Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Przemyśl
ul. Bolesława Chrobrego
dom na sprzedaż

Cena
1 500 000
Powierzchnia
460
Cena za m²
3 261
Pow. działki
1500
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2015
Ogłoszenie
Lista zdjęć

SPRZEDAM DOM PASYWNY W PIĘKNEJ LOKALIZACJI (WINNA GÓRA) W PRZEMYŚLU. Powierzchnia działki 15arów, pow. domu 460m2 wraz z podwójnym garażem. 3sypialnie , 3łazienki, gabinet/pokój gościnny, salon z jadalnią, pomieszczenia gospodarcze i rekreacyjne.
Dom wyposażony w pompę ciepła (grzanie/chłodzenie), wysokiej klasy ogrzewanie posadzkowe, pełną rekuperację, monitoring z systemem alarmowym, centralny odkurzacz, automatyczne podlewanie trawników i klombów, zbiorniki na deszczówkę 25m3, bezobsługowa biologiczna oczyszczalnia ścieków, instalacje basenowe i wiele innych udogodnień. 


  • ul. Bolesława Chrobrego, Przemyśl
  • Budynek o powierzchni 460 m², 6 pokoi, wybudowany w 2015 roku
  • Działka 1500 m²
  • Garaż
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: oczyszczalnia przydomowa
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Przemyśl, Bolesława Chrobrego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.