Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

1203 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1091) oraz niepowtarzające się oferty agencji (112).

Kobylanka · Działka rolno-budowlana · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
2 zł / m²

Działka Kobylanka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną z lasem z możliwością zabudowy we wsi Kobylanka gmina Michałowo. Działka znajduje się przy zabudowie jednorodzinnej i ma bezpośredni dostęp do drogi. Powierzchnia działki to 2,5 ha. Cena 2 zł/ m^2....

Działka rolno-budowlana Lipiny
Lipiny · Działka rolno-budowlana · 1136 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
60 zł / m²

Działka Lipiny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki rolno-budowlaną w obszarze Puszczy Białowieskiej. Powierzchnia od 900m2 do 1500m2 Okolica o wysokich walorach turystycznych i krajobrazowych. Działki położone we wsi Lipiny, na samym skraju Puszczy Białowieskiej. Dojazd z drogi asfaltowej. Wydane warunki zabudowy....

Działka rolno-budowlana Łacha
Łacha · Działka rolno-budowlana · 121500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
600 000 zł
5 zł / m²

Działka Łacha na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedaż ziemię rolną wraz z siedliskiem ( duży 3-piętrowy dom w stanie surowym, dwie obory oraz stodoła ) w pow. Kolneńskim miejscowość Łacha. Cała nieruchomość podzielona na 3 działki oddalone od siebie o około 2km. 1. Działka z siedliskiem o pow. 6ha ( siedlisko oddalone od ulicy o...

Działka budowlana Boćki, ul. Wojska Polskiego
Boćki, ul. Wojska Polskiego · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
13 zł / m²

Działka Boćki na sprzedaż bezpośrednio
Działka połozona przy drodze krajowej nr.19 z wjazdem...

Działka inwestycyjna Hajnówka Judzianka, ul. Gajowa
Hajnówka Judzianka, ul. Gajowa · Działka inwestycyjna · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
186 zł / m²

Działka Hajnówka Judzianka na sprzedaż bezpośrednio
Obecnie lokal jest przystosowany do świadczenia usług z zakresu naprawy samochodów, jednak bez problemu można przekształcić go na inną działalność lub na budynek mieszkalny. Powierzchnia użytkowa ok.100m2, działka ponad 700m2 z prawem wieczystego użytkowania. Woda i kanalizacja miejska. Jeden właści...

Działka rolna Zawady
Zawady · Działka rolna · 166400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
580 000 zł
3 zł / m²

Działka Zawady na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne w okolicach Bielska Podlaskiego z budynkami. Ziemia klasy IV. Budynki przylegają bezpośrednio do gruntów rolnych które są w dwóch bliskich lokalizacjach. Powierzchnia z budynkami 8,17 hektara, bez budynków 8,47 hektara. W skład budynków wchodzą: dom murowany, budynek gosp...

Działka budowlana Złotoria
Złotoria · Działka budowlana · 1056 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
71 zł / m²

Działka Złotoria na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Złotoria gmina Choroszcz, media :prąd, woda, Ogrodzona z 3 boków....

Działka rolna Doktorce
Doktorce · Działka rolna · 6416 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
128 320 zł
20 zł / m²

Działka Doktorce na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Doktorce w kierunku wsi Zawyki. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: rolne. Opis działki: Działka o powierzchni 6 416 m2 w kształcie prostokąta. Możliwość podziału na dwie. Teren: płaski. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Komunik...

Działka Czarna Białostocka
Czarna Białostocka · 9000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
18 zł / m²

Działka Czarna Białostocka na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Wólka Ratowiecka. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 9000 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski. Dostępne media: woda: studnia głębinowa, kanalizacja: s...

Działka rolna Baciuty
Baciuty · Działka rolna · 3300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 600 zł
22 zł / m²

Działka Baciuty na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Baciuty. Dojazd do działki: drogą asfaltowa. Przeznaczenie: rolna z możliwością wystąpienia o warunki podziału i zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 3 000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Ko...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.