Mieszkanie do wynajęcia
ul. Cieszyńska 9 Kraków Krowodrza

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 5
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 6
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 7
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 8
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 9
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 10
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 11
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 12
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 13
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 14
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 15
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 16
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 17
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 18
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 19
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 20
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 21
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków Krowodrza, ul. Cieszyńska. Zdjęcie 22

Mieszkanie do wynajęcia Kraków Krowodrza ul. Cieszyńska 9 · 3 piętro

4 800
99 zł/m²
48
3 pok.
Kraków Krowodrza, Cieszyńska 9 - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Do wynajęcia od zaraz NOWE trzypokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w WYSOKIM standardzie i położone w nowym apartamentowcu CIESZYŃSKA 9.
LOKALIZACJA:
Budynek znajduje się przy ul. Cieszyńskiej w dzielnicy Krowodrza. Blisko przystanek autobusowy i tramwajowy. Dojazd do centrum zajmuje 5 minut. W pobliżu lokalne sklepy, piekarnie, restauracje oraz tereny zielone.
MIESZKANIE:
Mieszkanie ma powierzchnię 48,5 m2. Składa się z salonu z kuchnią, sypialni, pokoju dziecięcego, łazienki, przedpokoju i balkonu. W salonie rozkładana kanapa, stolik kawowy, telewizor, stół z krzesłami. W sypialni wygodne łóżko, pojemna szafa wnękowa, telewizor. W kuchni lodówka z zamrażarką, piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, zmywarka, ekspres do kawy, czajnik. W łazience prysznic, pralka, umywalka z lustrem i toaleta. W przedpokoju szafa wnękowa i klimatyzacja
Ogrzewanie i ciepła woda - MPEC.
Mieszkanie klimatyzowane.
Nowoczesny budynek z recepcję, ochroną, monitoringiem oraz windą.
CENA: 4 800 PLN.
Czynsz administracyjny 990 PLN (2 os.)
Prąd wg zużycia
Miejsce postojowe: 400 PLN
KONTAKT:
Damian Promo Estates
T: [numer]
M: [email]

  • Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,50 m²  
  • 3 piętro w 6-piętrowym bloku  
  • Kraków, Krowodrza ul. Cieszyńska 9
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj