Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

1275 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1182) oraz niepowtarzające się oferty agencji (93).

Działka leśna Wólka Nurzecka
Wólka Nurzecka · Działka leśna · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 000 zł
2 zł / m²

Działka Wólka Nurzecka na sprzedaż bezpośrednio
Las w 2/3 sosnowy, w 1/3 mieszany, wiek ok 50-60 lat...

Działka rekreacyjna Samule, Samule 13
Samule, Samule · Działka rekreacyjna · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
16 zł / m²

Działka Samule na sprzedaż bezpośrednio
Wspaniale miejsce na wypoczynek .blisko droga ,las,sklep.sasiedzi,busz,blisko rzeka i dobry dojazd.Najblizsze miasto kolno :)...

Działka rolno-budowlana Drohiczyn, ul. Wielkiego Księcia Witolda
Drohiczyn, ul. Wielkiego Księcia Witolda · Działka rolno-budowlana · 18616 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
9 zł / m²

Działka Drohiczyn na sprzedaż bezpośrednio
Polecamy Państwu działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1,8616 ha usytuowana przy głównej trasie Siemiatycze-Drohiczyn. Wymiary działki: 65x290m. Szerokość od drogi 65m. Działka z widokiem na dolinę rzeki Bug. Wszelkie informacje pod podanym nr. tel. Oferta prywatna...

Działka inwestycyjna Grajewo, ul. Elewatorska 8C
Grajewo, ul. Elewatorska · Działka inwestycyjna · 6256 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 599 000 zł
256 zł / m²

Działka Grajewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w dzielnicy przemysłowej ,w sąsiedztwie takie firmy jak Agrocentrum , Juan , Mlekpol itp. Składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 6256 tyś. m 2 , numery działek 3139/6 , 3139/10 , 3139/13 .Zabudowana budynkami , magazyny oraz biura o łącznej pow. około 1250 m 2 .Pełna ...

Działka siedliskowa Spiczki
Spiczki · Działka siedliskowa · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
14 zł / m²

Działka Spiczki na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam do sprzedania posiadłość zlokalizowaną w Spiczkach k. Orli. Działka ok. 0,5ha, zabudowana. Dom 50m^2 - do remontu. Na działce obecne chlew oraz stodoła. Po więcej informacji proszę kontaktować się telefonicznie....

Działka rolna Milejczyce
Milejczyce · Działka rolna · 21500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
1 zł / m²

Działka Milejczyce na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna częściowo zarośnięta lasem. Na zdjęciu przybliżona lokalizacja działki. Dodatkowo mam do sprzedania działkę leśną o powierzchni 17300 m^2. Cena: 30000 zł. Lokalizacja działki leśnej na zdjęciu drugim....

Działka rolna Augustowo
Augustowo · Działka rolna · 49800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
3 zł / m²

Działka Augustowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna Nr działek 1078,1070 Obręb geodezyjny Augustowo gmina Bielsk Podlaski...

Działka budowlana Nowogród
Nowogród · Działka budowlana · 1569 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
48 zł / m²

Działka Nowogród na sprzedaż
 Zapoznaj się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Nowogród (13 km od Łomży). Działka budowlana znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych gdzie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który określa nam rodzaj zabudowy jako zabudowa jed...

Działka budowlana Śniadowo, ul. Cmentarna
Śniadowo, ul. Cmentarna · Działka budowlana · 4024 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
48 zł / m²

Działka Śniadowo na sprzedaż
Duża działka budowlana (wydane warunki zabudowy) pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą wraz z niezbędnymi mediami. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 28 x 141 metra (Nr działki 410/1). Teren płaski, nieogrodzony.  Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, ul. Cmentarna. Do tra...

Działka budowlana Siemień Nadrzeczny
Siemień Nadrzeczny · Działka budowlana · 1568 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
63 zł / m²

Działka Siemień Nadrzeczny na sprzedaż
Nietuzinkowa działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Siemień Nadrzeczny około 10 km od Łomży. Niebywałe atuty nieruchomości to bliskie podłączenie do mediów, lokalizacja i bliskość rzeki Narew. Działka mieszcząca się w granicach Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi, Natur...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.