Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

1275 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1182) oraz niepowtarzające się oferty agencji (93).

Działka rolno-budowlana Kuriany
Kuriany · Działka rolno-budowlana · 885 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
90 zł / m²

Działka Kuriany na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 885 m2, prostokąt ok 34x26m. Działka znajduje sie we wsi Kuriany w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań. Najblizszy sklep 100m do przystanku mpk ok 800m. Dojazd drogą utwardzoną. Działka częściowo ogrodzona media (prąd, woda, kanalizacja-plan n...

Działka rolna Żubryn
Żubryn · Działka rolna · 3378 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
25 zł / m²

Działka Żubryn na sprzedaż bezpośrednio
Żubryn, gm. Szypliszki, działka 20/9, teren płaski, równy, położona przy drodze. Możliwość zabudowy, doajzd drogą utwardzoną, blisko drogi krajowej S8, około 10 minut jazdy samochodem do Suwałk. Cicha i spokojna okolica. Cena do negocjacji. ...

Działka budowlana Porosły
Porosły · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
272 000 zł
160 zł / m²

Działka Porosły na sprzedaż bezpośrednio
Kanalizacja swiatlowody elektryka (w planach doprowadzenie gazu ) cena za m 160 zl do malej nego.wiecej informacij pod numer telefonu podanym w ogłoszeniu....

Działka rolno-budowlana Strękowizna
Strękowizna · Działka rolno-budowlana · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
33 zł / m²

Działka Strękowizna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładnie położono działkę z prawem budowy więcej info telefonicznie...

Działka leśna Boćki
Boćki · Działka leśna · 25200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
3 zł / m²

Działka Boćki na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam las iglasty o pow 2.52 ha znajdujacy sie w gminie boćki o nr dzialki 268. Las ma 70 lat...

Działka rolna Drohiczyn
Drohiczyn · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 000 zł
9 zł / m²

Działka Drohiczyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę przy głównej drodze Drohiczyn-Siemiatycze...

Działka budowlana Wysokie Mazowieckie, ul. Norwida
Wysokie Mazowieckie, ul. Norwida · Działka budowlana · 674 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
156 000 zł
231 zł / m²

Działka Wysokie Mazowieckie na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania w pełni uzbrojona działka budowlana o powierzchni 674 m², z wydzielonym miejscem na wjazd. Działka znajduje się przy ul.Norwida w Wysokiem Mazowieckiem. Cena do negocjacji. ...

Działka budowlana Niksowizna
Niksowizna · Działka budowlana · 1448 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
29 zł / m²

Działka Niksowizna na sprzedaż
 Przedstawiam Ci działkę zlokalizowaną w województwie podlaskim, gminie Kolno w miejscowości Niksowizna  Powierzchnia 1448 m2 w idealnym prostokącie z wydanymi warunkami zabudowy. Wymiary działki: 26,5 x 54,5 metra. Działka z trzech stron ogrodzona.  Media (prąd) gotowe d...

Działka budowlana Kisiołki
Kisiołki · Działka budowlana · 938 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
56 000 zł
60 zł / m²

Działka Kisiołki na sprzedaż
Liczba 28 działek z podłączonymi mediami (prąd, woda).  Nieruchomość leżąca nieopodal głównej trasy Łomża - Warszawa gwarantująca dogodny i swobodny dojazd. Tereny zielone jak łąki i las dodatkowo podkreślają walory tych nietuzinkowych gruntów. W niewielkiej odległości znajduje się zab...

Działka budowlana Łomża
Łomża · Działka budowlana · 1244 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
201 zł / m²

Działka Łomża na sprzedaż
Działka o powierzchni 1244 m2 o płaskim ukształtowaniu. Plan zagospodarowania działki przewiduje budowę domu parter + poddasze do 250 m2.  Działka przeznaczona jest na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - rezydencjonalną, ma kształt prostokąta o wymiarach 30 m x 42 m Do nieruchomości jest możl...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.