Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Zabrze Centrum ul. Wolności · 3 piętro
175 000 zł
5 469 zł/m²
32 m²
1 pok.
Zabrze Centrum, Wolności
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam kawalerkę w centrum Zabrza, przy ulicy Wolności. W pełni umeblowana i gotowa do zamieszkania. Nowa pralka. Stan dobry. Do kawalerki przynależy piwnica. 3. piętro z windą. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Rewelacyjna okolica. Obok sklep Polo. Biedronka i Lidl 500 metrów. Na przeciwko szkoła i przedszkole. W razie pytań proszę dzwonić.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32 m² piwnica
-
3 piętro w bloku z windą
-
Zabrze, Centrum ul. Wolności
-
Wyposażenie pralka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
35000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
35000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości