Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Górczewska Warszawa Wola

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Wola, ul. Górczewska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Wola ul. Górczewska · 3 piętro

930 000
18 600 zł/m²
50
2 pok.
Warszawa Wola, Górczewska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 27 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Gotowe do zamieszkania od zaraz - w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym, zadbanym osiedlu Górczewska Park.

Idealne zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów pod wynajem - bez dodatkowych nakładów finansowych.

Funkcjonalny układ, loggia oraz pełne wyposażenie sprawiają, że to oferta, która wyróżnia się na tle innych.

Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie składa się z:
- jasnego, przytulnego salonu - idealnego do odpoczynku i spotkań
- komfortowej sypialni zapewniającej prywatność
- w pełni wyposażonej kuchni
- łazienki
- przedpokoju z miejscem do przechowywania
- loggii - Twojej prywatnej przestrzeni na poranną kawę lub wieczorny relaks.

Wnętrze jest w pełni umeblowane i wyposażone, co oznacza jedno: zero remontów, zero stresu - możesz zamieszkać od razu lub od razu zacząć zarabiać na wynajmie.

Wyposażenie klasy "ready to live":
- zmywarka
- lodówka
- piekarnik + kuchenka
- pralka
- telewizor
- komplet mebli dopasowanych do wnętrza.

Każdy element został dobrany tak, aby zapewnić wygodę i funkcjonalność na co dzień.

Budynek i bezpieczeństwo:
- blok z 2010 roku
- winda
- teren zamknięty - poczucie prywatności i bezpieczeństwa
- domofon / wideofon.

To miejsce, gdzie naprawdę można odpocząć po intensywnym dniu.

Dodatkowe udogodnienia:
- telewizja kablowa
- dostęp do Internetu
- loggia - dodatkowa przestrzeń użytkowa.

Komunikacja:
- stacja metra Ulrychów (linia M2) - zaledwie ok. 5 minut spacerem
- liczne linie autobusowe przy ul. Górczewskiej
- szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy oraz innych dzielnic.

Usługi i handel:
- w pobliżu popularne centra handlowe: Wola Park oraz Fort Wola
- liczne sklepy spożywcze, dyskonty i markety w bezpośredniej okolicy
- apteki, przychodnie medyczne oraz gabinety lekarskie
- restauracje, kawiarnie i punkty usługowe przy ul. Górczewskiej - wszystko na wyciągnięcie ręki.

Dlaczego to mieszkanie jest wyjątkowe?
- gotowe do zamieszkania lub wynajmu od pierwszego dnia
- świetny układ - maksimum funkcjonalności bez straty przestrzeni
- bezpieczne, zamknięte osiedle
- idealne zarówno dla singla, pary, jak i inwestora
- wysoki potencjał wynajmu (lokalizacja + standard).

Koszty eksploatacyjne:
Czynsz administracyjny wraz z utrzymaniem miejsca garażowego: 682,00 PLN
Prąd (obecnie na podstawie prognoz co dwa miesiące): 271,00 PLN.

Cena:
Cena mieszkania: 930 000,00 PLN
Miejsce parkingowe: 50 000,00 PLN
Łączna cena: 980 000,00 PLN

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m² balkon, garaż/miejsce parkingowe
  • 3 piętro w 5-piętrowym bloku z windą, rok budowy 2010
  • Warszawa, Wola ul. Górczewska
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
186000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat