Ogłoszenie wstrzymane

Cieszyn
ul. Ludwika Skrzypka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
260 000
Powierzchnia
33
Cena za m²
7864
Piętro
1 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2019
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn, ul. Ludwika Skrzypka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn, ul. Ludwika Skrzypka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn, ul. Ludwika Skrzypka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn, ul. Ludwika Skrzypka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn, ul. Ludwika Skrzypka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn, ul. Ludwika Skrzypka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn, ul. Ludwika Skrzypka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn, ul. Ludwika Skrzypka. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Cieszyn, ul. Ludwika Skrzypka. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Szanowni Państwo,

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 33,06 m2, położone na 1 piętrze w nowo wybudowanym apartamentowcu. Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym

Cena obejmuje sprzedaż w pełni wyposażonego lokalu z meblami i AGD.
Mieszkanie obecnie jest wynajmowane firmie, z którą umowa podpisana jest na czas określony do końca marca 2021 (z możliwością przedłużenia )

Dodatkowe informacje:
- czynsz: ok. 200 zł ( koszty eksploatacji, media, fundusz remontowy, miejsce postojowe w garażu)
- ogrzewanie gazowe

Rozkład :
Przedpokój: 3,20 mkw
Łazienka : 3,20 mkw
Salon z aneksem: 17,64 mkw
Sypialnia : 9,02 mkw

Lokalizacja:

Ulica Ludwika Skrzypka jest miejscem, w którym mamy w zasięgu zarówno centrum Cieszyna, jak i również jego obrzeża, a to wszystko dzięki dogodnej lokalizacji osiedla, blisko drogi wylotowej w kierunku Czech, Katowic, Bielska - Białej czy Wisły.
Dla osób niezmotoryzowanych zaletą jest bliskość komunikacji miejskiej - budynek znajduje się 100m od przystanku autobusowego z którego kursują autobusy linii 10 i 40, kilkadziesiąt metrów od najbliższego sklepu.
1,7km od przychodni zdrowia „Ubezpieczalnia”, 2,3km od Rynku i ok. 2,5km od Wzgórza Zamkowego, oraz przejścia granicznego z Czechami.    

Niniejsze ogłoszenie pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.                  

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,06 m²
  • 1 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2019 roku
  • Cieszyn, ul. Ludwika Skrzypka
  • Balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Cieszyn, Ludwika Skrzypka Poland - lokalizacja przybliżona
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.