Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

1174 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1062) oraz niepowtarzające się oferty agencji (112).

Brańsk, ul. Boćkowska · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
25 zł / m²

Działka Brańsk na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana w ładnym, cichym miejscu z dostępem do rzeki Nurzecw zielonej okolicy. ...

Mierestki · Działka rolna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
3 zł / m²

Działka Mierestki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,5, w tym 90 arów lasu.działka położona jest w gminie Knyszyn (Mirestki)....

Wygoda · Działka rolna · 9000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 000 zł
11 zł / m²

Działka Wygoda na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam do sprzedania działkę rolną, z możliwością przekształcenia na działkę lub działki budowlane. Działka zlokalizowana jest w obrębie miejscowości Wygoda, wśród domów mieszkalnych....

Działka inwestycyjna Korycin
Korycin · Działka inwestycyjna · 5400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
398 000 zł
74 zł / m²

Działka Korycin na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie, mam do sprzedania działkę 5400 m2 położoną w Korycinie (pod Białymstokiem) na trasie Białystok-Augustów. Na terenie znajdują się biurowiec (budynek administracyjno-handlowy dwukondygnacyjny 779 m2 z wiatą murowaną 90 m2) i dwie hale (budynek murowany podpiwniczony 837 m2 i bu...

Dobrzyniówka · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
50 zł / m²

Działka Dobrzyniówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 1000m2 z warunkami zabudowy w Dobrzyniowce, gmina Zabłudów. Na działce znajduje się przyłącze energetyczne. Zadzwoń po więcej informacji. Cena do negocjacji...

Działka siedliskowa Tworkowice
Tworkowice · Działka siedliskowa · 8400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
285 600 zł
34 zł / m²

Działka Tworkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlano-rekreacyjną we wsi Tworkowice. Działka o powierzchni 8400m2. Sprzedaż działki dotyczy całości lub jej części. Siedlisko z dostępem do drogi asfaltowej. W działce media - prąd i woda. Działka położona jest malowniczo nad rzeką Nurzec blisko lasu. Nie uciążliwe sąsiedztwo...

Działka rekreacyjna Królowy Most
Królowy Most · Działka rekreacyjna · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
175 zł / m²

Działka Królowy Most na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w sercu Puszczy Knyszyńskiej, w miejscowości Królowy Most, 20 km od Białegostoku w kierunku Bobrownik (przejście graniczne z Białorusią). Na posesji jest kilka drzew owocowych, głównie jabłonie oraz mnóstwo iglaków. Dom o wymiarach 5mx6m typu "Brda" jest bez WC (sławojka znajd...

Działka budowlana Białystok
Białystok · Działka budowlana · 1162 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
95 zł / m²

Działka Białystok na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Ogrodniki, gmina Choroszcz. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1162 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd (około 150 m), woda - studnia głębinowa, ka...

Działka budowlana Studzianki, ul. Wasilkowska
Studzianki, ul. Wasilkowska · Działka budowlana · 3900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
156 000 zł
40 zł / m²

Działka Studzianki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Studzianki Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni: 3900 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jedno...

Działka budowlana Baciuty
Baciuty · Działka budowlana · 1100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
57 200 zł
52 zł / m²

Działka Baciuty na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Baciuty - Stacja przy drodze do Wysokiego- Mazowieckiego. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1 000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski Dostępne media: prąd,...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.