Konin
al. 1 Maja
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
235 000
Powierzchnia
45
Cena za m²
5 188
Piętro
parter
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Konin, al. 1 Maja. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, al. 1 Maja. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, al. 1 Maja. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, al. 1 Maja. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, al. 1 Maja. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, al. 1 Maja. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Konin, al. 1 Maja. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Sprzedam rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w Koninie przy ul. Aleje 1 Maja (centrum) o powierzchni 45,3m2, usytuowane na parterze w niskim ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie do własnej aranżacji wnętrza. Do mieszkania przynależy piwnica. Atrakcyjna lokalizacja mieszkania: dostęp do komunikacji, przedszkole, szkoły, apteki, markety. Cena 235 tys. zł do negocjacji. Szczegóły oferty pod nr . Serdecznie zapraszam.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,30 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku bez windy
  • Konin, al. 1 Maja
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana dzisiaj
Konin, 1 Maja Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.