Mieszkanie na sprzedaż Warszawa rynek Nowego Miasta · 1 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Na sprzedaż unikalne mieszkanie przy ulicy Rynek Nowego Miasta 6/8/10, zabytkowa kamienica z przełomu XIV oraz XV wieku, odbudowana w całości.
This offer is available in English.
LOKALIZACJA:
ul. Rynek Nowego Miasta 6/8/10, dzielnica Śródmieście, Warszawa
Jedna z najciekawszych i najbardziej pożądanych lokalizacji w stolicy – Rynek Nowego Miasta tuż obok Starówki Warszawskiej Metro Ratusz Arsenał – ok. 10 minut spacerem
Blisko przystanki tramwajowe i autobusowe z dogodnym dojazdem do wszystkich dzielnic
W pobliżu liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe, oraz tereny rekreacyjneUnikalny klimat zabytkowej Warszawy
OPIS:
Mieszkanie o powierzchni 48.4 m², położone w zabytkowej Kamienicy z wyremontowanymi klatkami schodowymi. Lokal znajdujący się na 1 z 2 pięter, składa się z:
Przestronnego salonu z widokiem na ulice Kościelną oraz skarpę wiślanąSypialni z łóżkiem małżeńskim oraz szafąOdrębnej widnej kuchni w pełni wyposażonej Łazienki z prysznicem PrzedpokojuPiwnicy
Mieszkanie unikalne ze względu na swoją lokalizację przy Rynku Nowego Miasta, nieopodal Starego Miasta. Łączy w sobie zabytkowy charakter historycznej Warszawy oraz funkcjonalność nowoczesnego mieszkania. Zamknięte podwórko gwarantuje prywatność oraz bezpieczeństwo - spokój i cisza nawet w sezonie letnim. Dogodny parking tuż pod kamienicą (ul. Rajców) oraz przy ulicy Przyrynek. Mieszkanie w zeszłym roku przeszło generalny remont z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Dębowe parkiety na podłodze. Nowoczesna łazienka.
Klatki schodowe po remoncie, zadbane patio tylko dla mieszkańców. W tym roku planowany remont elewacji który przywróci blask i świetność kamienicy z najlepszych czasów.
Polecam tą ofertę, bardzo rzadko pojawia się na sprzedaż mieszkanie przy Rynku Nowego Miasta, a położenie tuż przy ulicy Kościelnej sprawia, że mamy tutaj ofertę wyjątkową.
CENA: Mieszkanie:PLN
Krzysztof Chmura
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,40 m² osobna kuchnia
-
1 piętro w 2-piętrowej kamienicy
-
Warszawa rynek Nowego Miasta
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
271000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż