Radzymin
ul. Szafranowa
bliźniak na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
949 000
Powierzchnia
165
Cena za m²
5752
Pow. działki
400
Ogłoszenie
bliźniak, 5 pokoi Radzymin, ul. Szafranowa. Zdjęcie 1 bliźniak, 5 pokoi Radzymin, ul. Szafranowa. Zdjęcie 2 bliźniak, 5 pokoi Radzymin, ul. Szafranowa. Zdjęcie 3 bliźniak, 5 pokoi Radzymin, ul. Szafranowa. Zdjęcie 4 bliźniak, 5 pokoi Radzymin, ul. Szafranowa. Zdjęcie 5 bliźniak, 5 pokoi Radzymin, ul. Szafranowa. Zdjęcie 6 bliźniak, 5 pokoi Radzymin, ul. Szafranowa. Zdjęcie 7 bliźniak, 5 pokoi Radzymin, ul. Szafranowa. Zdjęcie 8 bliźniak, 5 pokoi Radzymin, ul. Szafranowa. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Dom Blizniak składa się z dwóch kondygnacji, na parterze znajduje się przestronny przedsionek, wc wraz z niezależnym pomieszczeniem na pralkę oraz piec . Tzw pralnią. Dodatkowym atutem jest garaż. W dalszej części domu znajduje się słoneczny salon z kominkiem i wydzielonym miejscam na jadalnie oraz otwartym aneksem kuchennym. Na pierwszym pietrze znajdują się 4 sypialnie wraz z duża łazienka centralnie umiejscowiona pomiędzy pokojami. W obecnej chwili jedna z sypialni pełni funkcji garderoby. Dodatkowo w domu znajduje sie strych z w pełni funkcjonalny.

  • ul. Szafranowa, Radzymin, powiat wołomiński
  • Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 165 m², 5 pokoi
  • Działka 400 m²
  • Budynek z aneksem kuchennym
  • Garaż
  • Wyposażenie: pralka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Radzymin, Szafranowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.