Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

1203 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1091) oraz niepowtarzające się oferty agencji (112).

Krasne · Działka leśna · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
5 zł / m²

Działka Krasne na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 4 ha lasu sosnowego z gruntem w okolicy Lipska....

Mońki, ul. Ełcka · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
72 zł / m²

Działka Mońki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana przy ul.Ełckiej dzialka jest uzbrojona i gotowa pod budowe....

Krusza · Działka rolno-budowlana · 17400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
4 zł / m²

Działka Krusza na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno- budowlaną 1,7400 we wsi Krusza gmina Turośl. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publiczne. Teren położony jest w obszarze chronionego krajobrazu równiny kurpiowskiej i doliny dolnej narwi....

Działka rolno-budowlana Dzierniakowo
Dzierniakowo · Działka rolno-budowlana · 18000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
11 zł / m²

Działka Dzierniakowo na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działkę w miejscowości Dzierniakowo k. Królowego Mostu. Działka posiada częściowo wycięty las czego nie widać na zdjęciach ponieważ miało być to miejsce na Dwór w stylu staropolskim. Charakterystyczny zgórek przy lesie to idealne miejsce dla takiej budowli wg. 18-wiecznych pis...

Mołowiste · Działka leśna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
10 zł / m²

Działka Mołowiste na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 1,5 ha ziemi zalesionej w 1 999 roku we wsi Malowiste gmina Plaska. Wiadomosc pod nr telefonu....

Działka budowlana Klepacze
Klepacze · Działka budowlana · 2020 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
163 zł / m²

Działka Klepacze na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana.  Numer: 516/39.  Powierzchnia: 2020 m2.  Cena: 330000zł. Wymiary orientacyjnie: 56m x 40m x 48m x 38m.  Klepacze, gmina Choroszcz, województwo podlaskie.  Działka w pięknej okolicy, otoczona z każdej strony lasem. 50m do ul.Niewodnickiej.   800m do przystanku autobuso...

Działka rolno-budowlana Grabówka
Grabówka · Działka rolno-budowlana · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
20 zł / m²

Działka Grabówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy w cichej i spokojnej okolicy 4 km od Zambrowa . Działka z czterech stron otoczona lasem. Przez działkę przebiega linia z wodą i światłem. Dojazd z drogi gminnej. Możliwość wykupu całej działki tj. 1.5 ha. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka budowlana Białystok
Białystok · Działka budowlana · 1162 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
95 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Ogrodniki, gmina Choroszcz. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1162 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd (około 150 m), woda - studnia głębinowa, ka...

Działka budowlana Studzianki, ul. Wasilkowska
Studzianki, ul. Wasilkowska · Działka budowlana · 3900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
156 000 zł
40 zł / m²

Działka Studzianki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Studzianki Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni: 3900 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jedno...

Działka budowlana Baciuty
Baciuty · Działka budowlana · 1100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
57 200 zł
52 zł / m²

Działka Baciuty na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Baciuty - Stacja przy drodze do Wysokiego- Mazowieckiego. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1 000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski Dostępne media: prąd,...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.