Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Wrocław Fabryczna ul. Bzowa · parter
350 000 zł
13 011 zł/m²
26 m²
1 pok.
Wrocław Fabryczna, Bzowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam kawalerkę 26,9 m2 na ul. Bzowej. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Na parterze, w pięknej i zielonej okolicy.
W skład mieszkania wchodzi: przedpokój, widna, duża kuchnia, mała łazienka i pokój.
Mieszkanie jest umeblowane, nadaje się do odświeżenia i wynajmu, lub remontu pod siebie. Niski czynsz ok. 400 zł.
Bardzo dobra komunikacja, do przystanku 2 minuty.
W pobliżu sklepy: Aldi, Lidl, Biedronka w Tarasach Grabiszyńskich, szkoła, przedszkola, ośrodek zdrowia, apteka. Piękna i spokojna okolica, blisko Park Grabiszyński. Polecam dla osoby samotnej, pary bądź studenta.
-
Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,90 m² taras
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
70000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
70000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości