Przeginia Narodowa

działka budowlana na sprzedaż

Cena
349 000
Powierzchnia
9860
Cena za m²
35
Ogłoszenie
Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 1 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 2 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 3 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 4 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 5 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 6 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 7 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 8 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 9 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 10 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 11 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 12 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 13 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 14 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 15 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 16 Działka budowlana Przeginia Narodowa. Zdjęcie 17
Lista zdjęć

Po raz pierwszy na rynku! Atrakcyjna działka o powierzchni ponad 98 arów, położona w bardzo ładnym, mega spokojnym, cichym zakątku miejscowości Przeginia Narodowa, w jej południowej części (osiedle Ratanice), bardzo blisko granicy z Czernichowem.

Teren płaski, równy, z widokiem na okoliczne łąki, zagajniki, wzgórza, a przy dobrej pogodzie na pasma górskie leżące na południe od Krakowa.

Bezpośredni wjazd z ul. Ratanickiej na działkę około 100 metrów drogą polną, o szerokości 4 m.

Okoliczna zabudowa niezbyt gęsta, usytuowana głównie wzdłuż ulicy dojazdowej (ul. Ratanickiej). Odległość do centrum Czernichowa wynosi około 2 kilometry.

Energia elektryczna oraz woda miejska dostępne z ulicy Ratanickiej, w odległości około 100 metrów. Gazu oraz kanalizacji brak.

Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W Studium około 30-35% powierzchni działki jest przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Oferta skierowana zarówno do osób szukających dobrego pomysłu na lokatę swojego kapitału, np. z myślą o docelowym przekształceniu całej działki w teren budownictwa mieszkaniowego czy atrakcji sportowo-rekreacyjnych, jak również do osób szukających własnego weekendowego miejsca, w bliskości łąk, drzew, szlaków spacerowo-rowerowych, pozwalającego na totalne wyciszenie się, oddychanie czystym powietrzem, słuchanie pięknego śpiewu ptaków, a miejsca jednocześnie blisko Krakowa, z dobrym dojazdem, z perspektywą na budowę domu czy rezydencji z przeznaczeniem na całoroczne zamieszkanie.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ ?WYŁĄCZNOŚĆ" ? dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:
Powierzchnia działki: 98,6 a.
Przeznaczenie w MPZP: brak planu zagospodarowania, w studium około 30-35% przeznaczone pod mieszkalnictwo.
Ukształtowanie działki: równa, płaska.
Kształt działki: trapez, bardzo zbliżony do regularnego prostokąta.
Szerokość działki: około 78 m.
Długość działki:m.
Ogrodzenie: brak.
Energia elektryczna: tak.
Woda: tak, miejska.
Gaz: nie.
Kanalizacja: nie.
Droga dojazdowa: polna, około 100 m od drogi asfaltowej.

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa. Zaznaczenie na zdjęciach granic jest orientacyjne. 

  • Przeginia Narodowa, gmina Czernichów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9860 m².
  • Długość: 120 m, szerokość: 78 m
  • Dojazd: polny, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: kanalizacja
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Przeginia Narodowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.