Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Księcia Janusza Warszawa Wola

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Księcia Janusza. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Wola ul. Księcia Janusza · 9 piętro

529 000
17 633 zł/m²
30
2 pok.
Warszawa Wola, Księcia Janusza - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie (30 m²) na Woli, ul. Księcia Janusza 62.

5–7 minut pieszo do metra Księcia Janusza.

Mieszkanie wynajęte – możliwość przejęcia najmu i dochodu od pierwszego dnia.

Idealne pod inwestycję lub na start.

Mieszkanie:

salon z aneksem kuchennym i jadalnią + oddzielna sypialnia
mieszkanie po remoncie, umeblowane i gotowe do użytkowania
instalacja elektryczna po wymianie
łazienka w pełni sprawna, w starszym standardzie
9 piętro (winda) – dobre doświetlenie i widok
budynek z 1984 r., zadbane części wspólne, domofon
mieszkanie z założoną KW – możliwość zakupu na kredyt
Lokalizacja:

metro Księcia Janusza – 5–7 min pieszo
Wola Park – ok. 10 min
przystanki autobusowe i tramwajowe w bezpośrednim sąsiedztwie
spokojna, zielona okolica z pełną infrastrukturą
Cena:

• 529 000 zł

• czynsz: ok. 650zł

Mieszkanie dostępne z najemcami lub do uzgodnienia.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Kontakt możliwy również w języku rosyjskim i angielskim.

Sprzedaż bezposrednia - pośrednikom dziękuję

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m² aneks kuchenny
  • 9 piętro w 10-piętrowym bloku z windą, rok budowy 1984
  • Warszawa, Wola ul. Księcia Janusza
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie internet, klimatyzacja, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, telewizor
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
106000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat