Mieszkanie na sprzedaż Ząbki ul. Powstańców 15C · 3 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
1-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym | Ząbki, ul. Powstańców 15C
Na sprzedaż funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 19,70 m² (ze skosami ok 35 m2), położone na ostatniej kondygnacji trzypiętrowego budynku, zlokalizowanego w nowej części podwarszawskich Ząbek.
Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestycyjnie pod wynajem !
Układ mieszkania
Mieszkanie o powierzchni ok 19,70 m² powierzchni użytkowej (ok 35 m2 całkowitej) składa się z:- przestronnego pokoju dziennego z wydzieloną kuchnią
- ustawnej łazienki
- garderoby
Dodatkowe informacje- budynek z 1999 roku,
- mieszkanie własnościowe,
- poddasze w 3-piętrowym budynku,
- ekspozycja okien na południowy-zachód
- czynsz administracyjny ok. 620 zł z mediami plus prąd
Do mieszkania przynależy w cenie lokalu:
· 1 naziemne miejsce parkingowe
Lokalizacja
Doskonała lokalizacja zarówno dla zmotoryzowanych, jak i poruszających się komunikacją miejską:- sklep Biedronka wraz z centrum zakupów przy ul. Reymonta (200m)
- przystanek autobusowy (400 m)
- park i ścieżki rowerowe (300 m)
- plac zabaw (300 m)
- tereny rekreacyjne i ścieżki spacerowe (300 m)
Stan prawny
Lokal stanowiący odrębna nieruchomość / pełna własność / grunty uregulowane / księga wieczysta bez obciążeń / można posiłkować się przy zakupie kredytem hipotecznym.
Warunki transakcji
Jeżeli zakup tej nieruchomości wiąże się ze sprzedażą innej, z przyjemnością przeprowadzę Państwa przez ten proces - możliwa jest transakcja na tzw. "zakładkę". W przypadku finansowania zakupu mieszkania - kredytem hipotecznym, Nasz doradca finansowy może pomóc Państwu z wszelkimi formalnościami.
Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów oraz ustalenia terminu bezpośredniej wizyty.
Rafał Jasikowski
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 19,70 m²
-
3 piętro w 3-piętrowym budynku rok budowy 1999
-
Ząbki ul. Powstańców 15C
-
Mieszkanie w stanie do remontu okna plastikowe
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana wczoraj
64000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż