+8zdjęć
TOPOWA LOKALIZACJA / PO GENERALNYM REMONCIE / WYSOKI STANDARD / GOTOWA DO WPROWADZENIA
Zupełnie nowa i wykończona w wysokim standardzie kawalerka o powierzchni 17,8m2 zlokalizowana w prestiżowej lokalizacji w okolicach ul. Mokotowskiej . Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 6 piętrowej kamienicy z windą . Klatki w budynku wyremontowane i czyste.
LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w eleganckiej części miasta, na szczycie Alei Róż, obok ulicy Mokotowskiej i Placu Zbawiciela, w samym sercu Śródmieścia Południowego. W najbliższej okolicy znajdują się ambasady, ministerstwa, uczelnie oraz parki - Park Ujazdowski, Dolinka Szwajcarska i Łazienki . Wokół jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura sklepy, piekarnie, całodobowa apteka, przedszkola i szkoły. Nieruchomość jest doskonale skomunikowana będąc kilka kroków od przystanków tramwajowych, autobusowych oraz metra.
MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z:
- salon z aneksem kuchennym
- łazienka
- przedpokój
DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY:
- Piwnica
- Balkon na klatce (wspólny dla mieszkańców)
- Miejsca parkingowe dla mieszkańców osiedla
WYPOSAŻENIE:
- Salon: kanapa z funkcją spania, stół, krzesła, telewizor, szafka pod telewizor;
- Kuchnia: płyta indukcyjna, lodówka, okap, piekarnik, czajnik;
- Łazienka: kabina prysznicowa, umywalka, pralka, WC;
- Przedpokój: duża szafa w zabudowie
DODATKOWE INFORMACJE:
- Mieszkanie umeblowane i wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania;
- Pełna własność z Księgą Wieczysta bez hipoteki, dają możliwość zakupu na kredyt.
- Czynsz administracyjny: 360 zł
KOMUNIKACJA (Świetna komunikacja) :
- 7 min pieszo METRO POLITECHNIKA
- 5 min pieszo przystanek tramwajowy
- 5 min pieszo autobus
ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- Mieszkanie świeżo wykończone , wszystkie meble i sprzęty AGD są nowe
- Wysoki standard
- Prestiżowa okolica;
- Świetna komunikacja;
- Bliskość wszelkiej potrzebnej infrastruktury.
To doskonała propozycja dla singla lub pary ceniących jakość, komfort oraz idealną lokalizację w centrum miasta jak i inwestora w kontekście pewnego, stabilnego wynajmu.
Jeśli zakup tej nieruchomości wiąże się ze sprzedażą innej lub uzyskaniem kredytu - daj mi znać! Chętnie pomogę Ci przejść przez ten proces.
Michał Jeziorski
Specjalista ds Nieruchomości
Nr. Licencji: 28007
Tel: [numer]
e-mail: [email]
[www]
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Jeziorski (licencja nr: 28007)
- Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 18 m²
- 3 piętro w 6-piętrowej kamienicy z windą z 1959 roku
- Warszawa, Śródmieście, ul. Mokotowska
- Aneks kuchenny
- Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.