Planlokalu
Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,8 m2, usytuowane na drugim piętrze sześciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1990 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy Grunwaldzkiej we Wrocławiu. Cena mieszkania wynosi 539 000,00 zł.
W skład mieszkania wchodzi:
- pokój dzienny z aneksem kuchennym; w wyposażeniu aneksu szafki kuchenne, piekarnik, kuchenka gazowa, lodówka
- sypialnia
- łazienka; w wyposażeniu wanna i pralka
- przedpokój
Mieszkanie jest po generalnym remoncie, przeprowadzonym 2 lata temu, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Podczas remontu wymienione zostały wszystkie instalacje sanitarne i elektryczna, doprowadzono światłowód, wykonano nowe wylewki i położono podłogi, położono nowe gładzie i pomalowano ściany, w kompleksowy sposób wyremontowano łazienkę i kuchnię, zamontowano szafki kuchenne i szafę w przedpokoju (w obu pomieszczeniach meble robione na wymiar). Okna w mieszkaniu plastikowe. Ogrzewanie miejskie. Miesięczne opłaty eksploatacyjne wynoszą 400 zł (w tym gaz - rozliczany wg minimalnej, stałej stawki miesięcznej).
Mieszkanie sprzedawane jest z umeblowaniem widocznym na zdjęciach.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Budynek zadbany, z windą, w trakcie remontu balkonów. Bezproblemowi i spokojni sąsiedzi. W podwórzu miejsca postojowe za szlabanem tylko dla mieszkańców. Doskonała komunikacja z centrum: wiele linii tramwajowych i autobusowych. W niedalekiej odległości Uniwersytet Przyrodniczy, nieco dalej Politechnika Wrocławska. W zasięgu ręki cała niezbędna do życia infrastruktura w postaci sklepów, punktów usługowych, przychodni, przedszkoli, szkół. W kilka minut dochodzi się do Pasażu Grunwaldzkiego, Ronda Reagana i terenów rekreacyjnych nad Odrą.
Bardzo polecam zarówno dla własnych celów mieszkaniowych jak i inwestycyjnie ze względu na lokalizację.
Zapraszam na niezobowiązującą prezentację.
Kontakt:
Ewa Czajkowska
tel. [numer]
Kontakt: [numer]. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze nieruchomości. Zapraszamy na naszą stronię [www]. Jesteśmy biurem z 25 letnim doświadczeniem. Nr licencji zawodowej: 2189. Nasza praca to nasza pasja, spełniamy marzenia o własnym lokum. Naszym klientom zapewniamy obsługę prawną transakcji prowadzoną przez naszego prawnika oraz pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu a także doradztwo prawne po zakończeniu transakcji.
- Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m²
- 2 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1990 roku
- Wrocław, Śródmieście
- Odrębna własność z księgą wieczystą
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana dzisiaj