Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

1128 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1010) oraz niepowtarzające się oferty agencji (118).

Działka budowlana Ogrodniczki, ul. Białostocka
Ogrodniczki, ul. Białostocka · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
127 zł / m²

Działka Ogrodniczki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio 700 m2 pod zabudowy jednorodzinną + 421 m2 współwłasność w drodze. W odległości 500 m , znajdują się dwa sklepy spożywcze, szkoła podstawowa i przystanek autobusowy. W bliskiej odległości las, piękne trasy rowerowe i biegowe, rzeka Supraśl oraz rybne stawy powstałe po wyrobi...

Działka budowlana Bielsk Podlaski, ul. Słoneczna
Bielsk Podlaski, ul. Słoneczna · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
74 000 zł
93 zł / m²

Działka Bielsk Podlaski na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 800m (30x28) w Bielsku Podlaskim przy ulicy Słonecznej. Działka znajduje się na spokojnej dzielnicy na nowo powstałym osiedlu, dostęp do mediów, prąd, woda. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Żółtki-Kolonia
Żółtki-Kolonia · Działka budowlana · 2285 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
297 000 zł
130 zł / m²

Działka Żółtki-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka, wokół lasy, 70m od drogi asfaltowej. media: prąd, woda, gaz...

Działka inwestycyjna Białystok, ul. Tygrysia 40
Białystok, ul. Tygrysia · Działka inwestycyjna · 5200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
550 000 zł
106 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż bezpośrednio
Wymiary działki: 34 x 153 Media: elektryczność, telefon, woda, kanalizacja w drodze wiejskiej przyległej do działki, na terenie działki siła i studnia...

Boratyniec Lacki · Działka rolna · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
4 zł / m²

Działka Boratyniec Lacki na sprzedaż bezpośrednio
Łąka z wykopanym stawem o powierzchni 50mx9m....

Działka siedliskowa Boratyniec Lacki
Boratyniec Lacki · Działka siedliskowa · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
12 zł / m²

Działka Boratyniec Lacki na sprzedaż bezpośrednio
Cicha, spokojna okolica, blisko do miasta powiatowego Siemiatycz - 4km, w pobliżu Św. Góra Grabarka, możliwość podziału na mniejsze działki....

Zubacze · Działka leśna · 12000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 000 zł
1 zł / m²

Działka Zubacze na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania 1.2ha lasu po czesciowym wyrebie gmina czeremcha obreb zubacze brak planu zagospodarowania przestrzennego (mozliwosc zmiany na dzialke rolna) cena za calosc wiecej info pod telefonem...

Działka Czarna Białostocka
Czarna Białostocka · 9000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
18 zł / m²

Działka Czarna Białostocka na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Wólka Ratowiecka. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 9000 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski. Dostępne media: woda: studnia głębinowa, kanalizacja: s...

Działka rolna Baciuty
Baciuty · Działka rolna · 3300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 600 zł
22 zł / m²

Działka Baciuty na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Baciuty. Dojazd do działki: drogą asfaltowa. Przeznaczenie: rolna z możliwością wystąpienia o warunki podziału i zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 3 000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Ko...

Działka budowlana Białystok
Białystok · Działka budowlana · 1162 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
95 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Ogrodniki, gmina Choroszcz. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1162 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd (około 150 m), woda - studnia głębinowa, ka...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.