Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

1128 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1010) oraz niepowtarzające się oferty agencji (118).

Działka rolna Nowe Wykno
Nowe Wykno · Działka rolna · 87900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
700 000 zł
8 zł / m²

Działka Nowe Wykno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne wraz z budynkami o powierzchni 8,79 hektara. Nowe Wykno Kolonia...

Działka budowlana Niewodnica Korycka
Niewodnica Korycka · Działka budowlana · 971 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
154 zł / m²

Działka Niewodnica Korycka na sprzedaż bezpośrednio
Dostępne wszystkie media takie jak woda, gaz i prąd. Dojazd obustronny....

Działka rolno-budowlana Miastkowo
Miastkowo · Działka rolno-budowlana · 13122 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 000 zł
5 zł / m²

Działka Miastkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno/budowlana w Miastkowie woj. Podlaskie około 10% działki budowlana reszta rolna...

Borkowo · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
4 zł / m²

Działka Borkowo na sprzedaż bezpośrednio
Łąka torfowa, borkowo, kolno, za pastorczykiem...

Jeziorko · Działka rolna · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
4 zł / m²

Działka Jeziorko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę o pow. 2 ha z przylegającym lasem o pow. 40 arów, teren nadaje się także na zalesienie, wysokie dopłaty z UE. Teren gm. Piątnica , miejscowość Jeziorko. Odległość ok. 10 km od Łomży. ...

Działka rolno-budowlana Wierzchlesie
Wierzchlesie · Działka rolno-budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
18 zł / m²

Działka Wierzchlesie na sprzedaż bezpośrednio
Na działce znajduje się drewniany dom jednorodzinny oraz budynki gospodarcze powierzchni 0,20 ha pozostała cześć 0,30 ha to działka rolna. Media:prąd,telefon....

Działka budowlana Augustów, ul. Ślepsk
Augustów, ul. Ślepsk · Działka budowlana · 1670 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
305 000 zł
183 zł / m²

Działka Augustów na sprzedaż bezpośrednio
Działka na sprzedaż Działka budowlana położona w Augustowie w pensjonatowej dzielnicy Ślepsk. Kształt działki-prostokąt. Dojazd drogą utwardzoną. Działka w pełni uzbrojona (wodociąg, kanalizacja, prąd). Z jednej strony działka graniczy z lasem,do jeziora Necko zaledwie 500m. Zapraszamy do obejrz...

Działka budowlana Białystok
Białystok · Działka budowlana · 1084 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
143 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Olmonty. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1084 m2 w kształcie prostokąta. Możliwość dokupienia innych działek. Teren: płaski. Dostępne media: brak. Okolice działki: ...

Działka rolna Białystok
Białystok · Działka rolna · 7253 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
149 000 zł
21 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Markowszczyzna. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 7253 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusow...

Działka rolna Białystok
Białystok · Działka rolna · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
33 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Karakule. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe. ...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.