Warszawa Białołęka
ul. Anastazego Kowalczyka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
149 000
Powierzchnia
39
Cena za m²
3821
Piętro
12
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Anastazego Kowalczyka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Anastazego Kowalczyka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Anastazego Kowalczyka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Anastazego Kowalczyka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Anastazego Kowalczyka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Anastazego Kowalczyka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Anastazego Kowalczyka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Białołęka, ul. Anastazego Kowalczyka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam umeblowane mieszkanie w systemie TBS. Mieszkanie znajduje się na ulicy Kowalczyka na 12 piętrze z widokiem na Kanał Żerański. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego, salonu, pokoju, przedpokoju i łazienki. Na piętrze znajdują się tylko 4 mieszkania, jest cicho i spokojnie. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na tym samym piętrze. Osiedle jest ogrodzone, z ochroną całodobową. Na osiedlu znajduje się plac zabaw, w pobliżu sklepy, żłobek, orlik, Mc Donald, Lidl, w niedalekiej odległości Auchan . Dobry dojazd do metra
Mieszkanie świeżo pomalowane, do zamieszkania od zaraz, wszystkie rzeczy widoczne na zdjęciach zostają dla nowych lokatorów. Nowa kanapa, stolik, wymieniona umywalka, bateria, nowe kontakty i gniazdka.
Więcej zdjęć na maila

Warunki do spełnienia:
Dochód 3800 zł 1 osoba/ 5800 2 osoby (dorosłe)
Brak nieruchomości na terenie Warszawy
Kaucja zwrotna do TBS 12 krotność czynszu

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m²
  • 12 piętro w bloku
  • Warszawa, Białołęka, ul. Anastazego Kowalczyka
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie dotyczy partycypacji w TBS
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Warszawa Białołęka, Anastazego Kowalczyka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.