Konin
ul. Kolejowa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
199 000
Powierzchnia
34
Cena za m²
5 819
Piętro
2
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Konin, ul. Kolejowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, ul. Kolejowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, ul. Kolejowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, ul. Kolejowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, ul. Kolejowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, ul. Kolejowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, ul. Kolejowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, ul. Kolejowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, ul. Kolejowa. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Koninie przy ul. Kolejowej (centrum) o powierzchni 34,2m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Do mieszkania przynależy piwnica. Atrakcyjna lokalizacja mieszkania: dostęp do komunikacji, przedszkole, szkoły, apteki, markety. Cena 199 tys. zł do negocjacji. Szczegóły oferty pod nr  . Serdecznie zapraszam.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,20 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy
  • Konin, ul. Kolejowa
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj
Konin, Kolejowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.