Kraków Prądnik Czerwony
ul. Reduta
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
630 000
Powierzchnia
51
Cena za m²
12353
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Czerwony, ul. Reduta. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Czerwony, ul. Reduta. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Czerwony, ul. Reduta. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Czerwony, ul. Reduta. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Czerwony, ul. Reduta. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Czerwony, ul. Reduta. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Czerwony, ul. Reduta. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Czerwony, ul. Reduta. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Prądnik Czerwony, ul. Reduta. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Oferuję na sprzedaż bardzo ładne, stylowe, wykończone i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w Krakowie na Prądniku Czerwonym tuż przy Parku Reduta.

Mieszkanie o pow. 51 m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z przedpokoju, łazienki z WC, obszernego pokoju dziennego z wyjściem na balkon, połączonego z aneksem kuchennym z wyspą kuchenną oraz sypialni i niezależnej garderoby. Mieszkanie jest wyposażone w sprzęt AGD (pralka, lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta, czajnik, żelazko/deska) i umeblowane.

Niewątpliwym atutem mieszkania jest bliskość Parku Reduta (mieszkanie jest ciche, jasne, odpowiednio nasłonecznione, zaraz przy parku), niedaleko Centrum Handlowe Serenada oraz Quattro Business Park, w okolicy bardzo dobra siatka połączeń komunikacji zbiorowej, w niedługim czasie w odległości 500 m przystanek nowej linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju.

Mieszkanie jest dobrą lokatą - cały czas generuje stały miesięczny przychód.

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane zakupem pod nr tel.

Pośredników proszę o kontakt tylko w przypadku zainteresowanego konkretnego klienta.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m²
  • 1 piętro
  • Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Reduta
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Kraków Prądnik Czerwony, Reduta Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.