Ogłoszenie usunięte
Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Wola ul. Jaktorowska · 4 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
APARTAMENT
Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92,84 m², zlokalizowane na 4 i 5 piętrze (z drzwiami wejściowymi z obu pięter) w 5-piętrowym apartamentowcu z 2017 roku.
Lokal w stanie deweloperskim. Wszystkie ściany wewnętrzne to ściany działowe, co daje możliwość pełnej aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i stylu.
Poziom dolny (51,09 m²):
- salon z aneksem kuchennym - 31,18 m² (okna na południe),
- pokój 1 - 10,48 m² (okna na południe),
- pokój 2 - 9,15 m² (okna na północ),
- łazienka - 4,24 m²,
- dodatkowo balkon - 3,81 m² (na południe).
Poziom górny (37,79 m²):
- salon z aneksem kuchennym - 31,99 m² (okna na południe),
- łazienka - 5,80 m²,
- dodatkowo taras - 16,85 m² (na południe i wschód).
Na obu piętrach zainstalowane są już urządzenia klimatyzacji naściennej.
To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestora szukającego mieszkania, które można rozdzielić na 2 mniejsze dzięki drzwiom wejściowym na obu poziomach (po zamurowaniu dziury na schody).
LOKALIZACJA
Lokalizacja tej nieruchomości to jeden z jej największych atutów. Wola, dzięki bliskości centrum oraz dynamicznie rozwijającej się infrastrukturze, stała się jednym z najmodniejszych obszarów w Warszawie.
W tej okolicy, tuż przy prestiżowych ulicach takich jak Przyokopowa czy Karolkowa, jest niezwykle mało mieszkań o podobnym metrażu. Dodatkowo, apartamentowiec przy Jaktorowskiej wyróżnia się kameralnym charakterem - jest niższy i nie znajduje się przy ruchliwej ulicy.
Okna apartamentu wychodzą na wyjątkowy widok, który przez wielu określany jest mianem "warszawskiego Manhattanu" - idealne dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, jednocześnie ciesząc się z bliskości tętniącego życiem centrum stolicy.
INFORMACJE DODATKOWE
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 70 000 PLN
STAN PRAWNY
Pełna własność.
Możliwość finansowania zakupu kredytem hipotecznym.
-
Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 6-pokojowe o powierzchni 92,84 m² balkon, aneks kuchenny
-
4 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą, rok budowy 2017
-
Warszawa, Wola ul. Jaktorowska
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Wyposażenie klimatyzacja
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości
Aktualne mieszkania na sprzedaż