Grabiny
Grabiny
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
469 000
Powierzchnia
120
Cena za m²
3902
Pow. działki
1000
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 13 dom wolnostojący, 3 pokoje Grabiny, Grabiny. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Witaj wędrowcze po portalach z nieruchomościami :) Szukasz parterowego domu na przedmieściach Dębicy? Własnego miejsca z dużą działką i małą ilością sąsiadów? Znalazłeś!

Posesja, o której mowa mieści się w miejscowości Grabiny 188. Pod sam dom prowadzi utwardzona droga asfaltowa. Teren jest płaski i w całości ogrodzony, ma powierzchnię około 10 arów. Działka jest świetnie skomunikowana z Dębicą, do której centrum dotrzesz w osiem minut, i która jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w regionie. Co za tym idzie wszystkie potrzebne sklepy i usługi są na wyciągnięcie ręki. W podobnym czasie dojedziesz także do autostrady, co docenisz jeśli planujesz weekendowe wypady z rodziną. Spacerkiem możesz dotrzeć nad zbiornik wodny Rzędziny, a bardzo luźna zabudowa jednorodzinna i otwarta przestrzeń wokół dają poczucie odseparowania od innych i możliwość relaksu.

Nieruchomość zabudowana jest dwoma murowanymi budynkami. Pierwszy z nich to duży garaż na trzy samochody. Możesz go także wykorzystać na działalność gospodarczą, warsztat czy schowek na narzędzia i pomieszczenie do majsterkowania. Drugi budynek to parterowy dom z możliwością adaptacji poddasza. Posiada on skierowany na południe zadaszony taras na którym zawiesisz hamak lub ustawisz huśtawkę, aby odpoczywać w ciepłe wieczory. Wchodząc do budynku, w pierwszej kolejności znajdziemy się w sporym wiatrołapie, w którym jest wystarczająco miejsca na ustawienie szafy na odzież wierzchnią i buty. Kierując się w lewo, wchodzimy do małego pomieszczenia, w którym znajduje się wejście na poddasze, a obok mała kotłownia z piecem. Jeśli natomiast po wejściu do budynku skierujemy się w prawo, wejdziemy do pierwszego pokoju z oknami na wschód, idealnego miejsca na pokój dla dziecka. W centralnej części domu znajduje się pomieszczenie w zamyśle przeznaczone na kuchnię z aneksem. Natomiast we wschodniej części kolejny pokój idealny na sypialnie lub salon jeśli nie posiadacie dzieci. W domu znajduje się także wyremontowana łazienka z wanną i prysznicem. Dom ma możliwość adaptacji poddasza i powiększenia powierzchni użytkowej. Cały budynek jest po generalnym remoncie. Wymienione zostały instalacje, okna, ocieplone ściany, podłogi i strop, wymieniony poszycie dachu na blachodachówkę. Pozostały do wykonania drobne prace wykończeniowe.

Reasumując:

- duża działka, w pełni ogrodzona i świetnie skomunikowana z centrum miasta i autostradą, a jednocześnie w bardzo luźnej zabudowie jednorodzinnej

- dom po generalnym remoncie, bardzo dobrze ocieplony i gotowy do wykończenia według własnego gustu

- dodatkowy budynek do wykorzystania na działalność gospodarczą lub garaż

- atrakcyjna cena

Zapraszam na prezentację!  

  • Grabiny, Grabiny, gmina Czarna, powiat dębicki
  • Dom wolnostojący o powierzchni 120,20 m², 3 pokoje
  • Działka 1000 m²
  • Taras, bez piwnicy, garaż
  • Dach: blachodachówka
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Grabiny, Grabiny Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.