Kraków Górka Narodowa
ul. Macieja Słomczyńskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
410 000
Powierzchnia
43
Cena za m²
9535
Piętro
1
Rok budowy
2001
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Górka Narodowa, ul. Macieja Słomczyńskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Górka Narodowa, ul. Macieja Słomczyńskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Górka Narodowa, ul. Macieja Słomczyńskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Górka Narodowa, ul. Macieja Słomczyńskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Górka Narodowa, ul. Macieja Słomczyńskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Górka Narodowa, ul. Macieja Słomczyńskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Górka Narodowa, ul. Macieja Słomczyńskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Kraków Górka Narodowa, ul. Macieja Słomczyńskiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Przytulne, zadbane mieszkanie (42,8 m2) położone na Górce Narodowej. Salon, sypialnia, łazienka i osobna jasna kuchnia z możliwością połączenia z salonem. Mieszkanie posiada również balkon oraz komórkę lokatorską na strychu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z 2001r. W mieszkaniu nie ma gazu. Do podgrzewania wody w łazience służy nowy piec przepływowy, w kuchni niewielki bojler ukryty w szafce pod zlewem. W pokojach ekonomiczne grzejniki elektryczne. Łazienka przedpokój i pokoje po remoncie. W kuchni niedawno została wymieniona płyta indukcyjna.
W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkola i żłobki, placówki usługowe np. pocztowa, przychodnia, przystanki autobusowe, a niedługo także tramwajowy. Dobra komunikacja z centrum miasta a także wyjazd z Krakowa w stronę Warszawy.

Proszę o kontakt osoby prywatne, pośrednikom dziękujemy.

Piętro: 1/3
Salon: 14,5m2
Sypialnia: 9,6m2
Kuchnia: 8m2
Łazienka: 4,2m2
Balkon: 3,6m2
przedpokój: 6,5m2

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2001 roku
  • Kraków, Górka Narodowa, ul. Macieja Słomczyńskiego
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: pralka, zmywarka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Kraków Górka Narodowa, Macieja Słomczyńskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.