Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podlaskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

1251 działek na sprzedaż podlaskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1137) oraz niepowtarzające się oferty agencji (114).

Działka budowlana Nowe Aleksandrowo, ul. Kościelna
Nowe Aleksandrowo, ul. Kościelna · Działka budowlana · 1068 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
117 zł / m²

Działka Nowe Aleksandrowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1068 m2, oznaczoną nr. 113/3 położoną przy ul. Kościelnej w Nowym Aleksandrowie gm. Dobrzyniewo Duże powiat białostocki. Działka uzbrojona, dostępne media: wodociąg, kanalizacja, prąd....

Działka budowlana Suwałki, ul. Powstańców Wielkopolskich
Suwałki, ul. Powstańców Wielkopolskich · Działka budowlana · 964 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
145 zł / m²

Działka Suwałki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 964 m2 z miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, media doprowadzone do działki obok. Działka o kształcie trapezu, zbliżonym do kwadratu. Bardzo dobra lokalizacja, cicha i spokojna okolica. ...

Działka budowlana Gliniszcze Wielkie
Gliniszcze Wielkie · Działka budowlana · 5300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
14 zł / m²

Działka Gliniszcze Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Witam na sprzedaż wystawiam działkę w malowniczej miejscowości Gliniszcze Wielkie oddalonej o 10km od Sokółki. Działka w pełni uzbrojona jest dociągnięta woda i jest przyłącze do prądu na słupie tuż przed działką. Na działce znaduje się stary chlew w słabym stanie technicznym do generalnego remontu ...

Działka budowlana Supraśl
Supraśl · Działka budowlana · 4500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
56 zł / m²

Działka Supraśl na sprzedaż bezpośrednio
Okazjonalnie sprzedaje wymarzone miejsce pod zabudowę. Cisza, czyste powietrze, dobra energia wszystko czego w dzisiejszym zabieganym życiu nam brakuje tu na tej działce znajdziemy. Gotowa działka pod budowę. Działka 4500m². Działka jest ogrodzona. Podłączenie prądu już jest. Przemili i p...

Działka inwestycyjna Wyszowate
Wyszowate · Działka inwestycyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
63 zł / m²

Działka Wyszowate na sprzedaż bezpośrednio
Budynek po byłym sklepie , z wodą i prądem....

Działka inwestycyjna Niewiarowo
Niewiarowo · Działka inwestycyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
83 zł / m²

Działka Niewiarowo na sprzedaż bezpośrednio
Budynek po byłym sklepie spożywczym. Z wodą i dostępem do prądu....

Działka budowlana Zaścianki, ul. Rybacka 19
Zaścianki, ul. Rybacka · Działka budowlana · 908 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
209 zł / m²

Działka Zaścianki na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Działka położona tuż przy zalewie Dojlidy. Zaścianki ul. Rybacka 19 (ul Rybacka jest przedłużeniem ulicy Dojnowskiej), nr ew. działki 52/25, objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Gaz ma być doprowadzony w 2017 roku ( umowa jest już podpisana). W celu obejrzenia działki wirtualnie pro...

Działka rolna Henrykowo
Henrykowo · Działka rolna · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
50 zł / m²

Działka Henrykowo na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Henrykowo, w gminie Supraśl. Dojazd do działki: drogą szutrową gminną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Możliwość przekształcenia w budowlaną. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: kilkadzi...

Działka rolna Folwark Berżniki
Folwark Berżniki · Działka rolna · 1602 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
31 zł / m²

Działka Folwark Berżniki na sprzedaż
Działka rekreacyjna położona w miejscowości Folwark Berżniki nad jeziorem Aszarynis. Dojazd do działki: drogą gruntową utwardzoną. Przeznaczenie: rolna, z możliwością na budowlaną. Opis działki: Działka o powierzchni 1602 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda -...

Działka budowlana Folwark Berżniki
Folwark Berżniki · Działka budowlana · 2713 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
26 zł / m²

Działka Folwark Berżniki na sprzedaż
Działka budowlana z domkiem letniskowym położona w miejscowości Folwark Berżniki nad jeziorem Aszarynis. Dojazd do działki: droga gruntowa utwardzona. Przeznaczenie: działka budowlana Opis działki: Działka o powierzchni 2713 m2 w kształcie prostokąta zabudowana nowym domkiem letniskowym (trzy ...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.