Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Wrocław
ul. Krakowska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
391 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
7980
Piętro
5 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2020
Ogłoszenie
Lista zdjęć

2 pokojowy apartament wykończony pod klucz, 49mkw z tarasem 24mkw
Zakup idealny pod inwestycje pod wynajem, dla studenta
ul. Krakowska
Przystanek tramwajowy 100m, dojazd do Rynku 10min
Lokal jest z 23%Vat z możliwością odliczenia
Apartament ten może być znakomitym celem biznesowym lub alternatywną opcją zakwaterowania dla pracowników delegowanych do Wrocławia. To także doskonała propozycja dla rodziców przyszłych studentów - własna przestrzeń będzie atrakcyjniejsza od lokum w akademiku. Oferta, jaka powstaje w ramach nowej wrocławskiej inwestycji i będzie dostosowana do potrzeb wymagających nabywców. Budynki będzie charakteryzował wysoki standard wykończenia, a dodatkowy atut to doskonała lokalizacja w pobliżu centrum miasta.
Osoby aktywne zawodowo szybko dotrą stąd do centrów biznesowych, a studenci na uczelnie. Niezwykle łatwy dostęp do Starego Miasta, centrum, dworca kolejowego, dworca autobusowego oraz bliskość obwodnicy śródmiejskiej zapewnią przyszłym nabywcom poczucie efektywniejszego gospodarowania własnym czasem. Dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską do miejsc takich jak Rynek, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Galeria Dominikańska oraz dworce PKP i PKS zajmie niespełna 15 minut.
W pobliżu inwestycji będzie można skorzystać z dobrodziejstw przyrody w Parku Na Niskich Łąkach i Parku Wschodnim. Zadowoleni będą szczególnie miłośnicy joggingu, nordic walkingu i rowerzyści, ponieważ nie brakuje tu wygodnych tras i zielonych zakątków. Na wyciągnięcie ręki znajduje się centrum handlowe, w którym można zrobić większe i mniejsze zakupy.  Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie online

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m²
  • 5 piętro w 10-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku
  • Wrocław, ul. Krakowska
  • Taras
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław, Krakowska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.