Miszewo

lokal na sprzedaż

Cena
4 450 000
Powierzchnia
1240
Cena za m²
3 589
Ogłoszenie
Lokal Miszewo. Zdjęcie 1 Lokal Miszewo. Zdjęcie 2 Lokal Miszewo. Zdjęcie 3 Lokal Miszewo. Zdjęcie 4 Lokal Miszewo. Zdjęcie 5 Lokal Miszewo. Zdjęcie 6 Lokal Miszewo. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Na sprzedaż 3 kondygnacyjny obiekt usługowy w centrum miejscowości (do wykończenia) z domem jednorodzinnym o pow. 219,4m2 na działce o powierzchni 3434m2.

Obiekt usługowy składa się z 3 kondygnacji (wymiary budynku 32m na 12,8m) z niskiego parteru gdzie wydzielono ścianki działowe pod kuchnie pralnie, składy bielizny wraz z częścią magazynową-możliwość adaptacji np: na sklep spożywczy od strony ul. Strażackiej -obok szkoła.

Na parterze są wydzielone pomieszczenia do obsługi obiektu oraz sale na pobyt dzieci, ew. sala weselna lub pomieszczenia biurowe, istnieje możliwość dostosowania obiektu na potrzeby domu seniora.

Piętro składa się z sal na których mogą być organizowane przyjęcia weselne lub wg własnego uznania inne działalności.

Aktualnie można jeszcze zmienić usytuowanie ścian działowych i zmienić funkcję obiektu przed oddaniem do użytkowania. stropy wspierają się na słupach nośnych.

Budynek wykonany z pustaka 24cm. w środku ściany styropian i wewnątrz ścianka 12cm.

Potrzebne prace wykończające:
docieplenie dachu,
wykończenie płytami k-g.
dokończenia niektórych ścianek działowych wg projektu lub inna aranżacja wg własnego projektu,
montaż parapetów zewnętrznych i wewnętrznych
położenie elewacji zewnętrznej (ocieplenie jest w środku ściany )
wykończenie podłóg np gres
malowanie ścian,
montaż drzwi wewnętrznych .
(współpracujemy z ekipami monterskimi w zakresie wykańczania w/w prac, zajmujemy się dokumentacją i przygotowywaniem obiektów aż do oddaniu obiektu do użytkowania),
Wszystkie instalacje zamontowano zgodnie z projektem pod tynkiem i posadzkami. obok obiektu na sąsiedniej działce jest siec kanalizacyjna można podpiąć obiekt do sieci.

Aktualnie obiekt nie ogrzewany do instalacji gazowej w ulicy 10m można zamontować piec gazowy|(aktualnie brak ogrzewania)

Działka przestronna pozwala na wydzielenie placu dla dzieci, utwardzenia terenu pod miejsca postojowe,

W okresie 1,5 roku ma być oddany do użytku węzeł komunikacyjny który zapewni lepsze dotarcie do wielu miejscowości do Banina 3km, do Żukowa 7km, 5km Jezioro Tuchomskie, 3,7km PKM Pępowo, 14km lotnisko im. Lecha Wałęsy, 18km Gdańsk Wrzeszcz.

Drugi Obiekt to Dom mieszkalny
Na tej samej działce ewidencyjnej znajduje się budynek mieszkalny nie podpiwniczony z poddaszem użytkowym o pow. 219,4m2 wyposażony w sieć wodociągową, c.o. e.elektrycznej. Instalacja gazowa na działce pozwala na podpięcie pieca gazowego, aktualnie piec węglowy. Budynek był docieplony w 1998r. na podłogach w korytarzach łazienkach i kuchniach gres/terakota w pokojach panele podłogowe.
w budynku zostały wydzielone na własne potrzeby 4 lokale mieszkalne do których dostarczana jest woda, cwu z lokalu głównego i C.O. latem woda podgrzewana jest elektrycznie.
Wejście do lokalu głównego od strony wewnętrznej działki i składa się z 3 izb tj. 26m2 pokój, 14m2 sypialnia i 11m2 sypialnia oraz 11m2 kuchnia i 2,5m2 łazienka, korytarz 7,5m2 i 8m2 wiatrołap,
Z korytarza jest wejście do 2 lokalu na piętrze lokal ten na poddaszu ma ścianki kolankowe ok. 150cm. wysokości doświetlenie z okien w ścianach budynku. jest niewielki strych ocieplony.
3 lokal z prawej strony obiektu od strony wewnętrznej parceli o powierzchni ok. 56m2 z 2 pokojami 14m2 każdy, 12m2 kuchnia, 2,5m2 łazienka, 4m2 korytarz i 2m2 wiatrołap.
4 lokal mieszkalny wejście bezpośrednio z zewnątrz poprzez wiatrołap i schody drewniane wyposażony w 2 pokoje ok. 14m2 powierzchni każdy, kuchnia 10m2, łazienka z garderobą ok. 9m2.

Dom mieszkalny do kosmetycznych poprawek.

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego


  • Miszewo, gmina Żukowo, powiat kartuski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 1240 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Miszewo Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.