Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Rembertów ul. Emilii Gierczak · 1 piętro
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 25 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Agencjom Dziękuję!
Atrakcyjna okolica.
Odkryj niepowtarzalny urok mieszkania w sercu Rembertowa, na terenie Akademii Sztuki Wojennej! To wyjątkowa oferta dla osób ceniących historię, spokój i bliskość natury, a jednocześnie pragnących mieć dogodny dostęp do centrum Warszawy.
Dlaczego to mieszkanie jest wyjątkowe?
* Historyczny klimat: Budynek z 1937 roku, który przeżył nie jedno. Otoczony parkowym starodrzewem, emanuje niepowtarzalną atmosferą. Grube mury zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną.
* Przestronność i funkcjonalność: Mieszkanie o powierzchni 65,6 m² składa się z trzech jasnych pokoi (20,9 m², 18,0 m², 8,0 m²), oddzielnej kuchni (6,8 m²), łazienki (2,7 m²), WC (1,6 m²) oraz przestronnego przedpokoju (7,6 m²). Wysokie sufity (3,0 m) dodają wnętrzom elegancji.
* Idealne dla studentów i pracowników ASzWoj: Bliskość Akademii to ogromny atut! Krótki dojazd do uczelni pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas.
* Spokojna i bezpieczna okolica: Rembertów to zielona dzielnica, idealna dla rodzin z dziećmi i osób ceniących ciszę. Teren Akademii jest ogrodzony, co zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.
* Doskonała komunikacja: Stacja PKP Rembertów, PKP Mokry Ług (linie R2, S2, S20) oraz liczne przystanki autobusowe ([numer], [numer]) zapewniają szybki i wygodny dojazd do każdej części Warszawy. Bliskość lasów i parku daje ogromne możliwości dla osób lubiących aktywny styl życia jak i spokojnych spacerów.
* Bogata infrastruktura: W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, centrum handlowe, hale sportowe, boiska i basen.
Dodatkowe atuty:
Dwie piwnice z potencjałem adaptacji, pralnia, suszarnia oraz darmowe miejsca parkingowe przed budynkiem. Mieszkanie po generalnym remoncie w bezpiecznej, chronionej strefie Rembertowa. Gotowe do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów finansowych.
Idealne dla:
* Studentów i pracowników Akademii Sztuki Wojennej.
* Osób ceniących historię i unikalny charakter nieruchomości.
* Rodzin z dziećmi poszukujących spokojnej i bezpiecznej okolicy.
* Inwestorów szukających mieszkania na wynajem lub nieruchomości z potencjałem.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji!
Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania, które może stać się Twoim wymarzonym domem.
0% prowizji. Bezpośrednio.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,60 m² piwnica, osobna kuchnia
-
1 piętro w budynku rok budowy 1937
-
Warszawa, Rembertów ul. Emilii Gierczak
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
170000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Warszawa -
Mieszkania 3-pokojowe Warszawa
-
Mieszkania Warszawa ul.
Emilii Gierczak -
Mieszkania na sprzedaż
Warszawa Rembertów -
Mieszkania 3-pokojowe Warszawa
Rembertów -
Mieszkania mazowieckie
-
Mieszkania do wynajęcia
Warszawa -
Ogłoszenia nieruchomości Warszawa
-
Domy Warszawa
-
Ceny mieszkań Warszawa
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż