działka budowlana Czyżew
Czyżew · Działka budowlana · 744 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
202 zł / m²

Działka Czyżew na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z budynkiem gospodarczym zaadaptowanym na cele mieszkalne....

Działka rolno-budowlana Sobolewo, ul. Wiejska 55
Sobolewo, ul. Wiejska · Działka rolno-budowlana · 950 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
73 zł / m²

Działka Sobolewo na sprzedaż bezpośrednio
Działka z warunkami zabudowy 950 m, szerokość 26m, długość 35m...

Działka budowlana Kuriany
Kuriany · Działka budowlana · 988 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
91 zł / m²

Działka Kuriany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną we wsi Kuriany. Więcej informacji telefonicznie. ...

Działka rolno-budowlana Zajezierce
Zajezierce · Działka rolno-budowlana · 3012 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 300 zł
25 zł / m²

Działka Zajezierce na sprzedaż
* ZAJEZIERCE * 3012m2 * warunki zabudowy * ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DZIAŁEK SĄSIADUJĄCYCH W CAŁOŚCI JAK I W KAWAŁKACH po ok. 3500 m2  Polecamy państwu atrakcyjną działkę rolną z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy. Działka położona w przepięknej miejscowości Zajezierce gm Zabłud...

Działka budowlana Zaścianki
Zaścianki · Działka budowlana · 17152 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 000 000 zł
175 zł / m²

Działka Zaścianki na sprzedaż
* ZAŚCIANKI * RYBACKA * 1,71 HA * POD OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH Polecamy państwu na sprzedaż dużą atrakcyjną działkę zlokalizowaną w południowej części miejscowości Zaścianki w pobliżu ulicy. Rybackiej. Nieruchomość o powierzchni 17.152m2, podzielona jest na kilka mniejszych działek po...

Działka budowlana Księżyno
Księżyno · Działka budowlana · 918 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
180 zł / m²

Działka Księżyno na sprzedaż
*** KSIĘŻYNO * Działka budowlana * W sąsiedztwie lasu *     Działka tyłem granicząca z lasem, w kształcie prostokąta, usytuowana przy drodze gminnej. Wymiary to 20m szer. i 46 dł. Media: wszystkie dostępne są kilkanaście metrów od działki.    ...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.