Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

1250 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1137) oraz niepowtarzające się oferty agencji (113).

Działka budowlana Olmonty
Olmonty · Działka budowlana · 13000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 190 000 zł
92 zł / m²

Działka Olmonty na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w świetnej lokalizacji-Olmonty. Powierzchnia-1,3 ha. Świetne miejsce na budowę osiedla domów jednorodzinnych lub segmentów. Wszystkie media....

Działka budowlana Klepacze, ul. Niewodnicka
Klepacze, ul. Niewodnicka · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
248 000 zł
124 zł / m²

Działka Klepacze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam niezabudowaną budowlaną działkę położoną w Klepaczach, przy ulicy Niewodnickiej. ...

Działka budowlana Mała Huta
Mała Huta · Działka budowlana · 4900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
24 zł / m²

Działka Mała Huta na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w miejscowości Mała Huta, blisko jezioro, Działka uzbrojona, z możliwością wykopu stawu....

Łapy · Działka inwestycyjna · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
696 000 zł
29 zł / m²

Działka Łapy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam teren inwestycyjny 2,4 hektara, położony w miejscowości Łapy pow. Białostocki na działalność związaną fotowoltaiką z umową odbioru 1 MGW energii elektrycznej , na którą można uzyskać dotację w wysokości 85 % inwestycji, lub inną działalność gospodarczą związaną z składowaniem. Działka położ...

Działka budowlana Księżyno
Księżyno · Działka budowlana · 1079 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
221 195 zł
205 zł / m²

Działka Księżyno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Księżynie pod Białymstokiem z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni 1079 m kw Działka położona jest przy utwardzonej kostką brukową drodze około 500 m od trasy Białystok-Łapy. W bezpośrednim sąsiedztwie są domy...

Działka budowlana Izabelin, ul. Husarska
Izabelin, ul. Husarska · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
100 zł / m²

Działka Izabelin na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest w Izabelinie koło Olmont. W pobliżu działki znajdują się domy jednorodzinne. Cena za m2 100zł...

Działka rolna Borysowszczyzna
Borysowszczyzna · Działka rolna · 51000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
2 zł / m²

Działka Borysowszczyzna na sprzedaż bezpośrednio
Witam posiadam na sprzedaż działkę rolną 5.10ha w jednym kawałku. Blisko zabudowań...

Działka rolna Turośń Kościelna
Turośń Kościelna · Działka rolna · 10000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
24 zł / m²

Działka Turośń Kościelna na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Markowszczyzna. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: działka rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 10 000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda i prąd w ulicy. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległo...

Działka Karakule, ul. Karakule
Karakule, ul. Karakule · 2000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 000 zł
100 zł / m²

Działka Karakule na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Karakule. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: działka rolna z możliwością uzyskania warunków do zabudowy jednorodzinnej. Wymiary działki 30 m x 66 m pozwalają na zabudowę szeregową. Opis działki: Działka o powierzchni 2000 m2 w kształcie pr...

Działka Białystok
Białystok · 16000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
21 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka rolno - budowlana położona w miejscowości Pomigacze. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa siedliskowa. Opis działki: Działka o powierzchni 16000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, zalesiony na około 7000 m2. Dostępne media: prąd (około 200 m), woda - st...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.